Dodaj do ulubionych

Rusza program integracji rodzin romskich

20.08.09, 11:58
"W planach jest też zorganizowanie dla mieszkańców Pragi festynu
integracyjnego"

Kierowcy jeżdżący przez skrzyżowanie Marsa/Płowiecka codziennie
uczestniczą w takim festynie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Domcia Rusza program integracji rodzin romskich IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.09, 15:44
      Ja podziękuję za "integrację".

      W zeszłym roku obok mnie rodzinka romska wynajęła mieszkanie (nowy
      apartamentowiec). Na początku nie miałam uprzedzeń, ale po 3 miesiącach oni
      sami potwierdzili, że większość stereotypów, że to brudasy i prymitywy, to
      niestety prawda. Wystawianie na korytarz butów, śmieci i toreb ze zużytymi,
      śmierdzącymi pieluchami było na porządku dziennym, podobnie jak palenie na
      klatce (bez okien) i rzucanie petów na podłogę obok windy.

      W końcu po awanturze o śmierdzące pieluchy i interwencji wezwanej przeze mnie
      straży miejskiej oraz licznych raportach ochrony i pismach do spółdzielni,
      właściciel mieszkania wreszcie pozbywał się tych cyganów i od tamtej pory mam
      błogi spokój, z nową, cichą sąsiadką.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka