Dodaj do ulubionych

Forum herbaciane

IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.11, 22:09
Witam,
Chciałem Was serdecznie zaprosić na nowo powstałe forum o tematyce herbaty www.fusy.eu Mam nadzieję, że z pomocą kilku osób uda się rozkręcić to miejsce i zacznie ono żyć :) Forum powstało, ponieważ nie było do tej pory niezależnego forum o herbacie w Polsce.
Obserwuj wątek
    • krzysztofsf Re: Forum herbaciane 09.12.11, 23:19
      Co rozumiesz przez "niezalezne" ? :)
      • Gość: Herbaciarz Re: Forum herbaciane IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 10:19
        Rozumiem przez to, że nie jest związane z żadnym sklepem z herbatami, herbaciarnią itd. Założone jest w celu zjednoczenia osób zainteresowanych tym tematem w jednym miejscu, w którym nie będzie chwaliło się jedynie-słusznej firmy. ;)
        • krzysztofsf Re: Forum herbaciane 10.12.11, 10:48
          Gość portalu: Herbaciarz napisał(a):

          > Rozumiem przez to, że nie jest związane z żadnym sklepem z herbatami, herbaciar
          > nią itd. Założone jest w celu zjednoczenia osób zainteresowanych tym tematem w
          > jednym miejscu, w którym nie będzie chwaliło się jedynie-słusznej firmy. ;)

          Pogooglaj "herbaciarze" :)
          • Gość: Herbaciarz Re: Forum herbaciane IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 10:53
            Tak, widziałem. Merytorycznie jest bardzo fajny poziom, ale forum jest chaotyczne i wygląda jak sprzed 10 lat ;) Przez to (moim zdaniem) ciężko przyciągnąć nowych użytkowników.
            • krzysztofsf Re: Forum herbaciane 10.12.11, 11:01
              Gość portalu: Herbaciarz napisał(a):

              > Tak, widziałem. Merytorycznie jest bardzo fajny poziom, ale forum jest chaotycz
              > ne i wygląda jak sprzed 10 lat ;) Przez to (moim zdaniem) ciężko przyciągnąć no
              > wych użytkowników.

              Zapisalem sie rowniez na Twoje forum.
              Tamto JEST NIEZALEZNE (pisales, ze nie ma takich :) ), ale moze odstraszac poczatkujacych.
              Raczej brak tam tendencji przyciagania nowych (bo i po co?) - jest juz na tyle duzo wpisow, ze sadze, iz sporo osob czyta nie piszac.

              Hmmm.. zrob cos z opisem dzialu, odnosnie ktorego poslalem Ci info na priv.
              • Gość: Herbaciarz Re: Forum herbaciane IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 11:39
                Gdzie na priv? ;)
                • krzysztofsf Re: Forum herbaciane 10.12.11, 12:26
                  Gość portalu: Herbaciarz napisał(a):

                  > Gdzie na priv? ;)

                  fusy(at)fusy.eu
                  • Gość: Herbaciarz Re: Forum herbaciane IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 12:38
                    Dziwne, nie dostałem go. Testowałem maila z tlenem, gmailem i mailem z linuxpl i dochodziły dobrze. Spróbuj wysłać jeszcze raz i PW na forum.
                    • krzysztofsf Re: Forum herbaciane 10.12.11, 13:03
                      poslalem pw z forum ponownie
    • Gość: Herbaciarz Re: Forum herbaciane IP: *.globalconnect.pl 26.03.12, 15:50
      Wciąż działamy :)
      • zyciepo100 Re: Forum herbaciane 09.09.12, 06:38
        zapros sayame

        herbacianokaligraficznie.blox.pl/html
    • Gość: www.dolinaherbaty. Re: Forum herbaciane IP: *.ip.jarsat.pl 03.11.12, 23:01
      www.dolinaherbaty.pl

      Jeśli cenisz sobie wyśmienity smak oraz odżywcze i zdrowotne właściwości to jest to sklep dla Ciebie. Cóż może być przecież lepszego po całym dniu pracy od filiżanki aromatycznego ciepłego napoju?

      Stale poszerzany asortyment najwyższej jakości herbat z całą pewnością zadowoli zarówno smakoszy jak i tych którzy dopiero odkrywają wspaniały świat szlachetnych napojów. Nasze herbaty pochodzą z praktycznie całego świata. Oferujemy także różnego rodzaju akcesoria które umilają przygotowanie oraz spożywanie herbaty.

      Herbata jest w Polsce ciągle jeszcze mało docenianym napojem, być może dlatego, że zbyt mało ją znamy, nie sięgamy po nowe smaki, niewłaściwie ją parzymy. Dla wielu z nas herbata jest tylko napojem do popijania posiłków. A szkoda!
      Powoli jednak odkrywamy zalety egzotycznych odmian tego napoju, konkurujących ze zwykłą, czarną „ekspresową”.
      • Gość: Herbaciarz Re: Forum herbaciane IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.12, 12:40
        A co to ma do tematu forum?
    • zoneczka20 Re: Forum herbaciane 08.02.13, 23:52
      Witajcie, polecam herbatę Yerba Mate, więcej na temat tego produktu dowiedziecie się ze strony yerba-mate.org/ .
      • noopinion Re: Forum herbaciane 18.09.14, 17:13
        Zachęcamy do subskrypcji nowego kanału o herbatach www.youtube.com/channel/UCNiwjUiBulQVc02s7qS974A/feed
    • mathiss0 Re: Forum herbaciane 08.04.15, 19:26
      Kung-Fu Cha to chińska ceremonia parzenia i picia herbaty.
      Ceremonia parzenia herbaty wykonywana w ósmym wieku.
      Całość polega na zrobieniu "przedstawienia teatralnego" ze zwyczajnego parzenia herbaty.
      Dziś ta piękna sztuka jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko lubić herbatę na tyle by poświęcić jej trochę
      uwagi i się nią pobawić razem ze znajomymi. Do ceremonii parzenia herbaty niezbędne są czajniczek na herbatę,
      dzbanuszek, niuchary (służą do napawania się zapachem herbaty), czarki (spełniają rolę filiżanek) oraz oczywiście czapan
      (pięknie zdobiony stolik).
      Taki zestaw nadaje się idealnie na prezent. Ten ekskluzywny prezent może sprawić wiele radości.
      Zwykłe spotkanie na herbatę zamienia się w świetną zabawę. Parzyć herbatę można w domowym zaciszu,
      piękna chińska porcelana idealnie ubarwia wystrój pokoju. Można także wyjść na świeże powietrze i dokonać
      całej ceremonii przy ognisku. Twoi znajomi będą zachwyceni. ;)
      Myślisz nad prezentem okazjonalnym? Nie zwlekaj, chińska porcelana i chińska herbata może przenieść Cię w czasy
      starożytnych Chin. Sam ze znajomymi korzystam z takiego zestawu i jestem z niego bardzo zadowolony.
      Jeśli pragniesz się dowiedzieć więcej i pobawić się herbatą odwiedź nas na naszych stronach! ;D
      www.facebook.com/KungFuHerbata?ref=aymt_homepage_panel
      kungfutea.pl/
    • Gość: Marek Re: Forum herbaciane IP: 95.91.102.* 22.06.19, 13:28
      Na pewno skorzystam. Do tej pory korzystam też ze świetnej strony o ziołach. Mają sklep internetowy z ziołami, herbatami i zdrową żywnością. Znacie? Pracownia Ziół ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka