Gość: zdenerwowany
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.01.11, 18:54
Kurwa mac niech obsługa ruszy dupy i naprawi parkometr na przeciwko rossmana bo nie przyjmuje pieniedzy a nie puzniej ma ten koleszka w ciemnych okularach pretensje ze nie zapłacone nikt nie bedzie wrzucał po 5 zł za 2 min parkowania