21.06.06, 11:59
Uwarzam ze jest on warznym elementem w zwiazku. Mam kumpla ktory powiedzial
ze kompromisow nie uznaje i to kobieta mu ma ustepowac we wszystkim. A co Wy
myslicie na ten temat? Czy kompromis rowniez dla was jest warzny?
Obserwuj wątek
    • Gość: pixi Re: Kompromis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 12:03
      Masz bardzo mondrego kumpla.
      • Gość: td Re: Kompromis IP: *.freedom2surf.net 21.06.06, 12:08
        Czy Polacy wyrzucili juz Z z kropka ze swojego jezyka?
        Czy to jakis bunt z Twojej strony?
        CZasem trza pojsc na kompromis.
        • skorpionica11 obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:11
          na tym polega zwiazek

          ps. co za idoitycznego kolege masz NO COMMENT :)))
          • 1jujka1 Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:15
            Nie no ja mu tylko powiedzialam tyle, ze wcale sie nie dziwie ze go dziewczyny
            olewaja po kruciutkiej znajomosci, bo ja bym go tez szybciutko olala ;)
            • Gość: td Re: obydwie strony musza isc na kompromis IP: *.freedom2surf.net 21.06.06, 12:17
              O z kreska tez juz wyrzucili. Co za narod :)
              • elamodela Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:38
                Buahaha, przecież bez kompromisu nie ma ZWIĄZKU tylko NIEWOLNICTWO..
                • 1jujka1 Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:42
                  Dokladnie!! Ja sobie czegos takiego nie wyobrazam, my z chlopakiem za kazdym
                  razem potrafimy sie dogadac a jak zadne nie chce ustapic to staramy sie
                  wyposrodkowac. A moj znajomy uzala sie ze co sie zakocha to kobieta go rzuca :)
                  • elamodela Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:47
                    Nie dziwota;)
      • neskafe Re: Kompromis 21.06.06, 15:19
        omg
        MĄDREGO
    • Gość: Seshru Re: Kompromis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 16:47
      ze jest skó..ee...ma wiele skor :) dyktatorek sie znalazl ;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka