Gość: martaa IP: *.euron.pl 05.07.04, 09:20 czy jeżeli teraz jesteśmy juz w uni, to moja legitymacja studencka będzie honorowana w NIemczech? przy zniżkach na bilety do kin muzeów itd.np? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slonikus Re: legitymacja studencka w UE 05.07.04, 13:21 Nie sądzę, żeby zrozumieli, co jest na niej napisane. Myślę, że UE nie ma tu nic do rzeczy. ALE koniecznie wyrób sobie międzynarodową legitymację studencką ISIC, która jest tu honorowana we wszystkich miejscach typu muzea czy kina. Na komunikację miejską ani pociągi nie ma zniżek. Asia PS: Deja vu? Mam wrażenie, że kilka dni temu pisałam tu dokładnie to samo... Odpowiedz Link Zgłoś
inessa Re: legitymacja studencka w UE 05.07.04, 14:37 eu rzeczywiscie tu nie ma nic do rzeczy, Slonikus dobrze Ci radzi z legitymacja ISIC, choc czasem w ogole nie ma znizek (raz pani w kasie powiedziala mi z rozbrajajacym usmiechem "a bo do nas przychodza prawie sami studenci"). Euroដ jest do kitu. Jesli chodzi o kolej, moze oplacac sie wyrobienie bahncard, albo kupienie biletu np. euro-domino (dla studentow do 26 roku zycia sa tansze). ina Odpowiedz Link Zgłoś