Dodaj do ulubionych

Depilacja facetow u kosmetyczki

20.04.07, 21:59
Moj chlopak ma strasznie duzo wlosow na plecach, nogach, rekach.Ostatnio
powiedzialam mu o depilacji u kosmetyczki.obrazil sie.Jak go zachecic.
Obserwuj wątek
    • agatka_to_ja Re: Depilacja facetow u kosmetyczki 20.04.07, 22:01
      a po co?

chcesz miec wygoloną lalunie?

to moze przerzuc sie na kobiety? a prawdziwych facetow zostaw w spokoju...
      • Gość: ... Re: Depilacja facetow u kosmetyczki IP: *.srg.vectranet.pl 20.04.07, 22:07
        no, czasem cos dobrze napiszesz :P
      • Gość: ewa100023 Re: Depilacja facetow u kosmetyczki IP: *.pool.einsundeins.de 20.04.07, 22:11
        Nie musi byc gladki jak dziewczyna , ale jak jest zarosniety jak malpa tez mi
        sie nie podoba.Na wyjazdach wszyscy sie smieja z jego futra.Jak nie zastanowi
        sie nad depilacja,to pewnie bedzie koniec znajomosci.Co o tym myslicie?
        • agatka_to_ja Re: Depilacja facetow u kosmetyczki 20.04.07, 22:16

Gość portalu: ewa100023 napisał(a):

> Jak nie zastanowi
          > sie nad depilacja,to pewnie bedzie koniec znajomosci.Co o tym myslicie?

mysle, ze to dobry pomysł.. moze trafi na normalna kobiete, ktora doceni, ze
          jest FACETEM, a nie metroseksulna panienką, ktora sie depiluje, maluje
          paznokcie, uzywa podkladu i wydaje wiecej na kosmetyczke niz kobieta.

Wlosy na plecach - OK, nie sa zbyt podniecajace... ale włosy na NOGACH? REKACH?

co ty chcesz? zeby sie z niego smiali?
          • Gość: ewa100023 Re: Depilacja facetow u kosmetyczki IP: *.pool.einsundeins.de 20.04.07, 22:21
            Wlosy na nogach i rekach bym czesciowa usunela lub przezedzila,ale on sie na to
            nie zgadza.Na plecach i brzuchu tez nie chce usunac.
            • agatka_to_ja Re: Depilacja facetow u kosmetyczki 20.04.07, 22:23

Gość portalu: ewa100023 napisał(a):

> Wlosy na nogach i rekach bym czesciowa usunela lub przezedzila,ale on sie na
              to
              > nie zgadza.Na plecach i brzuchu tez nie chce usunac.

Gratuluje NORMALNEGO faceta :))))))))))))))))))))))))))))))))

a jemu wspolczuje porabanej dziewczyny...
              • Gość: ewa Re: Depilacja facetow u kosmetyczki IP: *.chello.pl 20.04.07, 22:37
                no prosze
                agatka jest dla jednych tolerancyjna a dla innych juz nie za bardzo
                seks po slubie jest w porzadku i kazdy ma prawo do wlasnej decyzji
                ale juz mezczyni ktorzy są metroseksulani to nie mają prawa do autonomicznych
                decyzji dotyczacych wlasnego ciala...
                • agatka_to_ja Re: Depilacja facetow u kosmetyczki 20.04.07, 22:52

Gość portalu: ewa napisał(a):
                  > ale juz mezczyni ktorzy są metroseksulani to nie mają prawa do autonomicznych
                  > decyzji dotyczacych wlasnego ciala...

uuuuu.. i tu sie mocno mylisz...

Co innego, jesli facet chce sie depilowac, malowac i chodzic do kosmetyczki -
                  (choc nie jestem zwolenniczka tego typu rzeczy u facetow), ale to JEGO decyzja
                  i ma do tego prawo..

duzo gorzej, jesli takie rzeczy jak depilacja WYMUSZA wbrew niemu dziewczyna..
    • Gość: Adam1000024 Re: Depilacja facetow u kosmetyczki IP: *.4web.pl 20.04.07, 23:24
      Ciesz się, że masz prawdziwego faceta a nie jakiegoś niedorobionego idiotę,
      który chce się depilować!
      • myszka243 Re: Depilacja facetow u kosmetyczki 20.04.07, 23:36
        kazdy moze miec inne zdanie na ten temat...jezeli jej to przeszkadza,to co w
        tym dziwnego..?? moze poprostu szczerze z nim pogadaj o depilacji...w
        dzisiejszych czasach to nie jest nic dziwnego..
        • Gość: Nono Re: Depilacja facetow u kosmetyczki IP: *.4web.pl 20.04.07, 23:43
          Jasne, każdy moze mieć inne zdanie, ale zauważ, że ona grozi, że odejdzie,
          jeśli on nie zrobi z siebie baby i się nie wydepiluje!
          Po prostu (pisane osobno!!!!!) ona chyba woli dziewczyny, więc po co mu zawraca
          głowę?
    • betti22 Re: Depilacja facetow u kosmetyczki 20.04.07, 23:59
      musisz go bardzo kochac skoro stawiasz wasz zwiazek na ostrzu noza tylko dlatego
      ze on nie chce sie wydepilowac <ironia>
    • summerlove Re: Depilacja facetow u kosmetyczki 21.04.07, 00:07
      ewa100023, a jakby Twoj facet powiedzial Ci: "albo przestaniesz golic nogi i
      pachy, albo koniec z nami" to co bys zrobila? :D:D
    • Gość: n76 Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre... IP: 81.210.22.* 21.04.07, 11:11
      Taaaaaak, to najlepszy wyznacznik męskości. I broń Boże żadnych męskich
      kosmetyków - np. kremu do twarzy albo jeszcze gorzej - do rąk. Ale Wy macie
      naje**ne w głowach. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i gustu, ale
      twierdzenie, że akurat owłosienie to warunek męskości to chyba żart.

Ja się depiluję od pasa w górę, resztę skracam i jakoś nie zauważyłem narzekań
      na swoją męskość. Wręcz przeciwnie. Widać mi każdy mięsień, nie wyłażą mi kłaki
      na kołnierz, nie wstydzę się podnieść ręki jak mam koszulkę bez rękawów, a po
      wyjściu z basenu nie czuję się jak mokry pies.

Jak go przekonać? Weź go (co za ironia) pod włos. Powiedz mu, że się pewnie boi
      bólu depilowania (raczej go nie strzyż, bo jak mu odrosną...). A jak juz sobie
      raz zrobi to może się przekona, a jak nie to będzie przynajmniej spokój na
      jakiś czas i odrosną trochę słabsze:).
      Oczywiście jak nie będzie chciał to go za cholerę nie zmusisz.

• agatka_to_ja Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 11:20
        Nie mam nic przeciwko kremem do twarzy, do rak, do stop i innych kosmetykow.
        Ba, nawet to ja przekonalam mojego faceta do uzywania kremu do twarzy
        (oczywiscie dla facetow :)

Jesli jakis facet chce sie depilowac - to niech to robi, wszystko jest OK,
        jesli to wychodzi od niego i sprawia, ze lepiej sie czuje... co innego jesli
        ktos chce to na nim wymusic...
        • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: 81.210.22.* 21.04.07, 11:33
          Napisałaś tak:
          > Jesli jakis facet chce sie depilowac - to niech to robi, wszystko jest OK,
          > jesli to wychodzi od niego i sprawia, ze lepiej sie czuje... co innego jesli
          > ktos chce to na nim wymusic...

ale chwilę wcześniej napisałaś tak:
          > Ba, nawet to ja przekonalam mojego faceta do uzywania kremu do twarzy

Myślałem, że to używanie kremu powinno wyjść od Twojego faceta, ale zdaje się,
          że to na nim najzwyczajniej wymusiłaś. I nie mów mi, że krem i depilowanie to
          dwie różne sprawy, bo to po prostu zabiegi kosmetyczne.

Ja też uważam, że nie ma co kogos zmuszać do czegoś czego nie chce.
          Najważniejsze to czuć się dobrze z samym sobą. Ja nie zgadzam się z takim
          utożsamianiem owłosienia z męskością (tutaj cytat z Ciebie):

> a po co?
          > chcesz miec wygoloną lalunie?
          > to moze przerzuc sie na kobiety? a prawdziwych facetow zostaw w spokoju...

• agatka_to_ja Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 11:37
            Nie WYMUSILAM, ale PRZEKONALAM!!!!!!!!!!!!! Kupilam mu krem dla facetow,
            zachecilam do uzywania, sprobowal, spodobalo mu sie - i o to chodzi. Zreszta
            jakby nie uzywal - to nic by sie nie stalo. To w koncu jego twarz i jego cera i
            jego decyzja.

A owlosienie uwazam za rzecz typowa dla mezczyzn i nie uwazam, zeby faceci
            MUSIELI z tym walczyc. Tym bardziej, jesli tego nie chcą.
            • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: 81.210.22.* 21.04.07, 11:50
              agatka_to_ja napisała:
              > Nie WYMUSILAM, ale PRZEKONALAM!!!!!!!!!!!!! Kupilam mu krem dla facetow,
              > zachecilam do uzywania, sprobowal, spodobalo mu sie - i o to chodzi.

Autorka wątku też nie chce WYMUSIĆ, ale PRZEKONAĆ (czy tam ZACHĘCIĆ).
              A Ty od razu na nią jedziesz, że woli lalki od facetów.

A poza tym co to za koleś, że się o coś takiego obraża? 16-latek? Niemożliwe,
              nie byłby taki owłosiony;))

PS. Zresztą często zdarza się na tym forum, że ktoś zadaje konkretne pytanie
              jak coś osiągnąć albo zrobić i zamiast odpowiedzi na pytanie dostaje opier*ol,
              że coś takiego przyszło mu do głowy albo że w ogóle pyta. I bardzo często ten
              opier*ol dostaje od Ciebie - jak np. w słynnych wątkach z pytaniem o nowe Cosmo
              w kioskach. Ale Ty zamiast to olać wolisz komuś napisać, że to nie jest forum
              Cosmo i jednocześnie mu naubliżać.
              Ale odbiłem od tematu...
              • agatka_to_ja Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 11:58
                ona go chce przekonac? zachecic? hehe... na pewno? Gość portalu: "ewa100023
                napisał(a): > Jak nie zastanowi
                > sie nad depilacja,to pewnie bedzie koniec znajomosci.Co o tym myslicie?"

i to ma byc zacheta?
                nie rozsmieszaj mnie... ona go szantazuje! do tego pisze "Na wyjazdach wszyscy
                sie smieja z jego futra."
                to NA KIM jej zalezy?????????? na nim czy na znajomych????????????? (swoja
                droga fajni znajomi, ktorym przeszkadzaja wlosy.. banda debili)

> A poza tym co to za koleś, że się o coś takiego obraża?
                NORMALNY!

zauwaz, ze NIE TYLKO JA napisalam, ze to CHLOPAK ma racje, a nie ona... wiec
                nie mow, ze to tylko ja sie czepiam.
                • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: 81.210.22.* 21.04.07, 12:13
                  > Jak nie zastanowi
                  > sie nad depilacja,to pewnie bedzie koniec znajomosci.

Ja rozumiem, że miłość jest ślepa i wiele sobie można wybaczyć, ale są pewne
                  granice. Nie wierzę, że fizyczność nie ma żadnego znaczenia. Jesteś z kimś i
                  ten ktoś nagle upasa się jak świnia, ale psychicznie pozostaje bez zmian.
                  Oczywiście jemu dobrze i nie ma zamiaru "chuść" o gram. I co? Nie zaczynasz się
                  zastanawiać nad odejściem?

A ten koleś może już tak obróśł, że ona najzwyczajnie nie może na niego patrzeć
                  i przestaje ją kręcić?
                  • agatka_to_ja Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 12:22
                    Co innego zaniedbanie sie, zapuszczenie, utycie, ktore jest CHOROBĄ, a co
                    innego owlosienie, ktore jest naturalne!

>A ten koleś może już tak obróśł, że ona najzwyczajnie nie może na niego patrzeć

Obrósł? A wczesniej wlosow nie mial? to faceci obrastaja z dnia na dzien?
                    jednego dnia jest gladki -a drugiego jak goryl?...

zreszta jak go poznala to go WIDZIALA.. i na pewno widziala tez jego wlosy.

jak jej nie pasuje - niech go zostawi, jasne, nikt nie kaze jej z nim byc~!!!!
                    ale niech nie zmusza go do depilacji, jesli on tego nie chce!
                    Jesli sie kogos kocha - to kocha sie tez jego niedoskonalosci..

zreszta - kto jest idealny?
                    • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: 81.210.22.* 21.04.07, 12:34
                      agatka_to_ja napisała:
                      > zreszta - kto jest idealny?

Moja największa cnota, czyli skromność, nie pozwala mi zagłosować na siebie...
                      • summerlove Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 12:40
                        Gość portalu: n76 napisał(a):

> Moja największa cnota, czyli skromność, nie pozwala mi zagłosować na siebie...

zalosne....
                        • agatka_to_ja Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 12:42
                          eeee.... to chyba byla ironia...
                          przynajmniej taka mam nadzieje.
                        • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: 81.210.22.* 21.04.07, 12:43
                          Żałosne to jest Twoje poczucie humoru. Może przenieś się na forum "Na Poważnie".
                          • summerlove Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 12:47
                            Gość portalu: n76 napisał(a):

> Żałosne to jest Twoje poczucie humoru. Może przenieś się na forum "Na
                            Poważnie"
                            > .

to do mnie?
                            • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: 81.210.22.* 21.04.07, 12:48
                              summerlove napisała:
                              > to do mnie?

Nie, do winterhate...
                • Gość: olala Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.b-ras1.dbn.dublin.eircom.net 26.04.07, 00:12
                  popieram! w 100%!
      • Gość: Zdegustowana Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.4web.pl 21.04.07, 15:49
        To ohydne, co piszesz o sobie. Nie chciałabym mieć faceta, który depiluje swoje
        ciało na taką skalę. Rozumiem wygolić sobie pachy, dla wygody, ale całą górę?
        Tragedia!
        A kiedy operacja plastyczna? Czas na pozbawienie się pozostałych atrybutów
        męskości, prawda? Myślałeś już o tym?
        Mężczyzna wychodząc z basenu czuje się jak mokry pies... horror. Musisz
        wyglądać koszmarnie, wygolony facet... gorzej niż baba, jak jakaś sztuczna
        lala :(
        Jesteś żenujący...
        • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.centertel.pl 21.04.07, 20:06
          Gość portalu: Zdegustowana napisał(a):
          > To ohydne, co piszesz o sobie. Nie chciałabym mieć faceta, który depiluje swoje
          > ciało na taką skalę.

1. Po Twoich słowach obejrzałem się dokładnie - rzeczywiście - jest ohydnie.
          Nasłuchuję kiełkujących włosów.

> A kiedy operacja plastyczna? Czas na pozbawienie się pozostałych atrybutów
          > męskości, prawda? Myślałeś już o tym?

2. Myślałem, w czerwcu.

> Mężczyzna wychodząc z basenu czuje się jak mokry pies... horror. Musisz
          > wyglądać koszmarnie, wygolony facet... gorzej niż baba, jak jakaś sztuczna
          > lala :(

3. Oczywiście masz rację. Patrz pkt.1.

> Jesteś żenujący...

Tak, jestem. Ty jesteś wyjątkowo inteligentna i bardzo sympatyczna.

• agatka_to_ja Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. 21.04.07, 20:08
            hahahahaahahahaa........n76 - rewelacja.... :)
            • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.centertel.pl 21.04.07, 20:51
              agatka_to_ja napisała:
              > hahahahaahahahaa........n76 - rewelacja.... :)

Taki post od Ciebie to jak order:).
              Dziękuję i pozdrawiam!
              • Gość: kajkai Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.mad.idec.net 23.04.07, 23:55
                Ja tez wolę faceta goryla - co ja poradzę ...?:D
                • Gość: n76 Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.centertel.pl 25.04.07, 23:57
                  Gość portalu: kajkai napisał(a):
                  > Ja tez wolę faceta goryla - co ja poradzę ...?:D

Są dwa wyjścia: Ty się przyzwyczaisz albo ja...
                  • Gość: Facet Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.4web.pl 27.04.07, 20:54
                    A ja lubię takich facetów
        • Gość: Jusztyna Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 19:03
          Blee dziewucho ogarnij sie :| co ty chcesz żeby faceci chodzili owłosieni jak
          orangutany? Wreszcie sie trafił jakiś nornalny a Ty mi tu takie texty ;P
      • Gość: Jusztyna Re: Prawdziwy facet jest owłosiony, hehe, dobre.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 18:58
        Ahh no i jesteś boski chłopie ;) ;*
    • Gość: xxx Re: Depilacja facetow u kosmetyczki IP: 213.17.152.* 21.04.07, 20:09
      jasne-facet do kosmetyczki:))))jak chcesz miec lalusia to twoj wybor ale potem
      nie narzekaj ze jest taki siaki i owaki-facet to facet-zadbany oczywiscie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka