Gość: zdziwiony
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.09.09, 15:30
Czy na fali zmian, które (jak zawsze) mają usprawnić komunikację
stolicy linia 406 będzie jeździła co 15 min i nadal z tą
beznadziejną przerwą 9:30-13:30? Bo tak stoi w internetowym
rozkładzie...
Czy może przegapiłem jakąś fenomenalną zmianę/informację?