lonki 08.02.05, 16:22 Udziele lekcji z niemieckiego dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych. duzo gier, zabaw i innych ciekawych materiałow. nacisk na mówienie. Zapraszam :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj