Dodaj do ulubionych

Uwolnij swoją szafę

12.05.09, 13:42
STOWARZYSZENIE ”FORUM PRUSZKÓW” ZAPRASZA WSZYSTKIE PANIE!!

W SOBOTĘ 16 MAJA UWALNIAMY NASZE SZAFY

Jeśli masz fajne ciuchy, torebkę lub dodatki, które po prostu Ci się
znudziły lub nie masz na nie pomysłu - weź co najmniej trzy i
przyjdź na "babską imprezkę" do "Oberży u Michała" w Komorowie
(blisko stacji WKD)w godzinach 14-17:30.
Na "Imprezce" będzie można poznać kilka nowych osób, w miłej
atmosferze pooglądać i powymieniać ciuchy,a także doświadczenia i
opinie.

WSTĘP WOLNY*

Pierwszy raz organizowana w Pruszkowie, popularna w Europie
Zachodniej i USA, a ostatnio także w Polsce, impreza w rodzaju „Swap
Party”, promująca wymianę poza pieniężną. Panie na początku
spotkania, "wrzucają" swoje rzeczy do puli a następnie mogą wybrać
sobie ciuchy spośród przyniesionych przez inne uczestniczki. Wszyscy
wychodzą w dobrych humorach oraz z kilkoma „nowymi” ciuchami lub
dodatkami.
Organizator: Stowarzyszenie Społeczne „Forum Pruszków”
tel. 668 723 829; e-mail: forumpruszkow@op.pl;
www.forumpruszkow.fora.pl
* Spotykamy się w pubie, więc wypada zamówić jakąś kawkę ;)


Podrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka