sylwia20041 10.03.06, 15:19 Witam czy jesli mam lozysko usytulowane na przedniej scianie macicy jest to prawidlowe prosze o odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj