Dodaj do ulubionych

hostel scout

15.09.05, 18:42
czy ktos cos wie na temat sali w hotelu scout?
Obserwuj wątek
    • Gość: aniol_mr Re: hostel scout IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 10:17
      a co Cie interesuje bo cos tam o niej wiem, (jezeli nic sie nie zmienilo od paru
      lat), mialem tam studiowke i pare innych imprez, a najprosciej to jechac i
      zobaczyc na wlasne oczy, co moge powiedziec to jest ladnie i przestronnie:)
      • Gość: villevalo Re: hostel scout IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 18:19
        Interesuje mnie jedzenie, czy bylo smaczne, czy nie? i jaka cena od osoby?
    • Gość: iskierkaaa Re: hostel scout IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 11:19
      byłam tam na weselu kuzynki i baaaaardzo mi się podobało, jedyne "ale" jakie
      miałam to dośc wysoka cena w stosunku do ilości jedzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka