Gość: Jortex
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.04.05, 19:20
... było niesamowite. Chyba z 5 tys. ludzi, a nikt o tym tu nie pisze... . To poczucie wspólnoty, modlitwa, śpiewy, trzymanie się za ręce. Wielkie wydarzenie w historii tego miasta, a przecież tak jest teraz w CAŁEJ POLSCE!!! To jak początek nowej cywilizacji, która się zaczęła i teraz będzie rozkwitać, o ile zbyt prędko nie przejdziemy nad tym wielkim pontyfikatem do porządku dziennego. TERAZ WŁAŚNIE ODMIENIA SIĘ OBLICZE TEJ ZIEMI.