Dodaj do ulubionych

alergia globulkowa - po niemiecku

IP: *.dip.t-dialin.net 27.01.06, 18:09
jak to bedzie po niemiecku - pilne :)))
Obserwuj wątek
    • patent5 Re: alergia globulkowa - po niemiecku 27.01.06, 20:03
      www.manikus.com/?page=videos&action=488
      ;-)
    • Gość: kacper Re: alergia globulkowa - po niemiecku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 20:05
      Mayby: Globulisierungsexempel evtl. - exemplar?
      :)
      Your poor kacperle
      • Gość: jecki Gigscheu, jesli feminin... :-)) IP: *.pools.arcor-ip.net 27.01.06, 20:07
        j.
    • tiggerific Re: alergia globulkowa - po niemiecku 27.01.06, 20:07
      ggigularis maiestatis,
      uwaga: mnoży się jak najęte.
      • ggigus i to wlasnie kolenjny przyklad chamskiej wypowiedz 27.01.06, 21:13
        i. Jej autorka jest chamem, no chamka, w koncu jest rownouprawnienie.
        trzeba miec odwage nazwania rzeczy po imieniu, choc znowu przyznam, ze dalas na
        forum tutaj o wiele b. chamskie popisy. ale nie chce mi sie ich szukac, bo jak
        mowi przyslowie: mowila mama, unikaj chama.
        • tiggerific Re: i to wlasnie kolenjny przyklad chamskiej wypo 27.01.06, 21:21
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=516&w=35753955&a=35757704
          • ggigus chetnie powtorze: nie ponosze zadnej odpow. 27.01.06, 21:24
            za twoje chamstwo.
            moge je jedynie nazwac po imieniu.
            • tiggerific Re: i prześpij się z tym, miłych snów ;) nt 27.01.06, 22:13

              • Gość: jecki z czym, Tigeri? - ma gigulka jekie dildo ? IP: *.pools.arcor-ip.net 27.01.06, 23:00
                j.
                • tiggerific Re: z czym, Tigeri? - ma gigulka jekie dildo ? 27.01.06, 23:11
                  a bo ja wiem z czym? chyba z tym chamem, co go tak ochoczo odmienia przez
                  przypadki wteinazad :)
        • Gość: facet Ggigus IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.01.06, 21:26
          "ad personam" i "cham" - zmien plyte , robisz sie NUDNA.
          mfG
          • ggigus mozliwe, ze to nudne pisac ciagle to samo 27.01.06, 21:28
            ale i inni dyskutanci -poza atakami i wlasnym chamstwem - tez niczego nowego
            nie wnosza
            dlaczego tylko do mnie pijesz?
            • Gość: facet Re: mozliwe, ze to nudne pisac ciagle to samo IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.01.06, 21:34
              Tylko TY jestes nudna jak stary, czarno-bialy telewizor i nadajesz wkolko to samo.
              mfG
    • kokolores hm....................moze : 27.01.06, 20:21
      Chronische kontaktbedingte schnell auftretende Globuggilarische Allergie ??
      :o))
      Koko
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka