Gość: Alma IP: *.dip.t-dialin.net 27.01.06, 18:09 jak to bedzie po niemiecku - pilne :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patent5 Re: alergia globulkowa - po niemiecku 27.01.06, 20:03 www.manikus.com/?page=videos&action=488 ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kacper Re: alergia globulkowa - po niemiecku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 20:05 Mayby: Globulisierungsexempel evtl. - exemplar? :) Your poor kacperle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jecki Gigscheu, jesli feminin... :-)) IP: *.pools.arcor-ip.net 27.01.06, 20:07 j. Odpowiedz Link Zgłoś
tiggerific Re: alergia globulkowa - po niemiecku 27.01.06, 20:07 ggigularis maiestatis, uwaga: mnoży się jak najęte. Odpowiedz Link Zgłoś
ggigus i to wlasnie kolenjny przyklad chamskiej wypowiedz 27.01.06, 21:13 i. Jej autorka jest chamem, no chamka, w koncu jest rownouprawnienie. trzeba miec odwage nazwania rzeczy po imieniu, choc znowu przyznam, ze dalas na forum tutaj o wiele b. chamskie popisy. ale nie chce mi sie ich szukac, bo jak mowi przyslowie: mowila mama, unikaj chama. Odpowiedz Link Zgłoś
tiggerific Re: i to wlasnie kolenjny przyklad chamskiej wypo 27.01.06, 21:21 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=516&w=35753955&a=35757704 Odpowiedz Link Zgłoś
ggigus chetnie powtorze: nie ponosze zadnej odpow. 27.01.06, 21:24 za twoje chamstwo. moge je jedynie nazwac po imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jecki z czym, Tigeri? - ma gigulka jekie dildo ? IP: *.pools.arcor-ip.net 27.01.06, 23:00 j. Odpowiedz Link Zgłoś
tiggerific Re: z czym, Tigeri? - ma gigulka jekie dildo ? 27.01.06, 23:11 a bo ja wiem z czym? chyba z tym chamem, co go tak ochoczo odmienia przez przypadki wteinazad :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Ggigus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.01.06, 21:26 "ad personam" i "cham" - zmien plyte , robisz sie NUDNA. mfG Odpowiedz Link Zgłoś
ggigus mozliwe, ze to nudne pisac ciagle to samo 27.01.06, 21:28 ale i inni dyskutanci -poza atakami i wlasnym chamstwem - tez niczego nowego nie wnosza dlaczego tylko do mnie pijesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re: mozliwe, ze to nudne pisac ciagle to samo IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.01.06, 21:34 Tylko TY jestes nudna jak stary, czarno-bialy telewizor i nadajesz wkolko to samo. mfG Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores hm....................moze : 27.01.06, 20:21 Chronische kontaktbedingte schnell auftretende Globuggilarische Allergie ?? :o)) Koko Odpowiedz Link Zgłoś