amerie1 12.01.09, 21:39 czy ktos pracowal moze w tej firmie?Jak wygladaja zarobki?atmosfera? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: psst Re: TAKO-ktos pracowal? IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 14.01.09, 22:48 oj duzo ludzi tam pracowalo ale szkoda pisac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blade Re: TAKO-ktos pracowal? IP: *.gprs.plus.pl 05.02.09, 19:42 atmosfera jest super,z tym ze co chwile ktos traci czesci ciala z przemeczenia, a pan trylski usiluje jeszcze bardziej podkrecac ludzi,cale szczescie ze niedawno odszedlem bo moglo pasc na mnie,tak wiec zycze powodzenia w swiecie horroru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pit Re: TAKO-ktos pracowal? IP: *.zana.trustnet.pl 05.02.09, 19:51 ludzie nie przyjmujcie sie do takich firm gdzie sie nie szanuje czlowieka, zaden szef nie bedzie was szanowal jesli sami sie nie bedziecie szanowac, Odpowiedz Link Zgłoś
curry-curry Re: TAKO-ktos pracowal? 05.02.09, 21:33 a czy w tako jest moze kryzys? ile mniej-wiecej mozna zarobic i na jakich stanowiskach (produkcja,grafika,projektowanie)???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolega z wojska. Re: TAKO sam o sobie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.09, 06:01 www.whoiswho-verlag.cz/polen/strony/p/300.php?day=mo&lng_PersID=PL36802593&pg=10 Z.: właściciel NF.: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Tako" AS.: 42-200 Częstochowa, ul. Jagiellońska 77/79 DU.: Częstochowa, 24.11.1962 M.: Anna z d. Kiljan, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach R.: Stanisław, działacz Cechu Rzemiosł w Częstochowie, społecznik i Jadwiga z d. Kolewińska D.: Mateusz (1988), student Akademii Polonijnej, zajmuje się wzornictwem, wdrażaniem nowych technologii w przedsiębiorstw ojca; Natalia (1997), uczennica; Julia (1999), uczennica ZP.: Józef więzień Oświęcimia, i Romualda Kolewińscy; Jan i Katarzyna Trylscy, właściciele młyna represjonowani przez władze komunistyczne S.: 1980 dyplom technika w Technikum Gastronomicznym w Częstochowie, 1982-84 zasadnicza służba wojskowa w MSW w Warszawie K.: praca w firmie ojca, zdobywając doświadczenie produkcyjno handlowe, od 1989 własna firma handlowo produkcyjną, w której rozwija produkcję art. dziecięcych, 1993-94 zaczyna występować pod znakiem "TAKO", 1996 wynajmuje większą powierzchnie produkcyjną i szybko zdobywa nowe rynki na swoje produkty, 1999 rozpoczyna budowę zakładu i eksportuje wyroby na ryki Europy Zachodniej i do krajów byłego ZSRR SO.: satysfakcja z osiągniętego sukcesu, stabilna młoda kadra Cz.: Regionalne Centrum Biznesu w Katowicach DZ.: udział w targach krajowych i zagranicznych, ziała społecznie na rzecz klubów sportowych, dzieci z porażeniem mózgowym, wspomaga szkoły, organizuje turnieje dla dzieci gry w piłkę nożną, bezpośredni opiekun Salezjańskiego Ośrodka Wychowania i Animacji SOWA w Częstochowie, wspomagający Wielką Orkiestrę Świąteczną H.: sporty extremalne, gra na gitarze, film przygodowy, historia I i II Wojny Światowej JZ.: rosyjski E-mail: grzegorz.trylski@tako.net.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: takotaki Re: TAKO sam o sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.09, 21:03 O jacie w gastronomiku dają dyplom technika po zawodówce.O curwa ale kyrk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: curry-curry Re: TAKO sam o sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.09, 21:05 daja nie daja ale facet ma glowe na karku.fajne wozeczki i konkretna firma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: takotaki Re: TAKO sam o sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 11:26 curry-curry ty to albo rodzinka albo dupolizajec jestes.Fakt wózki fajne ale gdyby ten gosc mial leb na karku to uwierz mi ta firma bylaby potentatem,to typowy Polak ktory dorobil sie troche grosza,i macha szabelka przy biedniejszych a jak go postrasza to jest bezbronny jak dziecko we mgle, Odpowiedz Link Zgłoś