Dodaj do ulubionych

TAKO-ktos pracowal?

12.01.09, 21:39
czy ktos pracowal moze w tej firmie?Jak wygladaja zarobki?atmosfera?
Obserwuj wątek
    • Gość: psst Re: TAKO-ktos pracowal? IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 14.01.09, 22:48
      oj duzo ludzi tam pracowalo ale szkoda pisac
    • Gość: blade Re: TAKO-ktos pracowal? IP: *.gprs.plus.pl 05.02.09, 19:42
      atmosfera jest super,z tym ze co chwile ktos traci czesci ciala z
      przemeczenia, a pan trylski usiluje jeszcze bardziej podkrecac
      ludzi,cale szczescie ze niedawno odszedlem bo moglo pasc na mnie,tak
      wiec zycze powodzenia w swiecie horroru.
    • Gość: pit Re: TAKO-ktos pracowal? IP: *.zana.trustnet.pl 05.02.09, 19:51
      ludzie nie przyjmujcie sie do takich firm gdzie sie nie szanuje czlowieka,
      zaden szef nie bedzie was szanowal jesli sami sie nie bedziecie szanowac,
      • curry-curry Re: TAKO-ktos pracowal? 05.02.09, 21:33
        a czy w tako jest moze kryzys?
        ile mniej-wiecej mozna zarobic i na jakich stanowiskach
        (produkcja,grafika,projektowanie)????
      • Gość: Kolega z wojska. Re: TAKO sam o sobie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.09, 06:01
        www.whoiswho-verlag.cz/polen/strony/p/300.php?day=mo&lng_PersID=PL36802593&pg=10


        Z.: właściciel
        NF.: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Tako"
        AS.: 42-200 Częstochowa, ul. Jagiellońska 77/79
        DU.: Częstochowa, 24.11.1962
        M.: Anna z d. Kiljan, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach
        R.: Stanisław, działacz Cechu Rzemiosł w Częstochowie, społecznik i
        Jadwiga z d. Kolewińska
        D.: Mateusz (1988), student Akademii Polonijnej, zajmuje się
        wzornictwem, wdrażaniem nowych technologii w przedsiębiorstw ojca;
        Natalia (1997), uczennica; Julia (1999), uczennica
        ZP.: Józef więzień Oświęcimia, i Romualda Kolewińscy; Jan i
        Katarzyna Trylscy, właściciele młyna represjonowani przez władze
        komunistyczne
        S.: 1980 dyplom technika w Technikum Gastronomicznym w Częstochowie,
        1982-84 zasadnicza służba wojskowa w MSW w Warszawie
        K.: praca w firmie ojca, zdobywając doświadczenie produkcyjno
        handlowe, od 1989 własna firma handlowo produkcyjną, w której
        rozwija produkcję art. dziecięcych, 1993-94 zaczyna występować pod
        znakiem "TAKO", 1996 wynajmuje większą powierzchnie produkcyjną i
        szybko zdobywa nowe rynki na swoje produkty, 1999 rozpoczyna budowę
        zakładu i eksportuje wyroby na ryki Europy Zachodniej i do krajów
        byłego ZSRR
        SO.: satysfakcja z osiągniętego sukcesu, stabilna młoda kadra
        Cz.: Regionalne Centrum Biznesu w Katowicach
        DZ.: udział w targach krajowych i zagranicznych, ziała społecznie na
        rzecz klubów sportowych, dzieci z porażeniem mózgowym, wspomaga
        szkoły, organizuje turnieje dla dzieci gry w piłkę nożną,
        bezpośredni opiekun Salezjańskiego Ośrodka Wychowania i Animacji
        SOWA w Częstochowie, wspomagający Wielką Orkiestrę Świąteczną
        H.: sporty extremalne, gra na gitarze, film przygodowy, historia I i
        II Wojny Światowej
        JZ.: rosyjski

        E-mail: grzegorz.trylski@tako.net.pl


        • Gość: takotaki Re: TAKO sam o sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.09, 21:03
          O jacie w gastronomiku dają dyplom technika po zawodówce.O curwa ale kyrk
          • Gość: curry-curry Re: TAKO sam o sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.09, 21:05
            daja nie daja ale facet ma glowe na karku.fajne wozeczki i konkretna
            firma.
            • Gość: takotaki Re: TAKO sam o sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 11:26
              curry-curry ty to albo rodzinka albo dupolizajec jestes.Fakt wózki fajne ale
              gdyby ten gosc mial leb na karku to uwierz mi ta firma bylaby potentatem,to
              typowy Polak ktory dorobil sie troche grosza,i macha szabelka przy biedniejszych
              a jak go postrasza to jest bezbronny jak dziecko we mgle,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka