Owsiak tylko dla idiotów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 00:17
Reklama Play arcydzieło bezguścia , szmiry , krzyku ,wrzasku coś w rodzaju tańca nacpanego motłochu.
Każda z tych reklam tej sieci to wynurzenia nacpanych.
Kto poleci za taką reklamą ?
www.wirtualnemedia.pl/artykul/jurek-owsiak-i-przystanek-woodstock-w-reklamach-play-wideo
    • Gość: kalafior Re: Owsiak tylko dla idiotów IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.13, 06:40
      i pszemuś się budzi jak co roku na Woodstock...jak niedźwiedź na wiosnę
      • Gość:   Re: Owsiak tylko dla idiotów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 07:45
        Gdyby na przystanku odmóżdżali na moherów był by rad :D.
      • Gość: Mama Re: Owsiak tylko dla idiotów IP: *.play-internet.pl 04.08.13, 13:56
        Oj Kalafior zgadzam się...ten człowiek ma strasznie zwichrowaną psychikę...to widać,słychać .....
        • Gość: gość Re: Owsiak już tylko dla idiotów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 22:49
          Czy nie zastanawia was matołkowie od Owsiaka i tefałenu ,że nie ma innego festiwalu w Polsce z propagandzistami postkomunistycznymi w drugim i trzecim pokoleniu.
          Czy kilkanaście festiwali o zasiegu ogólnokrajowym od jazzowych poprzez pop i muzykę klasyczną to festiwale z propagandą prorządową?
          Czytam tylko wspomnienia dawnych bywalców Jarocina i początków Woodstocka co oni myslą o tych ostatnich.
          • Gość: gość KRC jak zawsze w pierwszej lini prorządowych medió IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 22:53
            Dziś taką mniej więcej usłyszałem wiadomość - był incydentalny przypadek z uderzeniem Miecugowa a ja się pytam gdzie info o 5 ofiarach śmiertelnych związanych z tym festiwalem.
            Piecioro młodych ludzi zgineło w róznych okolicznościach.
    • Gość: xxx Re: Owsiak tylko dla idiotów IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.13, 07:51
      Nie rozumiem, jako wielki prawicowiec wolisz muzyke lansowana przez TVNy, RadiaZet itd. niz muzyke z Woodstock ? przeciez na takiej muzyce za komuny ludzie walczacy o obalenie komuny sie wychowali, do tego punkrock itp.
      • Gość: gość Re: Owsiak już tylko dla idiotów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.13, 23:45
        Gdy promocją festiwalu zajmuje się TVN z Miecugowem,Wojewódzkim,Andrusem to ci co przyjechali powinni dać im do wiwatu skoro cenią sobie wolność,niezależność myslenia.
        O muzyce było najmniej w mediach, bo stworzono trzydniowy rezerwat dla 'Róbta co chceta' w tym pięć wypadków śmiertelnych ale o nich cisza a za to wielki szum po spoliczkowaniu Miecugowa.
        Propaganda , propaganda , propaganda , skanalizowanie młodych naiwnych w jednym kierunku jako bezrozumnej masy lemingów.

        • Gość: katolik patridiota Re: Owsiak już tylko dla idiotów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.13, 23:51
          Przemek jesteś idiotą.
    • Gość: kontekst Owsiak nie dla idiotów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 09:14
      Owsiak nie dla idiotów
      • Gość: ??? Re: Owsiak nie dla idiotów IP: *.dynamic.chello.pl 04.08.13, 11:04
        pszem jesteś żałosny
    • Gość: .................. Re: Owsiak tylko dla idiotów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 11:27
      co za namiętność

      gościu, na prawdę znam dobrego specjalistę, on dobre proszki może przepisać, będziesz po nich jest spokojniejszy i bardziej pogodzony z sobą, na prawdę przydałoby ci się - prezes też brał proszki, to nie wstyd
      • Gość:   Re: Owsiak tylko dla idiotów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 12:00
        "Powinni im dać do wiwatu" to wygląda jak podżeganie zwłaszcza, że ktoś zaatakował Miecugowa. To nie był pszem?
    • Gość: gość Róbta co chceta a;e to my wam zagramy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 23:25
      I to by było na tyle od gościa.
      Kto zrozumiał to motto ten ma u mnie piwo z Ciechana a innym matołkom wystarczą popłuczyny z Biedronki 0,5l+10% za 2.99 gdy je sobie kupią.
      • Gość: Fakt Re: Róbta co chceta ale to my wam zagramy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 17:17
        wpolityce.pl/wydarzenia/59573-co-dalej-z-przystankiem-owsiaka-zybertowicz-woodstock-doszedl-do-fazy-uzytecznego-zidiocenia-zakowski-to-od-zawsze-byla-impreza-pozytywnie-polityczna
Pełna wersja