10.03.06, 15:19
Witam czy jesli mam lozysko usytulowane na przedniej scianie macicy jest to
prawidlowe prosze o odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • koala.mb Re: lozysko 11.03.06, 23:09
      Prawidłowe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka