Dodaj do ulubionych

Einzelfeuerstätten- co to znaczy?

02.02.09, 23:14
Einzelfeuerstätten- co to znaczy?
Obserwuj wątek
    • shabbat.shalom Re: Einzelfeuerstätten- co to znaczy? 03.02.09, 00:56
      izaac23 napisała:

      > Einzelfeuerstätten- co to znaczy?
      ---------------------------------------
      • izaac23 Re: Einzelfeuerstätten- co to znaczy? 03.02.09, 12:05
        A czy można to określić jakoś jednym słowem?
        • shabbat.shalom Ogrzewanie indywidualne.. 03.02.09, 13:53
          izaac23 napisała:

          > A czy można to określić jakoś jednym słowem?
          ---------------------------------------
          • jecki.p ja, 03.02.09, 17:39
            in der Hose...
            j.
        • walrus1 Re: Einzelfeuerstätten- co to znaczy? 04.02.09, 09:12
          kachloki w doma
          • shabbat.shalom kachloki w doma 04.02.09, 14:10
            walrus1 napisała:

            > kachloki w doma
            -------------------------
            • walrus1 Re: kachloki w doma 04.02.09, 16:44
              to mosz na mysli zelezniok z szajbom ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka