Gość: zabencja
IP: 82.177.98.*
21.03.05, 17:03
jak to wyrazic? nie chodzi o zadne geschwätzig,nie wiem, czy ten termin jest
zrozumialy(chyba tak :) ) ktos kto w kazdej sytuacji ma cos do powiedzenia,
wie co powiedziec-nie wiemmjak to wyjasnic, ale chyba wiecie o co chodzi!?