Dodaj do ulubionych

Dar Polski dla Unii:blokada Stalinowskiej Konstytu

IP: 38.112.103.* 05.12.03, 21:37
Jest rzecza niezwykla dla mnie fakt, ze zgadzam sie z Valery Giscard
d'Estaing kiedy on stwierdzil: "Lepiej nie mieć unijnej konstytucji, niż mieć
złą". I dlatego przyszle pokolenia Europejczykow beda wdzieczni Polakom, ze
uchronilismy ich od Stalinowskiej Konstytucji, ktora siega do najgorszych
tradycji europejskich.
Raz jeszcze pokazalismy, ze tak jak pod Legnica i Warna w sredniowieczu i pod
Wiedniem i Radzyminem, broniac naszych interesow bronimy rowniez lepszej
przyszlosci Europy.

Stworzona przez dorastajacych dzis oszolomow z 1968 roku, (ktorzy kiedys
chcieli zniszczyc cywilizacje Europy by oddac ja w prezencie Brezniewowi),
Konstytucja Konwentu, to akt bewstydnej Politycznej Poprawnosci. Polityczne
procesy jakie tocza sie we Francji przeciw niepoprawnym intelektualistom, po
zatwierdzeniu tego aktu, beda mialy moc obowiazujaca w calej przyszlej unii.
Ta "konstytucja" to gwarancja budowy nowej, masowej biurokracji i korupcji
wzorowanej na obalonym bloku sowieckim. Mamy raz jeszcze okazje zrobic cos
dobrego dla Europy. SMIALO!!!
Obserwuj wątek
    • eurotoman Valery kontra Prodi 07.12.03, 03:52
      Czy Valery d'Estaing pokłucił się z Prodim? Jeden mówi, że wszystko w porządku
      drugi chce wyrzucać ludzi z klubu.
    • Gość: kontra Anglicy zrobia za nas brudna robote IP: *.tpl.on.ca / *.tpl.toronto.on.ca 10.12.03, 18:54
      Cos mi sie widzi, ze Blair zaskoczy wszystkich i sam zawetuje caly ten nonsens. W Wielkiej Brytanii podniosl sie rabant, ze zgodnie z nowa konstytucja unia bedzie
      im naszucala polityke gospodarcza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka