Dodaj do ulubionych

eksploatacja samochodu

19.02.08, 22:31
proszęo pomoc kupiłem mercedesa c 180 wyjąłem akumlator do ładowania i po
założeniu auto nie chce chodzić na wolnych obrotach auto kupione było w
niemczech poprzedni właściciel w kontakcie telefonicznym powiedział że
zresetowałem komputer niepotrzebnie odłanczając akumlator ize muszęna nowo
podłączyć komputer w serwisie .nie bardzo wiem o co chodzi czy ktoś by mi mógł
pomuc,gdzie są takie serwisy ,czy muszę zacholować tam auto i jak w
przyszłości ładować akumlator ,a może ktoś miał taki przypadek i sam sobie
poradził bez korzystania z serwisu
Obserwuj wątek
    • jacek671 Re: eksploatacja samochodu 24.02.08, 15:00
      nie wiem czy akurat pomoge , ale gdzieś w fachowej prasie wyczytałem
      niedawno że : najlepiej powiedzmy po nocy jak motor jest zimny
      odpiąć klemy na akumulatorze najpierw minus potem plus , odczekać
      około pół godz. i zapiąć w odwrotnej kolejności najpierw plus potem
      minus a nastepnie odpalić i nie ruszając peałem gazu zostawić aż
      załączy sie wentylator na chłodnicy .
      w ten sposób podobno kasuja sie usterki na kompie a motorek pooprzez
      prace w całym zakresie temperatury ustawia sie na nowo i podobno to
      pomaga , oczywiście możesz też jechać do aso , ale może sie okazac
      że komp nic nie wyłapie wtedy naprawde nie masz nic do stracenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka