Gość: ONA18
IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl
03.08.03, 12:38
Mam pewnien problem,otóż pocą mi się dłonie.Praktycznie cały czas są
spocone,zwłaszcza jak jest gorąco,ale nawet kiedy jest zima dzieje się to
samo i jest to dla mnie krępujące.Podając komuś dłoń ta osoba się dziwnie na
mnie patrzy.Prosze o jakies porady,z góry dziękuję.