31.08.07, 15:23
Zrobilem juz powazny research w teamcie WSB NLU i tak naprawde
jedyne co dzieli mnie od podjecia ostatecznej decyzji to wlasnie
wizyta na kampusie. Juz nie chodzi nawet o sam wyglad, bo watpie,
zeby ta prezentacja byla podrasowana, ale chce jeszcze poczuc
atmosfere tej uczelni. Zajze tam w trakcie rozku akademickiego w
zwiazku z tym :)
Obserwuj wątek
    • kapryz Re: WSB NLU 31.08.07, 15:25
      Serdecznie przepraszam, to nie mial byc nowy temat a jedynie
      odpowiedz do: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=517&w=67588777

      Nie wiem czy funkcjonuja tu jacys moderatorzy, ale prosze o
      przeniesienie tej wiadomosci do tamtego tematu.
      • xande Re: WSB NLU 31.08.07, 15:54
        Jesli moderatorzy nie maja nic przeciwko to jednak temat moglby
        zostac, bo chetnie dowiedzialbym sie wiecej o tej szkole, a w
        tematyke dzialu wpasowuje sie swietnie
        • margerlo Re: WSB NLU 02.09.07, 01:54
          Przy okazji, ktos dysponuje moze lista uczelni w polsce, ktore
          oferuja mozliwosc zrobienia amerykanskiego dyplomu wlasnie?
          • xande Re: WSB NLU 03.09.07, 03:05
            Obawiam sie, ze na dzien dzisiejszy WSB NLU jest jedyna taka
            uczelnia. O ile mowimy o zarzadzaniu, jesli dobrze rozumiem.
            • margerlo Re: WSB NLU 13.09.07, 23:39
              Tak, chodzi mi o zarzadzanie wlasnie. Ale skoro tylko jedna, to
              przynajmniej oszczedzi mi dylematow na przyszlosc ;)
              • dominicka3 Re: WSB NLU 19.09.07, 01:16
                Ja jestem na Zarzadzaniu w naszym ojczystym jezyku, ale znam wiele
                osob z tamtad, wiec jesli zajdzie taka potrzeba to sluze pomoca
                panowie :)
                • xande Re: WSB NLU 19.09.07, 02:57
                  Mozesz przede wszystkim powiedziec, jaki jest tam stosunek studentek
                  do studentow. Ilosciowy naturalne ;)
                  • dominicka3 Re: WSB NLU 27.09.07, 00:53
                    Na szczescie dla obu stron, zazwyczaj lokuje sie to w okolicach
                    50/50 ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka