Gość: Herbaciarz
IP: *.dynamic.chello.pl
09.12.11, 22:09
Witam,
Chciałem Was serdecznie zaprosić na nowo powstałe forum o tematyce herbaty www.fusy.eu Mam nadzieję, że z pomocą kilku osób uda się rozkręcić to miejsce i zacznie ono żyć :) Forum powstało, ponieważ nie było do tej pory niezależnego forum o herbacie w Polsce.