Dodaj do ulubionych

Honda Civic -problem ze sprzegłem

29.12.03, 14:24

Witam,
od 3 dni mam problemy ze sprzęgłem. Na początku pracy silnika po prostu wpada
i nie odskakuje, po jakimś czasie jazdy wszystko wraca do normy. Co może byc
powodem takiej usterki i jakie moga byc koszty naprawy( Honda Civic Rocznik
1992, wersja kanadyjska).
Dziękuję i pozdrawiam
Marta
Obserwuj wątek
    • marcin.klonowski Re: Honda Civic -problem ze sprzegłem 30.12.03, 15:13
      albo mechanizm wysprzęglania (nie wiem czy jest to linka czy hydraulika) albo
      dosick sprzęgła jest padnięty
    • weronika Re: Honda Civic -problem ze sprzegłem 31.12.03, 16:44
      Witam , dziekuje za odpowiedź. Samochód wyladował w warsztacie gdzie przeszedł
      rekonstrukcję( ?) pompy sprzegła. Uciekał płyn i dlatego tak sie działo, ale
      teraz juz ok jeździ.Pozdrawiam Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka