Dodaj do ulubionych

Breitbildgrinsen

23.11.11, 07:31
Z reklamy telewizorów. :)
Obserwuj wątek
    • pierwszy-donosiciel Re: Breitbildgrinsen 24.11.11, 08:40
      zbyfauch napisał:

      > Z reklamy telewizorów. :)
      -------------------------------------------------
    • kosel_maruwi Re: Breitbildgrinsen 24.11.11, 10:15
      Usmiech szerokoformatowy ?
      • kosel_maruwi Re: Breitbildgrinsen 24.11.11, 10:17
        kosel_maruwi napisał:

        > Usmiech szerokoformatowy ?

        www.schnaeppchenfuchs.com/blog/wp-content/uploads/2011/11/breitbildgrinsen.jpg
        • zbyfauch Re: Breitbildgrinsen 24.11.11, 16:02
          Nie chodziło mi o tłumaczenie.
          Słowo samo w sobie jest pomysłowe i zabawne.
          A w kontekście oślego uporu mojej żony, żeby wszystkie programy, niezależnie od oryginalnego formatu oglądać w tzw. "Vollbild", gdzie skądinąd normalnych proporcji ludzie zmieniają się w żaby nabiera to dodatkowego smaczku. :)
          • ja.nusz Re: Breitbildgrinsen 24.11.11, 16:15
            zbyfauch napisał:

            > Nie chodziło mi o tłumaczenie.
            > Słowo samo w sobie jest pomysłowe i zabawne.
            > A w kontekście oślego uporu mojej żony, żeby wszystkie programy, niezależnie od
            > oryginalnego formatu oglądać w tzw. "Vollbild", gdzie skądinąd normalnych prop
            > orcji ludzie zmieniają się w żaby nabiera to dodatkowego smaczku. :)

            I w ten sposób w pornusach starszej daty powstaje "Flatscreenbusen"
            • zbyfauch Re: Breitbildgrinsen 24.11.11, 18:20
              ja.nusz napisał:
              > I w ten sposób w pornusach starszej daty powstaje "Flatscreenbusen"

              A w duecie "Flatscreenbumsen", co w pozycji horyzontalnej nadaje zwrotowi "flach legen" jeszcze mocniejszej wymowy.
              • haasi Re: Breitbildgrinsen 24.11.11, 19:21
                Pieprzycie koncertowo. Za durny Polak, aby ustawić sobie porządnie włsną Glotze w domu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka