Dodaj do ulubionych

Fotyga dobija PIS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.11, 09:49
Czy tej parti nie stać na doradcę PR?
Obserwuj wątek
    • Gość: ............... Re: Fotyga dobija PIS IP: *.152.142.249.dsl.dynamic.t-mobile.pl 11.09.11, 11:36
      problem w tym, że p. Fotyga naprawdę myśli to co mówi i mam przekonanie graniczące z pewnością, że żaden zwolennik pis nie zaprzeczy tej tezie
      a skoro tak myśli to tym bardziej nie rozumiem ani p. Fotygi ani zwolenników p. prezesa

      p. Fotyga jest po prostu śmieszno-straszna w tej swojej zafiksowanej paranoi - Michnik u niej dobry na wszystko, a jej pomysł na politykę zagraniczną - tupanie nogą i obrażone ale jakie godne miny - wielka "dama" - dziękuję bardzo
    • Gość: Ryszard Ochucki Re: Fotyga chlubą PIS IP: *.204.119.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.09.11, 22:52
      Rzeczowa, twarda i taka powinna być polityka Polski.
      Mieliśmy różnych ministrów MSZ, ale pierwszy raz ministrem jest zwykły, niedojrzały gó...arz który politykę zagraniczną Polski uprawia na blogu.
      • Gość: z Aleksy Re: Fotyga niesławą PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 00:52
        Od 89 roku mieliśmy kompetentnych, cenionych w świecie ministrów spraw zagranicznych, ludzi z klasą. Fotyga odstawała o parę długości. Nie mówię tego złośliwie. Po prostu była najsłabszym ogniwem rządu Kaczyńskiego, nawet zwolennicy PiS to przyznają. Nie rozumiem, dlaczego prezes znowu stawia ją na pierwszym planie. To świadczy o słabych kadrach. Niestety alternatywą byłby Waszczykowski, który już zawsze będzie mi się kojarzył z tym histerycznym krzykiem "Nie zabijajcie nas". Zero opanowania i egzaltacja.
      • Gość: ............... Re: Fotyga chlubą PIS IP: *.152.139.139.dsl.dynamic.t-mobile.pl 12.09.11, 11:10
        pozwolę sobie nie zgodzić się z postawioną tezą - rzeczowa i twarda ?
        bez urazy ale z rzeczowością właśnie polityka p. Fotygi miała bardzo mało wspólnego - uważam, że opierała się na micie, że Polska jest czymś więcej niż jest, a nasze polskie niezadowolenie z czegoś ma znaczenia i doprowadzi do oczekiwanych efektów - pohukiwanie, tupanie nogą i obraza majestatu - to polityka p. Fotygi, tyleż nieskuteczna, co szkodliwa - kultywowany przez nią i w ogóle przez pis, mit Polski mesjasza narodów, romantycznego wybawiciela, zawsze ofiary nigdy kata, co krew przelewa za wolność naszą i waszą - sorry ale w dzisiejszym świecie to absurd i śmieszność


        a skoro nierzeczowa, to twardość tej nierzeczowości czyniła tę politykę tylko gorszą - bo tylko głupiec nie jest w stanie pochylić się nad sobą, posiąść jakąś refleksję na temat własny i własnych poglądów.

        Sikorski niedojrzałym gó...arzem ? - hm ... nie jest idealny, czasem go emocje ponoszą, czasem walnie coś bez sensu ... ale doświadczeniem i taktem bije p. Fotygę na głowę, a pragmatyzm aktualnej polityki MSZ jest, moim skromnym zdaniem dla nas o wiele cenniejszy niż to obrażone tupanie - jakoś nie sposób nie zauważyć, że nasze relacje z innymi krajami poprawiły się - a co było wcześniej z tupania ? idealnie nie jest ale kiedy było ?

        Sikorski ma jeszcze jedną zaletę, której nie ma ani Fotyga ani jej szef - otóż on udowodnił, że odwaga jest mu nieobca, udowodnił w Afganistanie, kiedy tamtejszy lud walczył z ZSRR - p. Fotyga i jej szef są odważni teraz, tu na miejscu, w czasach, kiedy żyją jak pączki w maśle mogą gadać co im ślina na język przyniesie i jeszcze pokaże to tv.

        niech jadą na Białoruś i tam poprotestują przeciwko władzy, zobaczą co to jest brak demokracji
        • Gość: dr.huuk Re: Fotyga chlubą PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.11, 11:26
          skąd wiesz co on robił w Afganistainie i czy dziś tak chętnie by tam pojechał i o coś walczył ?
          • Gość: ............... Re: Fotyga chlubą PIS IP: *.152.139.139.dsl.dynamic.t-mobile.pl 12.09.11, 12:09
            czytam ze zrozumieniem bez założenia, że wszystko czego nie pisze nasz dziennik czy gazeta polska to kłamstwo
    • Gość: do ślepyh i głuhyh Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.11, 09:34
      Ciekawe czy Sikorski prowadzi osobistą politykę zagraniczną i niekonsultuje niczego z Prezydentem i premierem.
      Głupszego faceta który reprezentuje duży europejski kraj i przeprawsza opozycjonistów kraju ościenniego na twiterze świat nie widział.
      Facet który nie wiem czy zrealizował pomysł wieszania portretu Komoruskiego w ambasadach ?
      Facet który zwalnia dziesiątki ludzi i likwiduje placówki.
      Facet który nie wprowadził polskich dyplomatów do dyplomacji unijnej.

      To tylko niektóre grzechy tego tęgiego umysłu a co o nim pisze Palikot to zakrawa na sprawdzenie faceta czy nie łyka narkotyków .

      • Gość: ............... Re: Fotyga dobija PIS IP: *.152.139.139.dsl.dynamic.t-mobile.pl 12.09.11, 12:26
        nigdy nie słyszałem o Komuruskim

        słyszałem, że jakiś czas temu, już ponad rok temu, Komorowski został prezydentem Polski, ale ty chyba piszesz o jakimś innym facecie - warto przyswoić jak ma na nazwisko prezydent twojego kraju - ja np. doskonale pamiętam, że jego poprzednik nazywał się Lech Kaczyński i został wybrany przez naród w wyborach powszechnych - tak samo jak rok temu Bronisław Komorowski

        pisałem też, że Sikorski, moim zdaniem nie jest idealny, ale uważam, że o niebo lepszy niż p. Fotyga, nie pisałem żeby konsultowanie z premierem było nie ok. , ale z prezydentem to co innego, tu już można dyskutować - patrz konstytucja RP - rząd kreuje politykę zagraniczną i żadne wygibasy językowe tu nie pomogą - napisane jasno i wyraźnie - choć tego bym się akurat nie czepiał - o Fotydze, jeśli pijesz do depesz wikileaks, napisano tam bardziej pikantne kawałki

        likwidowanie placówek czy zwalnianie ludzi nie zawsze jest działaniem niemądrym, czasem służy np. racjonalizacji wydatków ( przydałoby się w wielu dziedzinach życia ) - ani ja ani ty nie wiesz czemu Sikorski zamknął tę czy inna placówkę dyplomatyczną

        miejcie miarę i rozum - nienawiść do wszystkich poza pis niczego nie zbuduje
        • Gość: dr.huuk Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.11, 12:42
          napewno byłeś jedynym który prostował taki wpisy na tym forum.
          Chwała ci ............. za to prostowanie.

          Re: Komorowski w piatek o 14 na deptaku.
          Autor: Gość: crocks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 10:13
          Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
          Jesteśmy wyrozumiali, bo wiemy, że smutno PiSiakom, że ich Pan
          Kłamczyński nie odwiedził. Głowa do góry - jak wygra wybory też Was
          oleje. Buuu...
        • Gość: lukrecja Re: Fotyga dobija PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 12:48
          miejcie miarę i rozum - nienawiść do wszystkich poza pis niczego nie zbudujeBardzo mądre , dramatyczne wezwanie. Tak przy okazji tylko z ciekawości spytam - Czym się kierował zalożyciel tego tematu?
    • Gość: dr.huuk Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.11, 12:38
      a tacy są realni a nie ubarwieni mitami nasi wielcy bojownicy o wolność i demokrację.
      z wiekiem wychodzi gó... z tych ludzi.



      „Gazeta Wyborcza” atakowała CBA za prześwietlanie oświadczeń majątkowych wysokich urzędników. Wcześniej Michał Borowski, były szef Narodowego Centrum Sportu, kupił dla Adama Michnika dwa mieszkania na swoje nazwisko - ujawnia najnowsza "Gazeta Polska Codziennie".

      Najsilniejsze ataki „Gazety Wyborczej” na Centralne Biuro Antykorupcyjne nastąpiły tuż po tym, jak funkcjonariusze odkryli tajemnicę mieszkań Adama Michnika - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

      O kontrolę oświadczeń majątkowych Michała Borowskiego przez CBA wystąpił w lipcu 2009 r. ówczesny minister sportu Mirosław Drzewiecki (PO) po publikacjach prasowych oskarżających Borowskiego, że kłamie w oświadczeniach.

      Funkcjonariusze CBA odkryli m.in., że już w 2004 r. jako naczelny architekt miasta Borowski zataił posiadanie dwóch mieszkań – w Poznaniu i Warszawie. Oba zostały zakupione przez niego w ramach tzw. umów powierniczych za pieniądze Adama Michnika. W październiku 2009 r. CBA złożyło doniesienie do prokuratury. Wkrótce postawiła ona Borowskiemu wiele zarzutów. Śledztwo przeciwko niemu toczyło się do stycznia tego roku. Umorzył je prokurator Wojciech Łuniewski. Dlaczego?

      Uzasadnienie postanowienia niczego nie wyjaśnia. Z jednej strony prokurator Łuniewski twierdzi, że nabyte przez podejrzanego nieruchomości „bezwzględnie powinny zostać ujęte w oświadczeniach majątkowych”. Ale dalej stwierdza, że „bardziej racjonalne wydaje się, że Michał Borowski lekkomyślnie uznał, iż zatajając własność do obu lokali, nie popełni występku”.

      O umorzeniu śledztwa można było przeczytać w artykule „Wyborczej”. „CBA łamie sobie zęby na urzędnikach” – obwieszczał autor tekstu Bogdan Wróblewski.

      Wróblewski to autor wcześniejszych artykułów atakujących CBA. W żadnej publikacji nie wspomniał, że jego szefa łączy z bohaterem artykułów umowa o zakupie mieszkań. Twierdzi, iż pisząc je, nie wiedział o tym. Jednak w swoim artykule obficie cytował fragmenty prokuratorskiego postanowienia. Tego samego, gdzie mowa jest o Adamie Michniku.

      • Gość: ............... Re: Fotyga dobija PIS IP: *.183.255.10.dsl.dynamic.t-mobile.pl 12.09.11, 15:24
        cholera jasna, problem w tym właśnie, że wy ludzie, zatwardziali zwolennicy prezesa żyjecie mitami, nie dostrzegacie prawdziwego świata, gdzie nie Michnik steruje wszystkim, a Polska jest suwerennym krajem.
        dla was jak rządził pis byliśmy dumnym państwem, a z dnia na dzień, jak pis władzę stracił, jesteśmy kondominium rosyjsko niemieckim, na kolanach, gdzie wasz guru jest porażony co najmniej raz dziennie, a nienawiść do wszystkiego co niepisowskie zalewa wam umysł falą banałów, frazesów i mitologicznych niby prawd o Polsce

        jeszcze raz wzywam, ludzie miejcie umiar i rozum - macie inne poglądy, ok. ale przestańcie obrażać ludzi, odmawiać im człowieczeństwa i dobrych intencji tylko dlatego, że nie wyznają waszych prawd głoszonych przez prezesa.

        pamiętajcie, że jak Bóg chce pokarać to karą najwyższą jest rozumu odebranie - dodam nieśmiało, że głupiec najczęściej nie zdaje sobie sprawy z własnej głupoty - refleksji odrobinę nad sobą, bo zbyt łatwo oceniacie innych
    • Gość: dr.huuk Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.11, 12:53
      Wracając do tytułu postu najnowszy sondaż pokazuje wręcz dobijanie PiS do PO i oby ich zatopiło do roli małej opozycyjnej partii kanapowej :-)




      ps.w tym wątku kolega .................... też walczył z przekręcaniem nazwiska ?
      Prawda ?

      forum.gazeta.pl/forum/w,557,121258311,,Niesiolowski_a_swiat.html?v=2&wv.x=1
      • Gość: klapki na oczetach Re: Fotyga dobija PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 13:36
        Jestes Pszemmmmm jak maly Kazio...
        Klamczynski to nie o prezydencie a o bracie Jaroslawie.
        Ja wiem, ze to blizniacy byli ale zeby az tak ich mylic?

        Czaisz roznice?
        Kolega ................. pisal o szacunku do wybranej przez wiekszosc glowy Panstwa.

        Szef partii - zwlaszcza oszolom, taka glowa nie jest.

        Paniał?
        • Gość: rys historyczny Re: Fotyga dobija PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 14:34
          W dawnych a nawet można by rzec zamierzchłych czasach, kiedy internetu, telewizji oraz radia nie było taki Pszemm fornalem byłby.
          I tym należy tłumaczyć ten brak obycia, rzucanie głąbami, wyższosć nad pospólstwem tępym.
          W przypadku ataku na jaśnie Pana, którego to fornal reprezentował, wściekłe kąsanie matołkowatych podwładnych z karą chłosty włącznie (marzy się coś takiego, nie?) ;-)

          W późniejszych czasach awans z fornala na politruka. Tak to widzę.
          • Gość: belfer Re: Fotyga dobija PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 23:00
            politruka nieudolnego w dodatku, bo jest chodzącą/piszącą antyreklamą pis. i oczywista nigdy nie odpowiada na logiczne pytania, ignoruje inteligentne przyszpilenie. powtarza swoje jak papuga. zjawisko często spotykane wśród przeżartych pisem (taka jednostka chorobowa charakteryzująca się podejrzliwością, brakiem własnego zdania i logicznego myślenia, splątaniem, bełkotliwą mową i agresją).
            • Gość: dr.huuk Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.11, 10:01
              Mądrrzycie się i mądrzycie 21 lat w tej Polsce i co zrobiliście wielkiego w tym kraju ?
              Z czego Polska może byc taka dumna ?

              1 miejsce w ubóstwie dzieci w Europie.

              50% młodych wykształconych bez pracy

              Smierć Preydenta i parlamentarzystów

              Danie kopa Amerykanom z ich tarczą

              Uległość wobec Rosji

              Miękki totalitasryzm

              Przemysł nienawiści

              Media uległe władzy
              -----------------------

              i o czym tu dyskutować ?
              gdzie te yntylygentne i lpgiczne pytania bo takich nie czytam na tym forum
              może dowiemy się w końcu ilu politruków związanych z PO tu pisze ?
              gdzie to własne zdanie panowie macie i w czym ?
              gdzie ta logika u was , bo nie widzę ?


              > politruka nieudolnego w dodatku, bo jest chodzącą/piszącą antyreklamą pis. i oc
              > zywista nigdy nie odpowiada na logiczne pytania, ignoruje inteligentne przyszpi
              > lenie. powtarza swoje jak papuga. zjawisko często spotykane wśród przeżartych p
              > isem (taka jednostka chorobowa charakteryzująca się podejrzliwością, brakiem wł
              > asnego zdania i logicznego myślenia, splątaniem, bełkotliwą mową i agresją).

              • Gość: the.web Re: Fotyga dobija PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.11, 10:07
                No no no.. odezwala sie krynica "mondrosci"

                Fakty (lubisz te gazete, nie?), szczegoly, i uzasadnienie teorii.. Poprosze ;)

                zwlaszcza tego
                >
                > Smierć Preydenta i parlamentarzystów

                I tak nawiasem mowiac... klawiatura Ci sie chyba przestawila
              • Gość: wtf? Re: Fotyga dobija PIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.11, 10:12
                > gdzie ta logika u was , bo nie widzę ?

                A dostrzeglbys?????? Watpie.. Juz nie raz dales dowod, ze logika w postach twoich adwersarzy, nieczytelna jest. Znaczy nie dostrzegasz jej. Nie chcesz dostrzec misiu.

                I to jest jednak spory problem. Tyle wiosen na karku a nadal jak szczaw.
              • Gość: ................. Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.11, 11:19
                i znów duma - z czego Polska ma być dumna, czy ja jestem dumny, czy z niej ? itd. - duma jako wyznacznik patriotyzmu i mądrości - aż mi się ulewa od patriotycznego zadęcia

                właśnie ta głupawa "duma" niszczy nasz kraj i ludzi w nim żyjących - a ludzi potrzebują żyć spokojnie w przewidywalnym państwie - więcej pragmatyzmu, rozsądku, pracy u podstaw, mniej godnego zadęcia, "krwi przelanej" i frazesów

                a te "osiągnięcia", które wypisujesz - gdzie ty żyjesz ? chyba coś ci się pokręciło
                - nie wiem skąd dane na temat ubóstwa dzieci w w Europie, mam nieodparte wrażenie, że jest parę krajów gdzie żyje się gorzej, nawet zdarzyło mi się w kilku być i sam widziałem
                - młodzi bez pracy - jak w całej europie
                - śmierć prezydenta i parlamentarzystów - wypadek w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności
                - kop amerykanom - to raczej oni dali nam kopa
                - uległość wobec rosji - mit nie popraty żadnym dowodem poza gadaniem pisu
                - miękki cośtam - nie wiem o co ci chodzi ?
                - przemysł nienawiści - jesteś jego częścią
                - media uległe władzy - tia nasz dziennik i gazeta polska na czele ( a może już siedzą co ? )- a może w mediach większość ludzi to ludzie rozsądni ?

                właśnie, o czym tu dyskutować ?
                • Gość: dr.huuk Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.11, 12:35
                  jak nie masz wiedzy to po co zabierasz głos ?

                  a ty staruszku o czym bredzisz ? co to znaczy głupawa duma wg ciebie ?
                  szykuje się wojna ? robisz już zapasy cukru i soli na ten czas ?
                  kto ci broni żyć spokojnie ? jak robisz przekręty to bój się CBA !


                  > właśnie ta głupawa "duma" niszczy nasz kraj i ludzi w nim żyjących - a ludzi po
                  > trzebują żyć spokojnie w przewidywalnym państwie - więcej pragmatyzmu, rozsądku
                  > , pracy u podstaw, mniej godnego zadęcia, "krwi przelanej" i frazesów
                  >
                • Gość: dr.huuk Re: Fotyga dobija PIS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.11, 12:43
                  kto tu dobija pis ? fotyga ?
                  a moze tusk Polskę ?

                  co ty widziałeś starcze moze opiszesz gdzie byłeś ?

                  > - nie wiem skąd dane na temat ubóstwa dzieci w w Europie, mam nieodparte wrażen
                  > ie, że jest parę krajów gdzie żyje się gorzej, nawet zdarzyło mi się w kilku by
                  > ć i sam widziałem



                  www.fakt.pl/Polskie-dzieci-najbiedniejsze-Jest-raport,artykuly,105295,1.html
                  wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Wstrzasajacy-raport-polskie-dzieci-najbiedniejsze-w-Unii,wid,13470639,wiadomosc.html?ticaid=1d044



                  Z Antonim Szymańskim, socjologiem, członkiem Zespołu ds. Rodziny Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu Polski, rozmawia Małgorzata Giabisz-Pniewska.

                  W Polsce mamy głodne dzieci? Wiele osób dziwi się słysząc o tym, a nawet zaprzecza. Czy jest to problem ukryty? Czy przyczyną tak głębokiego ubóstwa wielu rodzin jest tegoroczna powódź, czy raczej bezrobocie i wysokie koszty utrzymania?

                  Problem jest ukryty w tym sensie, że nie mówi się o nim jako o pierwszoplanowym, choć skala ubóstwa w Polsce jest bardzo duża. Dotyczy to szczególnie rodzin, gdzie jest troje i więcej dzieci. Ponad 30 proc. takich rodzin żyje poniżej granicy ubóstwa, a przecież właśnie w rodzinach wielodzietnych wychowuje się 1/3 polskich dzieci. Według raportu Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju prawie 1,8 min Polaków poniżej 19. roku życia cierpi z powodu ubóstwa.

                  Mamy największy odsetek biednych dzieci w całej Unii? Trudno w to uwierzyć!

                  Ale to prawda! W porównaniu z krajami Unii Europejskiej poziom ubóstwa polskich dzieci jest najwyższy, na co zwracały uwagę różne unijne agendy i UNICEF. W wielu kwestiach bierzemy sobie nadmiernie do serca wskazania UE, a w sprawie dzieci, które rzekomo wszystkich nas pobudzają do troski - niestety nie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka