atob 10.07.06, 23:32 I kazdy takowy temat bedzie wywalany w kosmos. Szanowmi panowie zrozumieli ? www.werttrew.fora.pl/index.php www.odkrywca-online.com/ www.nfow.pl/portal.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcin090 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:34 Zrozumieli ale prawwo nie działa wstecz. Chyba że jest inne prawo - prawo legijne. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin090 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:35 Jak jesteś takim wywalaczem to poczytaj posty swojego kolesia po szalu te o nazwisku Moryc, te o naśmiewaniu się z kalek. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin090 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:38 atob napisał: > gdzie? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=44755463&a=44836691 Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:42 Jak dzieci ... A szanownemu panu zapowiadam ze kazdy Jego post zawierajacy podobne zdania\skojarzenia\lub w moim odczuciu lamiacy regulamin bedzie wywalany w kosmos. Zadowolony ? Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:48 Ale mnie to akurat nie interesuje:) A jako ze ta wymiana postow ma charakter scislie prywany . Usune tem watek za jakis czas . Bardzo krotki czas. Czlowieku Ciebie chyba zaslepia nienawisc do innych ludzi . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menago Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.07.06, 23:50 Fajnie Atob że zabrałeś się za porządki. Może przy okazji sprawdzisz, a pewnie masz takie możliwości, pod iloma cyrkowymi ksywami występuje tutaj naczelny płaczek, marcin90. To by było ciekawe doświadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 11.07.06, 00:08 Gość portalu: menago napisał(a): > Fajnie Atob że zabrałeś się za porządki. Może przy okazji sprawdzisz, a pewnie > masz takie możliwości, pod iloma cyrkowymi ksywami występuje tutaj naczelny > płaczek, marcin90. Widze tyle co normalny uzytkownik. Zadnych IP . Ale to akurat dobrze tak mysle. Bo z jakiej niby racji mialbym to widziec? To by było ciekawe doświadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
patryg1 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:49 Bardzo dobrze, bo tego forum już się czytać nie da. Kazu, menago po jednej i marcin z stoprocent po drugiej, rozpie..ja prawie każdy wątek za przeproszeniem. Jak mas ztylko troche czasu Atob to rób tutaj porządki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menago Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.07.06, 23:48 Założyłeś chociaż chustę na gębę? Niezła hipokryzja, co drugi post to ubliżanie od kapusiów, a tutaj taki kwiatek, bo komuś nie spodobało się tak swojsko brzmiące nazwisko jego koleżanki z drużyny, MORYCA! Zadatki masz niezłe, jeszcze trochę a dołączysz do zastępu pomocników milicji z IFC! Odpowiedz Link Zgłoś
kazuyoshi78 Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 10.07.06, 23:47 > Jak jesteś takim wywalaczem to poczytaj posty swojego kolesia po szalu te o > nazwisku Moryc, te o naśmiewaniu się z kalek. Przestań się mazać, kaleko. Odpowiedz Link Zgłoś
muller-miller Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 11.07.06, 11:00 Trzymam za słowo atob oto kolejna próbka kolegi kazuyoshi po raz kolejny wysmiewa się z niepełnosprawnych forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=45016523&a=45029959 Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ Re: Powstanie to nie temat do dzialu sport... 11.07.06, 12:31 a gdzie tu wyśmiewanie się z kalek?? raczej z polonistów na trybunach. Twoje czytanie ze "zrozumieniem" pokazuje, że k nie pomylił się conajmniej do jednego bywalca na k6....no chyba że nie byłeś ani razu na meczu Polonii, nie byłbym za bardzo zdziwiony. Odpowiedz Link Zgłoś
muller-miller atob!!! 11.07.06, 11:01 Trzymam za słowo atob. oto kolejna próbka kolegi kazuyoshi po raz kolejny wysmiewa się z niepełnosprawnych forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=45016523&a=45029959 Odpowiedz Link Zgłoś
kazuyoshi78 Re: atob!!! 11.07.06, 11:54 Nie tyle wyśmiewam się, ile pisze, kto zasiada na trybunach stadionu Polonii. Ty jesteś świetnym przykładem takiego właśnie umysłowego kaleki. Odpowiedz Link Zgłoś