Dodaj do ulubionych

Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.chello.pl 21.11.05, 07:50
Witam Was.Pisze z Bydgoszczy z pytaniem odnośnie giełdy samochodowej w waszym
mieście.Tyle co wiem to jest w sobote.Chodzi mi o informacje jaka to jest
duża giełda,oriętacyjnie ile tam może być samochodów???,i pod względem
wielkości z jaką giełdą w kraju można ją porównać?? Dzięki za
odpowiedzi .Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: max Re: Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 09:17
      Witam.
      Ciezko powiedziec ile tam samochodow zjezdza, sa dwa duze place, mysle ze w
      sumie miesci sie tam okolo 1000 samochodow, ale to tylko orientacyjnie.
      Zazwyczaj po godz. 7 juz nie ma gdzie sie wcisnac.
      • kaza12 Re: Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!! 22.11.05, 08:51
        Z tego co słysze to troche samochodów jest???.Prosze o jakiś bliższy namiar tej
        giełdy?? Pozdrawiam
        • reactos Dojazd na giełdę 22.11.05, 12:10
          Giełda mieści się przy firmie Servmot, na ulicy Sońskiej, niedaleko skrzyżowania Centrum-Sońsk-Płońsk, przy wylocie z Ciechanowa na Warszawę.
          www: www.servmot.neo.pl/gielda.php
    • Gość: max Re: Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 21:30
      A porownujac do innych gield: troche mniejsza niz na Zeraniu, ale napewno
      wieksza niz w Olsztynie. Moze podobna jak w Plocku.
      ...z tego co pamietam.
      • Gość: WWW Re: Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!! IP: 82.139.178.* 24.11.05, 11:18
        gielda jest spora,mozna zawsze zaparkowac na podworku na jakiejs prywatnej
        posesji,sami zapraszaja-koszt 1pln za calą gieldę.na przeciwko orlenu!
    • benekpit Re: Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!! 28.11.05, 18:56
      Gość portalu: BYDGOSZCZANIN napisał(a):

      > Witam Was.Pisze z Bydgoszczy z pytaniem odnośnie giełdy samochodowej w waszym
      > mieście.Tyle co wiem to jest w sobote.Chodzi mi o informacje jaka to jest
      > duża giełda,oriętacyjnie ile tam może być samochodów???,i pod względem
      > wielkości z jaką giełdą w kraju można ją porównać?? Dzięki za
      > odpowiedzi .Pozdrawiam
      to zalezy czy chcesz kupic czy sprzedac auto? .Jezeli sprzedac to sami
      handlarze jezeli kupic to tez sami handlarze,ale ogolnie gielda duza pozdrawiam
    • Gość: mariolg Re: Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!! IP: 213.199.253.* 12.12.05, 22:58
      hmm orientacyjne moze byc tam z 4000 samochodów nie jest to wielka giełda jak
      nie musisz to nie przyjezdzaj jeszcze sie zawiedziesz;P
    • Gość: king-jabe Re: Giełda samochodowa ???--Pytanie-!!!!!!!!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 07.01.06, 17:27
      Witam,
      jak czytalem 65% w USA i 48% transakcji motoryzacyjnych w Niemczech ma swoj
      poczatek w internetowych gieldach samochodowych. Moj samochod sprzedalem przez
      www.samochody.pl 5 ogloszen gratis. Moze mialem tani samochod, moze
      mialem samochod ktory pasowal, ale w wiosce z 1000 mieszkancow szybko lista
      potencjalnych kupcow sie z konczyla.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka