villevalo 15.09.05, 18:42 czy ktos cos wie na temat sali w hotelu scout? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aniol_mr Re: hostel scout IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 10:17 a co Cie interesuje bo cos tam o niej wiem, (jezeli nic sie nie zmienilo od paru lat), mialem tam studiowke i pare innych imprez, a najprosciej to jechac i zobaczyc na wlasne oczy, co moge powiedziec to jest ladnie i przestronnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: villevalo Re: hostel scout IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 18:19 Interesuje mnie jedzenie, czy bylo smaczne, czy nie? i jaka cena od osoby? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iskierkaaa Re: hostel scout IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 11:19 byłam tam na weselu kuzynki i baaaaardzo mi się podobało, jedyne "ale" jakie miałam to dośc wysoka cena w stosunku do ilości jedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś