Gość: Pudelek
IP: 94.254.235.*
16.01.11, 23:32
o "incydentach" z niszczeniem polski tablic to się pisze, ale kiedy Polacy niszczą niemieckie tablice na Śląsku, to jest jakoś cicho.
Ubyło im 9 tysięcy Polaków? może po prostu 9 tysięcy osób zmądrzało i nie chciało się przyznawać do tego śmiesznego narodu?