Dodaj do ulubionych

Po odejściu wód płodowych

05.08.07, 11:58
Jak długo po odejściu wód płodowych dziecko moze być w łonie matki, przy
wywołanym odejściu wód? prosze o szybką odpowiedz:)
Obserwuj wątek
    • ewa_janiuk Re: Po odejściu wód płodowych 05.08.07, 15:09
      Ze względu na mozliwość zakażenia drogą wstępującą przez kanał rodny gdy nie ma
      baroery pęcherza płodowego po 12 godz po odpływie obserwuje się rodząc pod
      kątem możliwości rozwoju stanu stanu zapalnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka