Dodaj do ulubionych

Powstanie to nie temat do dzialu sport...

10.07.06, 23:32
I kazdy takowy temat bedzie wywalany w kosmos.
Szanowmi panowie zrozumieli ?

www.werttrew.fora.pl/index.php
www.odkrywca-online.com/
www.nfow.pl/portal.php
Obserwuj wątek
    • marcin090 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:34
      Zrozumieli ale prawwo nie działa wstecz.
      Chyba że jest inne prawo - prawo legijne.
    • marcin090 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:35
      Jak jesteś takim wywalaczem to poczytaj posty swojego kolesia po szalu te o
      nazwisku Moryc, te o naśmiewaniu się z kalek.
      • atob Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:36
        gdzie?
        • marcin090 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:38
          atob napisał:

          > gdzie?
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=44755463&a=44836691
          • atob Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:42
            Jak dzieci ...
            A szanownemu panu zapowiadam ze kazdy Jego post zawierajacy podobne
            zdania\skojarzenia\lub w moim odczuciu lamiacy regulamin bedzie wywalany w
            kosmos.
            Zadowolony ?
            • marcin090 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:46
              nie
              • atob Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:48
                Ale mnie to akurat nie interesuje:)
                A jako ze ta wymiana postow ma charakter scislie prywany .
                Usune tem watek za jakis czas .
                Bardzo krotki czas.

                Czlowieku Ciebie chyba zaslepia nienawisc do innych ludzi .
                • Gość: menago Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.07.06, 23:50
                  Fajnie Atob że zabrałeś się za porządki. Może przy okazji sprawdzisz, a pewnie
                  masz takie możliwości, pod iloma cyrkowymi ksywami występuje tutaj naczelny
                  płaczek, marcin90. To by było ciekawe doświadczenie.
                  • atob Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 11.07.06, 00:08
                    Gość portalu: menago napisał(a):

                    > Fajnie Atob że zabrałeś się za porządki. Może przy okazji sprawdzisz, a
                    pewnie
                    > masz takie możliwości, pod iloma cyrkowymi ksywami występuje tutaj naczelny
                    > płaczek, marcin90.

                    Widze tyle co normalny uzytkownik.
                    Zadnych IP .
                    Ale to akurat dobrze tak mysle.
                    Bo z jakiej niby racji mialbym to widziec?

                    To by było ciekawe doświadczenie.
              • patryg1 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:49
                Bardzo dobrze, bo tego forum już się czytać nie da. Kazu, menago po jednej i
                marcin z stoprocent po drugiej, rozpie..ja prawie każdy wątek za
                przeproszeniem. Jak mas ztylko troche czasu Atob to rób tutaj porządki.
          • Gość: menago Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.07.06, 23:48
            Założyłeś chociaż chustę na gębę? Niezła hipokryzja, co drugi post to ubliżanie
            od kapusiów, a tutaj taki kwiatek, bo komuś nie spodobało się tak swojsko
            brzmiące nazwisko jego koleżanki z drużyny, MORYCA! Zadatki masz niezłe,
            jeszcze trochę a dołączysz do zastępu pomocników milicji z IFC!
      • kazuyoshi78 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:47
        > Jak jesteś takim wywalaczem to poczytaj posty swojego kolesia po szalu te o
        > nazwisku Moryc, te o naśmiewaniu się z kalek.

        Przestań się mazać, kaleko.
    • muller-miller Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 11.07.06, 11:00
      Trzymam za słowo atob
      oto kolejna próbka kolegi kazuyoshi
      po raz kolejny wysmiewa się z niepełnosprawnych
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=45016523&a=45029959
      • mike_ Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 11.07.06, 12:31
        a gdzie tu wyśmiewanie się z kalek?? raczej z polonistów na trybunach. Twoje
        czytanie ze "zrozumieniem" pokazuje, że k nie pomylił się conajmniej do jednego
        bywalca na k6....no chyba że nie byłeś ani razu na meczu Polonii, nie byłbym za
        bardzo zdziwiony.
    • muller-miller atob!!! 11.07.06, 11:01
      Trzymam za słowo atob.
      oto kolejna próbka kolegi kazuyoshi
      po raz kolejny wysmiewa się z niepełnosprawnych
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=45016523&a=45029959
      • kazuyoshi78 Re: atob!!! 11.07.06, 11:54
        Nie tyle wyśmiewam się, ile pisze, kto zasiada na trybunach stadionu Polonii.
        Ty jesteś świetnym przykładem takiego właśnie umysłowego kaleki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka