Gość: Aśka IP: 212.160.165.* 24.12.01, 12:26 Siemanko! Ela skontaktuj się ze mną. Wysłałam Ci wiadomość na twój adres gazetowy. No i zostawiłam info na forum szczecińskim. W razie co to Wesołych Świąt itp. Aśka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj