mk-dz
19.02.08, 22:31
proszęo pomoc kupiłem mercedesa c 180 wyjąłem akumlator do ładowania i po
założeniu auto nie chce chodzić na wolnych obrotach auto kupione było w
niemczech poprzedni właściciel w kontakcie telefonicznym powiedział że
zresetowałem komputer niepotrzebnie odłanczając akumlator ize muszęna nowo
podłączyć komputer w serwisie .nie bardzo wiem o co chodzi czy ktoś by mi mógł
pomuc,gdzie są takie serwisy ,czy muszę zacholować tam auto i jak w
przyszłości ładować akumlator ,a może ktoś miał taki przypadek i sam sobie
poradził bez korzystania z serwisu