Dodaj do ulubionych

legitymacja studencka w UE

IP: *.euron.pl 05.07.04, 09:20
czy jeżeli teraz jesteśmy juz w uni, to moja legitymacja studencka będzie
honorowana w NIemczech? przy zniżkach na bilety do kin muzeów itd.np?
Obserwuj wątek
    • slonikus Re: legitymacja studencka w UE 05.07.04, 13:21
      Nie sądzę, żeby zrozumieli, co jest na niej napisane. Myślę, że UE nie ma tu nic
      do rzeczy. ALE koniecznie wyrób sobie międzynarodową legitymację studencką ISIC,
      która jest tu honorowana we wszystkich miejscach typu muzea czy kina.

      Na komunikację miejską ani pociągi nie ma zniżek.

      Asia
      PS: Deja vu? Mam wrażenie, że kilka dni temu pisałam tu dokładnie to samo...
    • inessa Re: legitymacja studencka w UE 05.07.04, 14:37
      eu rzeczywiscie tu nie ma nic do rzeczy, Slonikus dobrze Ci radzi z legitymacja
      ISIC, choc czasem w ogole nie ma znizek (raz pani w kasie powiedziala mi z
      rozbrajajacym usmiechem "a bo do nas przychodza prawie sami studenci"). Euroដ
      jest do kitu. Jesli chodzi o kolej, moze oplacac sie wyrobienie bahncard, albo
      kupienie biletu np. euro-domino (dla studentow do 26 roku zycia sa tansze).
      ina

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka