26.12.06, 13:51
zaczął powtórkę z rozrywki - pierwszy przylot dzisiaj po przerwie i 4 godziny
opóźnienia , oczywiście odlot do Sharmu też 4 godziny opóźnienia co jest
oczywiście następstwem tego późnego przylotu
Obserwuj wątek
    • Gość: Gosc Re: FAP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 20:48
      Ja to bym chcial - zeby raportowac o kazdym opuznieniu kazdego operatora, a nie tylko jaki to ten FAP okropny, coz tak dziala lotnictwo - kazda linia ma opuznienia nie tylko FAP - ale z tego co widze - to jest lekka nagonka na FAP - kazde opuznienie wywoluje fale.
      Chcecie byz zetelni - mowcie takze o innych opuznieniach - nie tylko FAP
    • Gość: majahi Re: FAP IP: *.interpc.pl 26.12.06, 22:32
      Samolot leciał na trasie WAW - Azory - Varadero (Kuba) - Porlamar (Wenezuela) -
      Azory - WAW, więc na tak dlugiej trasie, z 4-ma lądowaniami miał prawo nabrać
      opóźnienia. Dobrze że skończyło się tylko na 4-ch godzinach. LOT dzis z Chicago
      przylecial 3 godziny spozniony, dlaczego o tym nikt nie trąbi??
        • Gość: :) Re: FAP IP: *.devs.futuro.pl 26.12.06, 23:32
          A moze to zazdrosc?! FAP lata w ciekawe strony, ma fajna ekipe. Samolot w
          porownaniu z innymi w "polskej flocie" tez milutki. Czemu polscy obywatele nie
          potrafia cieszyc sie z polskich sukcesow?? Potencjanie FAP to miejsca pracy w
          przyszlosci dla wszystkich, ktorzy beda chcieli. To polska ekipa, a nie
          zagraniczna konkurencja. Ludzie - prosze, nie robcie z siebie bydla!!! Co was
          kole opoznienie, cieszcie sie, ze samolot dolecial z waszymi bliskimi do celu i
          ze ci bliscy beda mogli spedzic kolejne dwa tygodnie usmiechnieci pod palmami.
          Ja trzymam kciuki i za LOT i za Centrala i za FAP. Ci, ktorzy tam pracuja to
          nasi koledzy; zarowno piloci, technicy, stewy. DAJCIE PRZYKLAD PRAWDZIWEJ
          KLASY!!!!!
    • emmanuella Re: FAP 27.12.06, 19:09
      A ja się bardzo cieszę, że wracają. A co do opóznienia, to z doświadczenia
      wiem, że nie zawsze jest to winą przewoźnika :) FAPowie życze powodzenia!
      • Gość: Ja Re: FAP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 00:52
        Ja również przykładam się do życzeń jak najlepszego rozwoju tych linii.
        Leciałem każdą i każdą szanuję a przed ewszystkim ludzi, którzy tam pracują bo
        to oni zapewniaja nam bezpieczeństwo! Lepiej polecieć opóźnionym a sprawnym
        samolotem niż wylecieć o czasie i... niedolecieć. Te wszystkie naprawy,
        przeglądy itd są dla naszego bezpieczeństwa. Gratuluję FAP, że pokazał, że
        potrafi przetrwać:)
        Powodzenia
            • Gość: Tom Re: FAP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 15:11
              Każdy samolot się psuje i zapewniam was, że LOTowskie maszyny znacznie częściej
              więc nie ma co robić popeliny. To opóźnienie świadczy tylko o wielkim nacisku
              na BEZPIECZEŃSTWO wykonywanych operacji. Zamiast lecieć z usterką, sprowadzają
              swoich specjalistów, żeby ją usunąć i upewnić się czy wszystko jest ok. Czy to
              źle? Pomyślcie troszkę.. Gdyby na pokładzie były wasze rodziny, wolelibyście,
              żeby polecieli z tak błachą usterką czy w pełni sprawnym samolotem? Dla mnie to
              jest oczywiste ale wiem, że sukces innych boli...
                      • Gość: Dość Re: FAP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.07, 00:02
                        A czy słyszeliście, że po zgonie pasażera nad środkiem Atlantyku (w święta
                        bożego narodzenia 2006) samolot nie został odpowiednio przygotowany do rejscu w
                        stronę powrotną w Chicago? Wieźli trupa (który nie wiadomo na co zmarł) pół
                        lotu do USA a po wylądowaniu wmówili obsłudze naziemnej, że pasażer zmarł już
                        po lądowaniu! Przecież 200 osób widziało akcję ratunkową na kilka godzin przed
                        lądowaniem w Chicago...która skończyła się niepowidzeniem. O tym już piszą
                        gazety w stanach! Co prawda opisują wersję jaką podały im polskie linie ale
                        faktem jest, że ktoś zmarł i nic się z tego nie robi! To się nazywa PR:) Tylko
                        nie rozumiem po co się naraża zdrowych, lecących do kraju ludzi?

A czy ktoś już tu pisał na temat AWARYJNEGO lądowania samolotu polskich linii
                        (który już wystartował z usterką) spowodowanego usterką silnika? Nie ? A
                        szkoda... Dziwię się tylko ludziom z tego feralnego rejscu do USA że milczą. To
                        jest samolt!!! Tu nie ma "może się uda"!!! Nie było TV (jak zazwyczaj przy
                        opóźnieniu)... A przecież zrzucanie paliwa jest chyba bardziej niebezpiecznie
                        niż opóźnienie lotu? No chyba że się mylę to proszę mnie uspokoić w logiczny
                        sposób...
                        • Gość: rokokor Re: FAP IP: *.piaseczno.robbo.pl 28.01.07, 14:28
                          Musze Cie zmartwic, ale na atlantykach podczas rejsu od czasu do czasu zdarza
                          sie zgon. To nie pierwszy przyoadek. na swiecie takich przypadkow byly i beda
                          tysiace. A co Twoim zdaniem miala zrobic zaloga? Wywalic trupa, albo ladowac
                          awaryjnie ? Przecierz ten ktos juz nie zyl.

pozdrawiam trzezwomyslacych
                          • Gość: gosc Re: FAP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.07, 10:27
                            Trzezwo???? jak co po niektorzy piloci w fap?he...
                            smieszni jestescie przecierz wiadomo ze niezap ladowanie to koszta o jakich
                            fap nie koniecznie chce slyszec przy dlugach jakie majaio jakich nie moga sie
                            pozbyc. poczekajmy pozyjmy to zobaczycie, ze za rok dwa tej firmy pewnie juz
                            nie bedzie a kola czsau dalej beda napedzac tryby ale juz nie fap czy tam
                            prima charter bo lotwnictwo sie rozwija a oni raczej nie koniecznie...
                            • vixenvox Re: FAP 29.01.07, 11:32
                              gościu - czasami przydaje się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Trup był na
                              rejsie LOT a nie FAPu. A co do rozwoju FAP, czy możesz dać jakieś przykłądy
                              zagrożeń? Bo jak na razie, czarnowidztwo "szpecjalistuf" lotniczych nie
                              sprawdza się :-P

VV
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka