fiabei 15.11.05, 10:26 Macie już nowe cosmo? Bo u mnie ciągle jeszcze nie ma... :/ Ile kosztuje ten numer? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: yola Re: Nowe cosmo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.05, 10:50 7,99 ale warto kupic!! Kalendarz na nowy rok jest po prostu ekstra... Polecam ;) Odpowiedz Link Zgłoś