Gość: xx IP: *.icis.pcz.pl 20.09.05, 13:46 Wreszcie wijechaly koparki na stadion. Ponoc mozna gdzies ogladac to w Internecie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lookas.prv.pl Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM 22.09.05, 19:35 Tak, na stronie prowadzonej przez Ulisessa: www.stadionckm.com/ ________________________ www.lookas.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 19:44 Łoł! Jakie wydarzenie. A kiedyż to nowy asfalt wjedzie w częstochowskie Aleje? To też trzeba będzie oglądać w internecie. A jak zaczną tam wymieniać krzywe chodniki, to dopiero przeżyjemy zbiorowe uniesienie. Tak bardzo odwykliśmy od normalności? Odpowiedz Link Zgłoś
lookas.prv.pl Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM 22.09.05, 20:07 Nie chcesz - nie oglądaj. W czym masz problem? ________________________ www.lookas.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:24 Łoł! Jaki problem! Odpowiedz Link Zgłoś
lookas.prv.pl Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM 22.09.05, 21:00 No tak, to wiele o tobie mówi. EOT. ________________________ www.lookas.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ulisses_czwa Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM 22.09.05, 21:09 "Łoł! Jaki problem!" Wypowiedź dnia :) Gratulujemy :) Co do remontu, to będzie stale prowadzona foto-relacja - i nie jest to robione przez UM Czestochowa... Mówie to, bo widziałem taka wypowiedź w innym temacie... W sumie to nawet ta sama osoba pisała :) Po zakończeniu 1. etapu modernizacji, wszystkie zdjęcia (kilkaset w rozdz. 1024 x 768) zostana zgrane na płyte CD z dokładnymi datami wykonania i przekazane do UMCz do archiwum... Zapraszamy www.stadionckm.com P.s. @ "123" Jesli Ci strona nie odpowiada, to nie zaglądaj... Jesli masz życzenie zrobic stronę o remoncie III Alei to nie ma problemu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 21:21 Kto nie z nami ten przeciwko nam? Może trochę więcej uśmiechu! Moja wypowiedź dnia (dziękuję za nominację) dotyczyła śmiertelnie poważnej reakcji na mój post. Czy w wolnym kraju trzeba prosić o zezwolenie na zabranie głosu na forum? A tak na poważnie to życzyłbym prezydentowi Częstochowy oraz jego urzędnikom takiej samej energii i pasji jak Wasza. Wówczas dopilnowałby wszystkich formalności na czas i dawno ruszyłby remont IIIAlei! Odpowiedz Link Zgłoś
ulisses_czwa Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM 22.09.05, 21:30 Dzieki za ciepłe słowa :) Nie robie z Ciebie wroga... Odpowiedziałem na wczesniejsze posty... Kazdy może miec inny punkt widzenia i po to jest forum, aby go przedstawic Pozdrawiam A ja bym zyczył więcej usmiechu Absolwentowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol nic nie wiesz to sie nie odzywaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 00:00 opóźnienia nie maja zwiazku z dzialaniem UM tylko firmy która przegrała przetarg. gdybys to ty robił efekt byłby taki sam bo firma opózniła remont. Odpowiedz Link Zgłoś
lookas.prv.pl Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM 23.09.05, 10:45 To było tylko zapytanie, a nie śmiertelnie poważny post. Po prostu jak mnie coś nie interesuje to tam nie wchodzę i mam spokój. ________________________ www.lookas.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Rozpaczal sie remont stadionu CKM IP: 213.25.202.* 23.09.05, 09:01 Nawet nie wiesz ze asfaltu nie bedzie w III Aleji tylko nawierzchnia z kamienia na calej ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: I.LEŚNIKOWSKI TO PRZECIEŻ OCZYWISTE IP: *.czestochowa.um.gov.pl / 212.87.231.* 23.09.05, 09:11 A wszystko za zgodą konserwatora... zabytków. Będziemy usuwać asfalt choć naprawdę był już przecież zabytkowy. Ireneusz Leśnikowski Odpowiedz Link Zgłoś