Dodaj do ulubionych

Chore nerki u psa

01.09.20, 21:36
Dobry wieczor mam pytanie mam sunie 11-letnia od 8 miesiecy chodze z pieskiem po weterynarzach na poczatku roku moj piesek mial bardzo wysoki mocznik pies nie chcial jejsc pic malo chodzila dostawala kroplowki antybiotyki oraz diete nisko bialkowa odalo nam sie ja postawic na lapki ale piesek dostaje jeszcze tabletki na odwodnienie oraz na serduszko sterydy kapsulki na nerki oraz tabletki na nerki dostawala domowa karme typu rozgotowany ryz kurczak marchewka ale wlasnie wczoraj bylam u weterynarza bo sunia bylo widac czula sie zle i wyszlo ze znowu podskoczyl mocznik dostala kroplowke oraz zastrzyki dzisiaj tez byla kroplowka jutro rowniez musze podejsc na kroplowke sterydy zostaly wycogane oraz karma domowa lekarz stwierdzil zeby byla tylko karmiona karma weteryjna i jeszcze takie puszki z karma nisko bialkowa za jakis czas musze znowu sprawdzic poziom mocznika moje pytanie czy to ze podwyszyl sie mocznik moze byc przyczyna steryd czy tej karmy domowej i czy jest szansa na to by u psa przez kroplowki stan sie polepszyl jejsc je nawet mam wrazenie ze jest ciagle glodna bo nie nauczona na tej karmie nisko bialkowej pic duzo pije sika tez normalnie czy mial ktos tu podobny problem z pieskiem
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka