truskawa1109 05.08.07, 11:58 Jak długo po odejściu wód płodowych dziecko moze być w łonie matki, przy wywołanym odejściu wód? prosze o szybką odpowiedz:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa_janiuk Re: Po odejściu wód płodowych 05.08.07, 15:09 Ze względu na mozliwość zakażenia drogą wstępującą przez kanał rodny gdy nie ma baroery pęcherza płodowego po 12 godz po odpływie obserwuje się rodząc pod kątem możliwości rozwoju stanu stanu zapalnego. Odpowiedz Link Zgłoś