michal0510 20.08.09, 11:58 "W planach jest też zorganizowanie dla mieszkańców Pragi festynu integracyjnego" Kierowcy jeżdżący przez skrzyżowanie Marsa/Płowiecka codziennie uczestniczą w takim festynie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Domcia Rusza program integracji rodzin romskich IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.09, 15:44 Ja podziękuję za "integrację". W zeszłym roku obok mnie rodzinka romska wynajęła mieszkanie (nowy apartamentowiec). Na początku nie miałam uprzedzeń, ale po 3 miesiącach oni sami potwierdzili, że większość stereotypów, że to brudasy i prymitywy, to niestety prawda. Wystawianie na korytarz butów, śmieci i toreb ze zużytymi, śmierdzącymi pieluchami było na porządku dziennym, podobnie jak palenie na klatce (bez okien) i rzucanie petów na podłogę obok windy. W końcu po awanturze o śmierdzące pieluchy i interwencji wezwanej przeze mnie straży miejskiej oraz licznych raportach ochrony i pismach do spółdzielni, właściciel mieszkania wreszcie pozbywał się tych cyganów i od tamtej pory mam błogi spokój, z nową, cichą sąsiadką. Odpowiedz Link Zgłoś