redakcja 16.07.01, 19:33 Siedzisz w pracy. Gorąć i duchota. Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pasjo Re: Sposoby na upał IP: *.acn.waw.pl 16.07.01, 22:53 redakcja napisał(a): Czekac do zakonczernia pracy i...... Pojsc do sklepu po zimne pifko ( oczywiscie bezalkoholowe ) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palker Re: Sposoby na upał IP: 213.195.132.* 16.07.01, 23:35 Najlepiej przejrzeć prasę. Pełno w niej mrożących krew w żyłach wiadomości. No i przewracanie gazetowych stron wywołuje ruch powietrza. Młodszym stażem zalecałbym udanie się do szefa z jakimś nowym projektem lub z prośbą o podwyżkę wynagrodzenia. Szef na pewno ostudzi wasz zapał. Nie zachowujmy się egoistycznie. Wszelkiej maści kliento-petentów, którzy mimo upału plączą się po firmie, należy traktować wyjątkowo chłodno, a nawet ozięble. Tym razem będą nam dozgonnie wdzięczni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gebre Re: Sposoby na upał IP: *.*.*.* 17.07.01, 08:43 ja żyjem tu w polska od dwa lata. tu nie być gorąca. słońce tu mało grzeje, redakcja dziwne pyta. ja w pracy zimno mam. trzeba szalik noszę czasem i ciepły garnitury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cleo Re: Sposoby na upał IP: *.man.polbox.pl 17.07.01, 08:49 postawić pod biurkiem wiatrak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Sposoby na upał, do gebre IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 17:46 a z jaki ty miasto w Afryka pochodzić ?? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gebre Re: Sposoby na upał, do max IP: *.*.*.* 18.07.01, 09:45 z maputo panu max. ; ) siła tam słońca. Odpowiedz Link Zgłoś
tolba Re: Sposoby na upał 17.07.01, 08:53 Stanąć przed lustrem i zmrozić się wzrokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ben Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 08:54 Obłożyć się kostkami lodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela Re: Sposoby na upał IP: *.ilot.edu.pl 17.07.01, 10:57 Trzeba otworzyc okno i drzwi szeroko, ewentualnych klientów od razu wywieje. Do tego mineralna (firma jest b. ludzka i funduje) z lodówki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turtle Re: Sposoby na upał IP: 217.11.133.* 17.07.01, 16:21 można zastosować patent z miednicą napełniona lodowatą wodą ,w której trzymamy stopy pod biurkiem ( stopy bez butów naturalnie) Odpowiedz Link Zgłoś
teraz Re: Sposoby na upał 20.06.02, 16:05 Wtedy następny tydzień spędzamy w miejscu odizolowanym z anginą jak sto! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kecaj Re: Sposoby na upał IP: *.ports.pol.pl 19.07.01, 10:30 Polecam plaze dla naturystow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: civic Re: Sposoby na upał IP: *.*.*.* 19.07.01, 10:58 i poczekać aż kolejna trąba (powietrzna) poderwie Cię na nogi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Sposoby na upał IP: *.gazeta.pl 20.07.01, 00:58 nic tak nie chłodzi jak poprządna trąba :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Sposoby na upał IP: 10.1.127.* 22.08.01, 17:47 Trąba? Jak w orkietstrze? Czy człowiek - trąba? A, pewnie trąba powietrzna! Tylko czasem chłodzi na wieki wieków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maam Re: Sposoby na upał IP: *.acn.waw.pl 22.08.01, 22:29 Proponuję właczyć klimę. A jak nie ma to zakupić. Pracodawca ma obowiązek zapewnić optymalne warunki pracy. Bye Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pasjo Re: Sposoby na upał IP: *.acn.waw.pl 23.08.01, 09:29 Poczekac az sie ochlodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Sposoby na upał IP: *.basf-ag.de 23.08.01, 09:35 3 nagie pieknosci z wachlarzami stojace z boku i podajace zimniutkie piwo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vinc Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 15:32 wywróżyć deszczyk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ellen Re: Sposoby na upał IP: *.wardynski.com.pl 24.08.01, 10:35 Jakiś czas temu czytałam (w Wyboczej właśnie), że bociany w upał chłodzą się w ten sposób, że robią sobie kupę na nogi. Słowo honoru, to jakiś ornitolog pisał. Jeśli ktoś jest więc bardzo zdesperowany to może wziąć przykład z bociana. Odpowiedz Link Zgłoś
desperado_ Re: Sposoby na upał 19.06.02, 22:45 Gość portalu: Ellen napisał(a): > Jakiś czas temu czytałam (w Wyboczej właśnie), że bociany w upał chłodzą się w > ten sposób, że robią sobie kupę na nogi. Słowo honoru, to jakiś ornitolog > pisał. > Jeśli ktoś jest więc bardzo zdesperowany to może wziąć przykład z bociana. Bywam zdesperowana, ale nie aż tak... Ja proponuję raczej dla panów bliższy kontakt z kobietą zimną jak ryba lub lód. Zaś dla pań wystosowanie prosby do męża lub partnera o kupno nowego futra. Byc moze jego odpowiedz będzie nieprzyjemna, ale za to chłodna. d. Odpowiedz Link Zgłoś
e._ Re: Sposoby na upał 19.06.02, 21:58 Mój sposób to bardzo zimna kawa, niezbyt mocna, popijana wolnymi łykami podczas pracy. Doskonałe jest też pojadanie kostek bardzo mocno schłodzonego melona. Niedużych kostek. A jak już całkiem płynę, myję ręce aż powyżej łokci w zimnej wodzie. To lubię i pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś
martolka Re: Sposoby na upał 19.06.02, 22:09 u mnie w pracy jest duża lodówka, można otworzyć drzwi i posiedzieć sobie dla ochłody w środku:) Odpowiedz Link Zgłoś
tassman ankieta 20.06.02, 10:11 Uwielbiam upały. Nie lubie tylko syfu spoconych ciał. upały są OK. Mi nie przeszkadzają. Mogłoby być tak zawsze.....tak więc w ankiecie nie biorę udziału. Tropic rules !! tassman:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Re: Sposoby na upał IP: 213.158.197.* 20.06.02, 12:58 ja lubię jak jest ciepło. moim zdaniem jest akurat. przecież żyjemy w chłodnym klimacie, gdzie przez większą część roku trzeba dogrzewać mieszkania. cieszmy się tym ciepełkiem, które teraz panuje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rembik Re: Sposoby na upał IP: 217.153.20.* 20.06.02, 13:04 No ja tez zdecydowanie jestem ciepłolubny. Wolę cztery razy dziennie brac przysznic i przebierać sie niż byc okutanym w koszulę, sweter, płaszcz i rekawiczki i przeklinac pogodę i obiecywac sobie że przeprowadze sie na południe francji tuż przed nastepną zimą :-) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Re: Sposoby na upał - polubić go IP: 195.187.84.* 20.06.02, 13:13 Upał? Jaki upał? Ciepło jest, i tyle. Nie narzekajcie ludziska, w końcu za 3 miesiące będzie zimno. Odpowiedz Link Zgłoś
kubajek Re: Sposoby na upał 20.06.02, 15:49 Mój sposób to ... pomyśleć o zimie, beznadziejnie krótkich dniach, zadymach i zamieciach, zaspach, śniegu z deszczem, roztopach i innym tego typu plugastwie. Od razu mi lepiej. Kocham słońce i ciepełko. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palker Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 17:54 A może posłuchać Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej? :) Upał Dni znużone jak muły wloką się po wybojach. W żaluzje pukają kanikuły... Upał przyszedł z ogrodu i zamieszkał w pokojach. Ach, jak pragnę twego serca lodu... Odpowiedz Link Zgłoś
_vivien_ Re: Sposoby na upał 20.06.02, 19:32 Wachlarz Składany wachlarz Kolorowa, plastikowa tafla Mozna sobie zawsze pomachac w te lub w te... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palker Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 19:53 _vivien_ napisał(a): > Wachlarz > Składany wachlarz > Kolorowa, plastikowa tafla > Mozna sobie zawsze pomachac w te lub w te... Któregoś upalnego dnia miałem umówione spotkanie z Pewną_Ważną_Osobą. Prawie się spóźniłem, więc wpadłem jak bomba do serkretariatu i widzę takI pejzaż: na wprost drzwi, w głębi obszernego pokoju - biurko, przed biurkiem - krzesło, na krześle - pani siedząca w pozie swobodnej i trzymająca oburącz rąbek spódnicy, przed panią na podłodze - wentylator. Bardzo się oboje spłoszyliśmy, więc musiałem szybko coś wykombinować, aby załagodzić sytuację... Ciekawe, jak powinien zachować się facet uwikłany w podobne zdarzenie? :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
radzikw Re: Sposoby na upał 21.06.02, 18:36 Piwo z rana jak śmietana!(oczywiście zimne) Odpowiedz Link Zgłoś
riki.tiki.tak Re: Sposoby na upał 29.10.02, 13:38 Bardzo dobrym sposobem na upał jest listopad Odpowiedz Link Zgłoś