18.12.03, 00:37
by Wam swiatla pogasic, koldry popoprawiac. Tylko sie nie rozkopcie;)


PS Nie, nie jestem pielegniarka na nocnej zmianie. Dobranoc
PS Atob co jest? To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;)
Obserwuj wątek
    • tradycja1 Re: Wpadlam 18.12.03, 03:17
      Bu-ggi woooody....prosze...
      • basia Re: Wpadlam 18.12.03, 13:54
        Jeeeść.....
        • buggi Re: Wpadlam 18.12.03, 15:24
          jesc, pic... a moze basen komus podac?
    • kixx Re: Wpadlam 18.12.03, 16:12
      buggi napisała:

      To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;)

      Tuja,Buggi,tuja
      Tak się pisze "tuja"

      Ps.Aczkolwiek kontekstu zdania nie chwytam:)
    • atob Re: Wpadlam 21.12.03, 05:19
      buggi napisała:

      > PS Atob co jest? To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;)

      Alez prosze ...Dobranoc hmm dzis to lepiej zabrzmi dzien dobry raczej ;)hihi

      PS chi chi - to dla Buggi
      Ps1 przecieZ -test trzezwosci ;)
      • buggi Re: Wpadlam 21.12.03, 10:37
        testy trzezwosci zdany Atosiu. Eeeee tam....ide sie napic....kawy.
        • buggi Re: poprawka 21.12.03, 10:38
          buggi napisała:

          > test trzezwosci zdany Atosiu. Eeeee tam....ide sie napic....kawy.
    • atob Re: Wpadlam 01.04.04, 20:10
      buggi napisała:
      > PS Atob co jest? To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;)

      I wlasnie to zrobilem :) ten moj kawalek podlogi ;)
      • niech Re: Wpadlam 01.04.04, 21:08
        Cyklinowales dzisiaj?
        • atob Re: Wpadlam 02.04.04, 06:48
          Wczoraj ? Nie .
          Balsamowalem sie od srodka;)
          • niech Re: Wpadlam 02.04.04, 11:51
            Ja sie dzis zabalsamuje.
            • kixx Re: Wpadlam 02.04.04, 12:12
              a masz tyle bandazy
              • atob Re: Wpadlam 02.04.04, 13:01
                kixx napisał:

                > a masz tyle bandazy


                Zeby sie zabanbazowac ...wpier trzeba sie zabalsamowac ;)
    • stratosfera Re: Wpadlam 06.04.04, 01:58
      oczywiscie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka