Gość: Calvin Klein IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 13:45 hmm doszełdem do wniosku,że należy złożyć Ci propozycje zakopania toporka wojennego... Przepraszam jeśli Cię uraziłem... Zgoda?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Calvin Klein Re: do Caprice83 IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 15:03 hmm widze brak odpowiedzi... ok chciałem dobrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 16:06 heheh racja:) tak to jest... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: do Caprice83 IP: *.ss.shawcable.net 25.10.04, 16:09 O ile sie zorientowalem, to ja wlasnie najbardziej razi, ze jestes taki niby mily. Odpowiedz Link Zgłoś
serta do Artura 25.10.04, 16:20 Prowokacji roznego typu nie brakuje.Zdarzaja sie takze ludzie mniej lub bardziej odporni na nie.Ale wydaje mi sie,ze stalego bywalca forum po pewnym czasie moze zaczac wrecz mdlic jak czyta niektore posty i paluszki wrecz same wystukuja niemile slowa w odpowiedzi.To naturalne wedlug mnie.Wiekszosc osob stara sie byc milymi,ale zawsze znajdzie sie jakis oszolom,ktory namota dostatecznie bardzo,aby sprowkowac nawet najbardziej spokojna osobe.Calvin jest mily i bede podtrzymywac swoje slowa.Nie zaszedl mi niczym za skore i czasem,zapewne smieje sie razem z nim czytajac niektore posty.A jezeli ktos chcialby tylko mile slowa pod swoim adresem czytac,a na inne reaguje wsciekloscia to juz inna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 16:57 Serta bo sie rozpłyne... ;) a ja lubie Serte:) przyznaje sie publicznie:) można z Nią pożartować:) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 25.10.04, 16:59 ... poki Serta tez sie nie zdenerwuje ;))) Calvin,jak tak Twoj zapierdalacz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: :))) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 17:24 ehhh niestety sezon sie kończy:( i znów kilka miesiecy bez motoru:( byle do wiosny:) ...a Serta też potrafi się zdenerwować?;) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 25.10.04, 17:31 ech ... no to moze sie w przyszlym roku miniemy gdzies na trasie ... Bo w tym,to jeszcze w garazu pustka ;) Serta potrafi sie zdenerwowac,ale jak bedzie miec swojego zapierdalacza,to pewnie juz nikt,ani nic jej nie wytraci z rownowagi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 17:33 hehe z tym motorem to prawda... można sie zrelaksować:) odstresować...i w dodatku ta fajna adrenalinka:) ....mam nadzieje że coś sobie kupisz:) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 25.10.04, 17:37 o adrenalince mi nawet nie musisz mowic - znam to uczucie doskonale :) Tez bardzo bym chciala cos kupic,bo jeszcze troche i zapomne jak sie ten sprzet obsluguje ;) ale na pewno to nie bedzie cos rewelacyjnego,bo sadze,ze najpierw powinnam sobie przede wszystkim przypomniec jak sie na motocyklu jezdzi i wejsc troche w wprawe.Dopiero pozniej mozna myslec o czyms wiekszym i silniejszym - na szpanowanie zawsze przyjdzie czas ;) Myslalam nad suzuki gs500 na poczatek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: :))) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 17:42 dobry wybór... bo trudno żeby na początek kupować coś o pojemności 900-1000 heheh:) podszkolić sie na mniejszej pojemności i potem przeskoczyć na większą:) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 25.10.04, 17:45 a potem bede wyrywac facetow i zrobie macho-crossowi konkurencje ;) co Ty na to? ;) A tak powaznie,tez jestem tego zdania,ze nie ma sensu skakac od razu na gleboka wode,zwlaszcza,ze jako plec slabsza moglabym miec problemy z czyms wiekszym bez odpowiedniego przygotowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 19:01 dokładnie tak jak piszesz:) Pozdrawiam;) miłego wieczoru Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: do Caprice83 25.10.04, 21:31 bardzo chętnie zakończe wszelkie kłótnie:) równie chętnie przyjme każdą krytykę, ale jeśli jest konstruktywna, jeśli zanegujesz to co powiem i powiesz co ci nie pasuje, poprawisz, uraziło mnie to ze mam "niby" mały rozumek, bez żadnych wyjaśnień. a jeśli chodzi o poziom wypowiedzi to ja po prostu się bawię, piszę prawdę ale o banalnych i zabawnych rzeczach, których właściwie się nie wstydzę bo może nie każdy ale robi tak większośc ludzi. tak czy tak - zgoda:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: do Caprice83 IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 22:04 to super że zgoda:) no fakt czasami troszke przesadziłem:) hmmm zdarza sie ze po prostu niektóre problemy poruszane na tym forum są tak śmieszne, że nie potrafie zachowac powagi... ...aha tak na przyszłość, to nie bierz na poważnie wszystkiego co ludzie tu piszą;) ...czyli mam rozumieć że toporek wojenny został zakopany;) ??? Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 25.10.04, 22:42 zeby wszystkim kopanie toporkow wojennych tak latwo przychodzilo,ech ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein do Serta IP: *.magma / *.magma-net.pl 26.10.04, 00:38 hahah My chyba nie prowadzimy wojny;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 26.10.04, 13:07 to super:) bardzo sie ciesze:) Odpowiedz Link Zgłoś