Dodaj do ulubionych

Parkometry

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.11, 18:54
Kurwa mac niech obsługa ruszy dupy i naprawi parkometr na przeciwko rossmana bo nie przyjmuje pieniedzy a nie puzniej ma ten koleszka w ciemnych okularach pretensje ze nie zapłacone nikt nie bedzie wrzucał po 5 zł za 2 min parkowania
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: Parkometry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.11, 20:06
      Rozumiem "Zdenerwowanego", gdyż wielokrotnie byłam w podobnej sytuacji, właśnie w tym samym miejscu wrzucałam pieniądze do parkometru i niestety, opuszczałam parking, gdyż urządzenie to nie wydało biletu, a może to celowe? Ale czy na pewno uczciwe? Co by było, gdybym jednak nie odjechała z tego miejsca? Na pewno mandacik. Do kogo wtedy na skargę? Oczywiście do nikogo, bo nikt nie uwierzy. Szkoda, że to wszystko działa w jedną stronę.
    • Gość: x Re: Parkometry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.11, 20:15
      A jaki problem przejść 100 metrów do drugiego parkometru?
      • Gość: aga Re: Parkometry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.11, 00:46
        ...taki problem, że w drugim parkometrze muszę zostawić kolejne pieniądze, bo skąd niby mam wiedzieć, który parkometr nie działa, kiedyś udało mi się uzyskać bilet dopiero w trzecim parkometrze, chyba to nie w porządku
    • Gość: HD Re: Parkometry IP: 213.199.253.* 10.01.11, 08:41
      Gościu X nie wstawiaj tu cwaniackich tekstów
      Pewnie że nie problem przejść 100 metrów
      ale jeśli urządzenie jest zamontowane to ma działać czyż nie?
      A jeśli nie działa to powinna być informacja.
      Doskonale rozumiem wzburzenie Agi sam miałem taką sytuację nie raz!
      A w czsie jak szukam parkometru to Pan kanar robi swoje bo brak kwitka za szybą.
      I zero tłumaczenia bo to On ma rację.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka