izaac23 02.02.09, 23:14 Einzelfeuerstätten- co to znaczy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shabbat.shalom Re: Einzelfeuerstätten- co to znaczy? 03.02.09, 00:56 izaac23 napisała: > Einzelfeuerstätten- co to znaczy? --------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
izaac23 Re: Einzelfeuerstätten- co to znaczy? 03.02.09, 12:05 A czy można to określić jakoś jednym słowem? Odpowiedz Link Zgłoś
shabbat.shalom Ogrzewanie indywidualne.. 03.02.09, 13:53 izaac23 napisała: > A czy można to określić jakoś jednym słowem? --------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
shabbat.shalom kachloki w doma 04.02.09, 14:10 walrus1 napisała: > kachloki w doma ------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
walrus1 Re: kachloki w doma 04.02.09, 16:44 to mosz na mysli zelezniok z szajbom ? Odpowiedz Link Zgłoś