weronika
29.12.03, 14:24
Witam,
od 3 dni mam problemy ze sprzęgłem. Na początku pracy silnika po prostu wpada
i nie odskakuje, po jakimś czasie jazdy wszystko wraca do normy. Co może byc
powodem takiej usterki i jakie moga byc koszty naprawy( Honda Civic Rocznik
1992, wersja kanadyjska).
Dziękuję i pozdrawiam
Marta