Dodaj do ulubionych

Sposoby na upał

16.07.01, 19:33


Siedzisz w pracy. Gorąć i duchota. Jak sobie z tym poradzić?

Obserwuj wątek
    • Gość: Pasjo Re: Sposoby na upał IP: *.acn.waw.pl 16.07.01, 22:53
      redakcja napisał(a):

      Czekac do zakonczernia pracy i......
      Pojsc do sklepu po zimne pifko ( oczywiscie bezalkoholowe )
      Pozdrawiam
    • Gość: palker Re: Sposoby na upał IP: 213.195.132.* 16.07.01, 23:35
      Najlepiej przejrzeć prasę. Pełno w niej mrożących krew w żyłach wiadomości. No
      i przewracanie gazetowych stron wywołuje ruch powietrza.
      Młodszym stażem zalecałbym udanie się do szefa z jakimś nowym projektem lub z
      prośbą o podwyżkę wynagrodzenia. Szef na pewno ostudzi wasz zapał.
      Nie zachowujmy się egoistycznie. Wszelkiej maści kliento-petentów, którzy mimo
      upału plączą się po firmie, należy traktować wyjątkowo chłodno, a nawet
      ozięble. Tym razem będą nam dozgonnie wdzięczni.
    • Gość: gebre Re: Sposoby na upał IP: *.*.*.* 17.07.01, 08:43
      ja żyjem tu w polska od dwa lata. tu nie być gorąca. słońce tu mało grzeje,
      redakcja dziwne pyta. ja w pracy zimno mam. trzeba szalik noszę czasem i ciepły
      garnitury.
    • Gość: cleo Re: Sposoby na upał IP: *.man.polbox.pl 17.07.01, 08:49
      postawić pod biurkiem wiatrak.
      • Gość: max Re: Sposoby na upał, do gebre IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 17:46
        a z jaki ty miasto w Afryka pochodzić ?? :))
        • Gość: gebre Re: Sposoby na upał, do max IP: *.*.*.* 18.07.01, 09:45
          z maputo panu max. ; )
          siła tam słońca.
    • tolba Re: Sposoby na upał 17.07.01, 08:53
      Stanąć przed lustrem i zmrozić się wzrokiem.
    • Gość: ben Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 08:54
      Obłożyć się kostkami lodu.
    • Gość: Ela Re: Sposoby na upał IP: *.ilot.edu.pl 17.07.01, 10:57
      Trzeba otworzyc okno i drzwi szeroko, ewentualnych klientów od razu wywieje. Do
      tego mineralna (firma jest b. ludzka i funduje) z lodówki.
    • Gość: turtle Re: Sposoby na upał IP: 217.11.133.* 17.07.01, 16:21
      można zastosować patent z miednicą napełniona lodowatą wodą ,w której trzymamy
      stopy pod biurkiem ( stopy bez butów naturalnie)
      • teraz Re: Sposoby na upał 20.06.02, 16:05
        Wtedy następny tydzień spędzamy w miejscu odizolowanym z anginą jak sto!
    • Gość: kecaj Re: Sposoby na upał IP: *.ports.pol.pl 19.07.01, 10:30
      Polecam plaze dla naturystow.
      • Gość: civic Re: Sposoby na upał IP: *.*.*.* 19.07.01, 10:58
        i poczekać aż kolejna trąba (powietrzna) poderwie Cię na nogi
        • Gość: ja Re: Sposoby na upał IP: *.gazeta.pl 20.07.01, 00:58
          nic tak nie chłodzi jak poprządna trąba :))
          • Gość: olek Re: Sposoby na upał IP: 10.1.127.* 22.08.01, 17:47
            Trąba? Jak w orkietstrze? Czy człowiek - trąba? A, pewnie trąba powietrzna!
            Tylko czasem chłodzi na wieki wieków
    • Gość: maam Re: Sposoby na upał IP: *.acn.waw.pl 22.08.01, 22:29
      Proponuję właczyć klimę. A jak nie ma to zakupić. Pracodawca ma obowiązek
      zapewnić optymalne warunki pracy.

      Bye
      • Gość: Pasjo Re: Sposoby na upał IP: *.acn.waw.pl 23.08.01, 09:29
        Poczekac az sie ochlodzi
        • Gość: Mike Re: Sposoby na upał IP: *.basf-ag.de 23.08.01, 09:35
          3 nagie pieknosci z wachlarzami stojace z boku i podajace zimniutkie piwo!!!
    • Gość: vinc Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 15:32
      wywróżyć deszczyk
      • Gość: Ellen Re: Sposoby na upał IP: *.wardynski.com.pl 24.08.01, 10:35
        Jakiś czas temu czytałam (w Wyboczej właśnie), że bociany w upał chłodzą się w
        ten sposób, że robią sobie kupę na nogi. Słowo honoru, to jakiś ornitolog
        pisał.
        Jeśli ktoś jest więc bardzo zdesperowany to może wziąć przykład z bociana.
        • Gość: Pasjo Re: Sposoby na upał IP: *.acn.waw.pl 24.08.01, 12:22
          lol
        • desperado_ Re: Sposoby na upał 19.06.02, 22:45
          Gość portalu: Ellen napisał(a):

          > Jakiś czas temu czytałam (w Wyboczej właśnie), że bociany w upał chłodzą się w
          > ten sposób, że robią sobie kupę na nogi. Słowo honoru, to jakiś ornitolog
          > pisał.
          > Jeśli ktoś jest więc bardzo zdesperowany to może wziąć przykład z bociana.

          Bywam zdesperowana, ale nie aż tak...
          Ja proponuję raczej dla panów bliższy kontakt z kobietą zimną jak ryba lub lód.
          Zaś dla pań wystosowanie prosby do męża lub partnera o kupno nowego futra.
          Byc moze jego odpowiedz będzie nieprzyjemna, ale za to chłodna.
          d.
    • Gość: Raffix Wszystko już było (n.txt) IP: *.braun.de 19.06.02, 19:24
    • e._ Re: Sposoby na upał 19.06.02, 21:58
      Mój sposób to bardzo zimna kawa, niezbyt mocna, popijana wolnymi łykami podczas
      pracy.
      Doskonałe jest też pojadanie kostek bardzo mocno schłodzonego melona. Niedużych
      kostek.
      A jak już całkiem płynę, myję ręce aż powyżej łokci w zimnej wodzie. To lubię i
      pomaga.
    • martolka Re: Sposoby na upał 19.06.02, 22:09
      u mnie w pracy jest duża lodówka, można otworzyć drzwi i posiedzieć sobie dla
      ochłody w środku:)
      • tassman ankieta 20.06.02, 10:11
        Uwielbiam upały. Nie lubie tylko syfu spoconych ciał. upały są OK. Mi nie
        przeszkadzają. Mogłoby być tak zawsze.....tak więc w ankiecie nie biorę udziału.
        Tropic rules !!

        tassman:)
    • Gość: paula Re: Sposoby na upał IP: 213.158.197.* 20.06.02, 12:58
      ja lubię jak jest ciepło. moim zdaniem jest akurat. przecież żyjemy w chłodnym
      klimacie, gdzie przez większą część roku trzeba dogrzewać mieszkania. cieszmy
      się tym ciepełkiem, które teraz panuje!!!
      • Gość: Rembik Re: Sposoby na upał IP: 217.153.20.* 20.06.02, 13:04
        No ja tez zdecydowanie jestem ciepłolubny. Wolę cztery razy dziennie brac
        przysznic i przebierać sie niż byc okutanym w koszulę, sweter, płaszcz i
        rekawiczki i przeklinac pogodę i obiecywac sobie że przeprowadze sie na
        południe francji tuż przed nastepną zimą :-)

        pozdrawiam
        • Gość: zet Re: Sposoby na upał - polubić go IP: 195.187.84.* 20.06.02, 13:13
          Upał? Jaki upał? Ciepło jest, i tyle. Nie narzekajcie ludziska, w końcu za 3
          miesiące będzie zimno.
    • kubajek Re: Sposoby na upał 20.06.02, 15:49
      Mój sposób to ... pomyśleć o zimie, beznadziejnie krótkich dniach, zadymach i
      zamieciach, zaspach, śniegu z deszczem, roztopach i innym tego typu plugastwie.
      Od razu mi lepiej.
      Kocham słońce i ciepełko.
      :)
    • Gość: palker Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 17:54
      A może posłuchać Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej? :)

      Upał
      Dni znużone jak muły wloką się po wybojach.
      W żaluzje pukają kanikuły...
      Upał przyszedł z ogrodu i zamieszkał w pokojach.
      Ach, jak pragnę twego serca lodu...
      • _vivien_ Re: Sposoby na upał 20.06.02, 19:32
        Wachlarz
        Składany wachlarz
        Kolorowa, plastikowa tafla
        Mozna sobie zawsze pomachac w te lub w te...
        • Gość: palker Re: Sposoby na upał IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 19:53
          _vivien_ napisał(a):

          > Wachlarz
          > Składany wachlarz
          > Kolorowa, plastikowa tafla
          > Mozna sobie zawsze pomachac w te lub w te...

          Któregoś upalnego dnia miałem umówione spotkanie z Pewną_Ważną_Osobą. Prawie się
          spóźniłem, więc wpadłem jak bomba do serkretariatu i widzę takI pejzaż: na wprost
          drzwi, w głębi obszernego pokoju - biurko, przed biurkiem - krzesło, na krześle -
          pani siedząca w pozie swobodnej i trzymająca oburącz rąbek spódnicy, przed panią
          na podłodze - wentylator. Bardzo się oboje spłoszyliśmy, więc musiałem szybko coś
          wykombinować, aby załagodzić sytuację...
          Ciekawe, jak powinien zachować się facet uwikłany w podobne zdarzenie? :-))
    • radzikw Re: Sposoby na upał 21.06.02, 18:36
      Piwo z rana jak śmietana!(oczywiście zimne)
    • riki.tiki.tak Re: Sposoby na upał 29.10.02, 13:38
      Bardzo dobrym sposobem na upał jest listopad
      • riki.tiki.tak Re: Sposoby na upał 09.01.03, 10:08
        A jeszcze lepszym styczeń!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka