buggi 18.12.03, 00:37 by Wam swiatla pogasic, koldry popoprawiac. Tylko sie nie rozkopcie;) PS Nie, nie jestem pielegniarka na nocnej zmianie. Dobranoc PS Atob co jest? To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kixx Re: Wpadlam 18.12.03, 16:12 buggi napisała: To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;) Tuja,Buggi,tuja Tak się pisze "tuja" Ps.Aczkolwiek kontekstu zdania nie chwytam:) Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Wpadlam 21.12.03, 05:19 buggi napisała: > PS Atob co jest? To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;) Alez prosze ...Dobranoc hmm dzis to lepiej zabrzmi dzien dobry raczej ;)hihi PS chi chi - to dla Buggi Ps1 przecieZ -test trzezwosci ;) Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Wpadlam 21.12.03, 10:37 testy trzezwosci zdany Atosiu. Eeeee tam....ide sie napic....kawy. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: poprawka 21.12.03, 10:38 buggi napisała: > test trzezwosci zdany Atosiu. Eeeee tam....ide sie napic....kawy. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Wpadlam 01.04.04, 20:10 buggi napisała: > PS Atob co jest? To "dobranoc mowic" to Tój kawalek podlogi;) I wlasnie to zrobilem :) ten moj kawalek podlogi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Wpadlam 02.04.04, 13:01 kixx napisał: > a masz tyle bandazy Zeby sie zabanbazowac ...wpier trzeba sie zabalsamowac ;) Odpowiedz Link Zgłoś