Gość: misia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 17:11 które tabletki anty- są najtańsze? a jeśli są takei tanie to czy czasem nie są gorsze? proszę o odp dzięki i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nike32 Re: które są najtańsze???????? 26.08.03, 18:18 ceny podane moze nie sa za bardzo aktualne bo z grudnia 2002, ale tak dla orientacji zajrzyj na te oferte tabletek , pozdrawiam www.antykoncepcja.com.pl/ceny_oc.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misia Re: które są najtańsze???????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.03, 10:00 biorę cilest i dzięki tej tabeli przekonałam się że są to tabletki w średniej cenie. le chyba z nih nie zrezygnuje. dzięki za stronkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: które są najtańsze???????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.03, 22:06 ja biorę cilest, ostatnio w aptece za 2 opakowania zapłaciłam 60zl z groszami. nie jaest to małą suma więc zastanawiam się czy nie zmienić rodzaju tabletek. może właśnie na diana35. hmmm a co sądzicie o tabletach refundownych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: które są najtańsze???????? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 16:02 Gość portalu: misia napisał(a): > które tabletki anty- są najtańsze? a jeśli są takei tanie to czy czasem nie > są gorsze? proszę o odp > dzięki i pozdrawiam. ja biore regulon, dziala dobrze, a kosztuje nieco ponad 20 zl:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misa Re: które są najtańsze???????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.03, 19:39 hmmm może wart się zastanowić....może ktoś jeszcze napisze swojej zdanie????:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: które są najtańsze???????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 17:03 ja biore MERCILON, kosztuja 30 zl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lila Re: które są najtańsze???????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 23:10 ja biore STEDIRIL 30 są to tabletki refundowane i za 2 opakowania płace 5 złotków z grosikami.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ma Re: które są najtańsze???????? IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 23:12 microgynon -ok 10zl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misia Re: które są najtańsze???????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.03, 08:03 Gość portalu: lila napisał(a): > ja biore STEDIRIL 30 są to tabletki refundowane i za 2 opakowania płace 5 > złotków z grosikami.. to tabletki anty- są w góle refundowane???? nie wiedziałam. zaskoczyłam się totalnie. dzięki za tą informacjeę, naprawdę! ale mam jeszcze pytanko co do tych tabletek. czy one są skuteczne, no poewnie tak skoro je poleciłaś, ale wiesz...czy nie zawierają za dużo hormonów, czy dobrze się po nich czujesz, czy są jakieś skutki uboczne? bardzo mnie to ciekawi, bo może się na nie przeżucę. dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kitana Re: które są najtańsze???????? IP: *.elsat.net.pl / 10.2.0.* 29.08.03, 10:04 Witaj. Ja biorę Diane35, listek kosztuje ok 10 zł. Poprzednio przyjmowałam Cilest- listek kosztował 26 zł. Jestem z Diany zadowolona, poprawiła mi się cera, nie wiem co to przetłuszczające sie włosy. No i skuteczność antykoncepcyjna przy prawidłowym przyjmowaniu. Pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: które są najtańsze???????? IP: *.pl / 10.10.10.* 30.08.03, 15:59 Bralam microgynon ktory jest refundowany (poza nim jeszcze 3 rodzaje sa refundowane, ale sa to tabletki o duzej zawartosci hormonow i szczerze powiem nie polecam). Zapisala mi go ginekolog gdy powiedzialam ze zalezy mi na skutecznosci i niskiej cenie.No i skuteczne zeczywiscie byly, ale zle sie czulam(zawroty glowy itp).Poszlam do innego ginekologa zapisala mi Logest bo ma najmniejsza zawartosc hormonow i jest bardzo skuteczny.Kosztuje ok 30zl.Jestem b.zadowolona biore juz 1,5roku.Moja ginekolog czasami daje mi darmowe opakowanie bo oni dostaja darmowe probki od przedstawicieli firm. Mozesz tez zapytac lekarza czy dysponuje darmowa probka bo chesz najpierw sprawdzic! W tej kwestii raczej nie radze oszczedzac bo w ciaze nie zajdziesz nawet jesli bedziesz brala najtansze ale pomysl o skutkach ubocznych:tycie, wymioty, krzepliwosc krwi... moze pogadasz z facetem i moglibyscie razem sie skladac na tabletki. Pozdrawiam pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smartienka Re: które są najtańsze???????? IP: *.icpnet.pl 30.08.03, 22:38 Gość portalu: misia napisał(a): > które tabletki anty- są najtańsze? a jeśli są takei tanie to czy czasem nie > są gorsze? proszę o odp > dzięki i pozdrawiam. Zdecydowanie najtańszy jest STEDIRIL 30, jedno opakowanie kosztuje niezałe 3 złote... też miałam dylemat czy skoro takie tanie to skutecznie i niegroźne ale biorę już pół roku i jest jak najbardziej OK, nie tyję, nie dzieje się nic z cera no i nie jestem w ciąży... a tanie sa bo refundowane - i cała tajemnica. Zapytaj lekarza:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lila Re: które są najtańsze???????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.03, 22:37 co do tych steridilków ;o)...głupie pieprzenie"bo tanie to mniej skuteczne wiec nie polecam.."to są moje pierwsze tabletki,skończyłam pierwszy listek.co do skutków ubocznych:na początku-tydzien moze mialam zwiekszony apetyt,no i troszke zmienno nastrojowa byłam..hehe-dla faceta koszmar ale moje maleństwo jakos to przeżyło.ale z tego co wiem to takie krzywe akcje są raczej na początku przy kazdych tabsach bo w końcu organizm musi sie przyzwyczaić.to ze wydają sie miec duo hormonów tez słyszałam-dziwne ze sie ludzie ceną sugerują.ale sprawdziłam to i tak nie jest.no wiec jak narazie nie mam zamiaru zmieniac..ani tez wydawac 30 zł na opakowanie :o| ..pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś