1jujka1 21.06.06, 11:59 Uwarzam ze jest on warznym elementem w zwiazku. Mam kumpla ktory powiedzial ze kompromisow nie uznaje i to kobieta mu ma ustepowac we wszystkim. A co Wy myslicie na ten temat? Czy kompromis rowniez dla was jest warzny? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pixi Re: Kompromis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 12:03 Masz bardzo mondrego kumpla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: td Re: Kompromis IP: *.freedom2surf.net 21.06.06, 12:08 Czy Polacy wyrzucili juz Z z kropka ze swojego jezyka? Czy to jakis bunt z Twojej strony? CZasem trza pojsc na kompromis. Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:11 na tym polega zwiazek ps. co za idoitycznego kolege masz NO COMMENT :))) Odpowiedz Link Zgłoś
1jujka1 Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:15 Nie no ja mu tylko powiedzialam tyle, ze wcale sie nie dziwie ze go dziewczyny olewaja po kruciutkiej znajomosci, bo ja bym go tez szybciutko olala ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: td Re: obydwie strony musza isc na kompromis IP: *.freedom2surf.net 21.06.06, 12:17 O z kreska tez juz wyrzucili. Co za narod :) Odpowiedz Link Zgłoś
elamodela Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:38 Buahaha, przecież bez kompromisu nie ma ZWIĄZKU tylko NIEWOLNICTWO.. Odpowiedz Link Zgłoś
1jujka1 Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:42 Dokladnie!! Ja sobie czegos takiego nie wyobrazam, my z chlopakiem za kazdym razem potrafimy sie dogadac a jak zadne nie chce ustapic to staramy sie wyposrodkowac. A moj znajomy uzala sie ze co sie zakocha to kobieta go rzuca :) Odpowiedz Link Zgłoś
elamodela Re: obydwie strony musza isc na kompromis 21.06.06, 12:47 Nie dziwota;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Seshru Re: Kompromis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 16:47 ze jest skó..ee...ma wiele skor :) dyktatorek sie znalazl ;/ Odpowiedz Link Zgłoś