Dodaj do ulubionych

pocą mi się dłonie

IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 03.08.03, 12:38
Mam pewnien problem,otóż pocą mi się dłonie.Praktycznie cały czas są
spocone,zwłaszcza jak jest gorąco,ale nawet kiedy jest zima dzieje się to
samo i jest to dla mnie krępujące.Podając komuś dłoń ta osoba się dziwnie na
mnie patrzy.Prosze o jakies porady,z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: 21-latka Re: pocą mi się dłonie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.03, 23:25
      Niestety mam ten sam problem i lekarze też nie mogą na to zaradzić.Wykluczoną
      mam nadczynność tarczycy,pasożta, pozostaje tylko nadpobudliwość.A na to nie
      bardzo jest lekarstwo-leki ziołowe(mało skuteczne).Radzę abys zrobiła sobie
      badanie te o których pisałam.Być może nadczynność tarczycy lub pasożyt
      powoduję u Ciebie tę dolegliwość.Też bym chciała aby ktoś doradził jak choćby
      zmniejszyć tę potliwość.Dodam że pocą mi się również stopy.Zyczę powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka