Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 19:32 znacie jakies masci albo cos zeby nie bolalo bo rosnie mi zab madrosci i strasznie boli:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anusiaczek Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: 81.15.186.* 19.08.04, 21:03 Pola!Idź do detysty, on powinien wypisać Ci coś, albo doradzić czego powinnaś używać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 21:47 a ja ide w listopadzie na chirurgiczne usuniecie obu dolnych osemek i juz oczyma wyobrazni widze swoja napuchnieta gebe po tym zabiegu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pola Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 22:04 ja sie jakos nie moge przemuc ale na razie przeplukam czyms buzke i jakos to bedzie chlopak sie smieje ze jeszcze nie powinien mi rosnac zab madrosci bo on nie ma a przeciez ja jestem glupsza od niego JA MU DAM tez sie bede z niego smiala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karina Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.adsl.wanadoo.nl 20.08.04, 20:12 zalecam usuwanie tych zebow.Ja mialam 4 a teraz zadnego i nie mam juz problemu.A zaczelo sie od tego ze okazalo sie ze mialam osemke wrosnieta w zuchwe, bo nie mogla znalezc miejsca wiec wrosla w kosc.Chodzilam z tym 3 lata, nic nie czulam, mialam jedna strone zuchwy poszerzona, ale myslalam ze to taki defekt.Chirurg powiedzial ze jeszcze troche a zuchwa by pekla, operacja byla straszna, nie dali rady wyciagnac.W koncu sie udalo.Umieralam kilkka dni.I poi tym doswiadczeniu wyrywalam wszystkie jak tylko cos poczulam, nawet dlutowanie.Poza tym sa one bardzo slabymi zebami.Wiec powodzenia wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia k Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.04, 20:57 a co to jest dlutowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karina Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.adsl.wanadoo.nl 20.08.04, 21:28 dlutowanie stosuje sie w przypadku gdy zab jeszcze nie wyszedl,badz troszeczke, przy pomocy specjalnego dluta lekarz wzrusza zeba, najpierw nacinajac skalpelem dziaslo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIEZAPOMINAJK Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.08.04, 15:16 MI ROSNĄ 3 NARAZ,NIC NA TO NIE PORADZISZ,TRZEBA PRZECZEKAc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mama Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.ztpnet.pl 21.08.04, 15:41 Mi rosły zęby mądrości to pozyczalam od synka (wtedy 4 mieś.) żel da ząbkowanie i o dziwo pomagał jego nazwa to cal gel (kal żel) Naprawdę chłodzi i znieczula do tego rozmiękcza z lekka dziąsła i pomaga sie im przebić szybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kitek Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.04, 15:48 Na osemki najlepsze sa lody. Te z ruchomym waflem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milka Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 21.08.04, 16:56 najlepsze są żeliki dla niemowląt, którym się zęby wyrzynają.Jak sie tym posmaruje dziąsło to już tak nie boli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eight Re: DO OSÓB Z ZĘBAMI MĄDROŚCI!!pilne!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.04, 20:33 Ja radziłabym Ci wstrzyknięcie wody utlenionej tak pod skórkę która boli.ALE NIE WBIJAJ IGŁY W DZIĄSŁO!!!!!!Chodzi o lekkie podniesienie skórki i STRZYK! (takie wypłukanie miejsca obolałego)Coś takiego poradziła mi dentystka.Ten zabieg można stosować tak często jak tylko boli ząb.Sama go stosuję.To naprawde działa.Polecam!!! Odpowiedz Link Zgłoś