Dodaj do ulubionych

pytanie o Sedalin

31.12.05, 12:53
Moja mama kupiła psu (43kg) Sedalin. W sklepie weterynaryjnym dostala 3
tabletki, czy to nie za dużo? Może są rózne rodzaje tych tabletek z róznymi
dawkami... ja moge tylko odczytać Sedalin-forte
Obserwuj wątek
    • gagik.geworgian Re: pytanie o Sedalin 01.01.06, 15:09
      Witam.
      Obawiam się ,że ta odpowiedż jest spóźniona,bo już po nocy sylwestrowej :-)
      Sedalin jest dostepny w tabletkach 7 mg i 35 mg. Zawiera on substancję czynną
      acepromazynę , którą dawkuje się 1.5 do 3 mg na kilogram masy ciała zwierzęcia.
      Dla psów większych niż 10 kilo stosuje się najczęściej Sedalin 35 mg, a zatem 3
      tabletki dla psa 43 kilo to rozsądna dawka.
      Pozdrawiam - Gagik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka