Dodaj do ulubionych

anthrax powder (false alarm, tylko żarcik )

15.12.15, 16:54
Ale jaja!

Robi się coraz weselej!

Jest fajnie!

Ale będzie jeszcze fajniej.

Dzisiaj była mąka do testowania...

Ale jutro będzie prawdziwy anthrax powder ! (kto zapłaci za ten fajny witz ?)

Postscriptum

Wczoraj był PONIEDZIAŁEK - PEGIDA DAY... Przegapiłem... Było coś nowego?
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Salafist Abou-Nagie vor Gericht 15.12.15, 17:19
      I w demokratycznym państwie nie ma sposobu na tego skurwiela?
    • the-great-inuk Breaking News 15.12.15, 18:32
      Zaczyna się

      Nie panikować!

      Zachować spokój!

      Spokojnie czekać na dalsze meldunki!

      Hasło/Parol: >>Wir schaffen es!<<
    • the-great-inuk będzie jeszcze fajniej 15.12.15, 18:44
      Zbawienie jest tu!

      (Nie wiem dlaczego, ale w jakiś sposób kojarzy mi się z Herr Gutmenschem.... może to ten sławny przyjaciel Herr Gutmenscha z pracy?)

      Allahu Akbar!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka