Gość: *** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 14:46 Podobno jakiś skandalik? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Krzysztof Re: Gala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 15:33 jaki skandalik? coś wiecej może? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luiza Re: Gala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 23:36 Ponoć jakiś poseł puścił wyjątkowo intensywnego bąka. Ale siedziałam daleko za vipami to nie wyczułam który:-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bączek Re: Gala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 08:26 A był przecież tylko jeden poseł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela żenada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 12:10 I to ma być przegląd osiągnięć domu CKiS ? Pani Ewa Blankiewicz miała rację, że w tym domu kultury się nic nie dzieje i szkoda pieniędzy. Gogolewski i Siemion to przekazali swój zarobek na fortepian? I do tego Sarmatyzm to piwsko i kiełbacha? Przecież to jakaś akademia pierwszo-majowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bantustu Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.09, 21:15 Coś okropnego takie komentarze. I po co to unikać wyrażania wprost swoich naturalnych, emocjonalnych reakcji, do czego każdy ma prawo bez ograniczeń, i skrywać się za pozą obrońcy ludzkości. Przecież to były piękne erotyki (taki gatunek literacki, bardzo stary, wprost antyczny, uznany), i wielki artyzm w pisaniu (autor) i czytaniu (dwie osoby, w tym autor i przede wszystkim, wielka osobowość naszej kultury narodowej-fenomen już ponadczasowy). Niektórzy mogą w odbiorze tego artystycznego wydarzenia upatrywać jakichś zamachów na nasz zaścianek, ale też formę uznania, że tutaj, w Ciechanowie, jest dojrzały świat wartości humanistycznych, gotowy do przyjmowania treści i formy przynależnej liberalnej XXI-wiecznej formacji kulturowej. Jako liberał nie widzę skandalu w Gali, co najwyżej w komentarzach do tej Gali. Sarmatyzm to przecież wielka radość życia, przede wszystkim zmysłowego. A Morsztyn. Czy oni Morsztyna czytali? Niech żyje współczesność, wolność, i prawo ludzi do cieszenia się poezją o miłości. Współczuję niezdolnym do radości fizycznego kochania kobiety przez mężczyznę, mężczyzny przez kobietę. Oj. oj. j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 15:27 Komentarze jak komentarze. Ale nazywać obleśne rozmamływanie się na scenie przed dwóch starych dziadków z pięknymi erotykami to chyba jakaś pomyłka.Fenomen ponadczasowy - o Siemionie jak mniemam, to chyba też gruba przesada. W każdym razie ich popisy były żenujące , fragmentarycznie tylko zrozumiałe (mnóstwo nowych słowotworów), nie na miejscu i oczywiście za długie. Chyba Bantusu nie czytał pięknych erotyków, a jesli te według niego były piękne - no to współczuję smaku. chyba, że weług niego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bantustu Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 23:50 Rzeczywiście. Piękne były. Dla znawców oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 08:27 jakże trafne, "dla znawców" i jak wiele o znawcy mówi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dkn Re: Ale kicha! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 08:34 Skoro Prezydent Miasta i Starosta Powiatu położyli laskę na dzamprezie to tylko świadczy o ich stosunku do Was Mieszkańców Ciehanofa. Wiersze jak wiersze widać większość zatrzymała się na 160znakach by wysłać smsa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: djm Re: Ale kicha! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 08:49 e bo dziś trendy jest miłość do tej samej płci. przecież najpiekniejszą parę w GALI tworzy dziś para gejów Tomasz Raczek i jego mąż. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 20:20 Minął tydzień od Gali, a ogólnie to temperament całej tej dotychczasowej wymiany myśli o erotykach i artyzmie-erotyzmie to się prezentuje u nas do dzisiaj tak samo jak u mumi egipskich albo figur woskowych. Jedna wielka oziębłość i tyle. Szkoda gadać. Widać wyraźnie, że powinno się u nas pilnie powołać Miejski Ośrodek Przeciwdziałania i Leczenia Oziębłości (MOPiLO), żeby zaradzić złu zawczasu, kiedy jeszcze nie jest za późno. Skutki oziębłości w perspektywie długofalowej są wyjątkowo dokuczliwe i mają charakter ogólnie aspołeczny. Powodują wyraźną zarówno deintelektualizację, deemocjolizację i deerotyzację, a nawet deseksualizację miejskiej wspólnoty lokalnej - szybko wzrasta ilość starych panien i starych kawalerów, oraz tzw. singli i singielek, oraz (...) , itp. Problem jest na prawdę poważny. A kto od razu powinien zgłosić się do nowego ośrodka? Kto ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 08:37 Erotyzowanie się na scenie dwóch starych obleśnych dziadków miało wywołać euforię? a w ośrodku trzeba by leczyć również inne odchyły, czytajac obie Twoje wypowiedzi myślę, że byś się doskonale do leczenia nadawał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 10:18 Oj, ile emocji. I po co aż tak osobiście do siebie te sprawy brać? Przecież taki MOPiLO może też przydać się rozwodnikom i rozwódkom. Teraz muszę już iść, napiszę coś miłego później. Pa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 21:05 Obecna Gala to porażka :( Kiedyś był to przegląd tego co w ciągu roku stworzyły zespoły tam działające. Czy w CKiS działa tylko zespół ludowy? A co z Funny, rewią dzicięcą? Gale tematyczne to już nie to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dalia Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 21:50 Wreszcie sensowne pytanie. Cały ten zespół ludowy to ostatnie co zostało w tym CKiS a też parodia dla naiwnych. I gdzie te osiągnięcia którymi tak się ciągle chwali dyrektor Kęsik ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 23:12 Gala to nie porażka. Przeciwnie. To emanacja pluralizmu (uniwersalizmu kulturowego). A może nie? W swej strukturze to spełnienie idei, o którą postulują od początku transformacji media i intelektualne środowiska ogólnokrajowe, z całej Polski, i nie tylko z Ciechanowa (a w ogóle czy tu ktoś poza obecnymi doktorami i doktorantami jest umysłowo w stanie o co kolwiek postulować, cokolwiek ogarnąć umysłowo w perspektywie więcej niż zap..., zaj..., zap...(?) Może nie? Może w Ciechanowie to jakiś wyjątek, żeby ktoś postulował o wartości kulturowe... Brrrrrrrr ....... . A Powiatowa Gala jest przecież dla wszystkich dojrzałych wiekiem i umysłem, także tych, o których tota władza by się nie spodziewała, że takie byle kto to myślą. Przecież, wedle totej władzy, myślą tylko sami swoi, a nie jakieś szaraczki ze wsi albo z ciechanówka. A Gala to, taka zwyczajowo napuszona impreza dla starostów, wicestarostów, prezydentów i wiceprezydentów, wójtów i wicewójtów, sekretarzy gmin i wicesekretarzy gmin. Więc o co chodzi - o poziom umysłowy tej Gali? Czy ktoś niebezpiecznie wykroczył poza poziom owych, onych, etc.? Już niebawem wyjeżdżam, zanim mnie te owe, oni namierzą, Drogi Guci, już wylecę. Mam szansę nie doczekać tutaj na wojska Federacji. Dobrej Noczji. Przyślę Ci wtedy widokówkę z Grand Canaria. Pa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 08:52 Człowieku wysokopoziomowy robisz dokladnie to samo: "Przecież, wedle totej władzy, myślą tylko sami swoi, a nie jakieś szaraczki ze wsi albo z ciechanówka." Inni nie muszą koniecznie myśleć jak Ty, co nie znaczy że są niskopoziomowi. Akurat zajmuję stanowisko z poziomu kobiety, która czuła się bardzo "niesmacznie" probując zrozumieć "na szybko" owe "Roznamięty" i widząć obleśnego capa na scenie. Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: Ale kicha! 29.01.09, 20:14 bardzo proszę- odświerzam wątek o gali/ fortepianie dla szkoły muzycznej/ erotykach. całkiem świeży, raptem dwa dni temu był ostatni wpis. pozdrawiam kid- kolejnych Twoich chamskich uwag tolerować nie będę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sldfdfdc Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 11:11 Czemu Magik skasował dwa wątki dotyczace GALI bez prezydenta i starosty i mizernych datkach naszych elyt. Czy cenzura szaleje by podnieść notowania PO/PSL o ich marnych rządach w dziedzinie kultury Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: Ale kicha! 01.02.09, 17:52 a pewnie, że tak. dodatkowo magik wystartuje w przyszłych wyborach prezydenckich. bo przecież niemożliwe jest, żeby kasował powtarzające się wątki bezinteresownie! musi mieć w tym jakiś cel... to wszystko wina układu... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 18:02 Gościu, który jesteś kobietą! Ostatnio tu nie zaglądałem bo mnie nie było. Teraz wróciłem, ale najpierw się naczytałem o sprawie wójta z Sońska, bo to przecież najnowszy NEWS! Oj, to przerażające. Ciekaw jestem czy tamte wydarzenia moją to samo podłoże kulturowe co niechęć do erotyków, i czy to niechęć do erotyki wyzwala w ludziach to o czym czytamy w sprawie z Sońska. Może gdyby ludzie mieli w sobie więcej wrażliwości na miłość, to by nie dochodziło do takich sensacji jak tam? Ciekawe jak z pozycji kobiety widać związki oziębłośći z wydarzeniami w Sońsku? No jak ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 06:02 "Może gdyby ludzie mieli w > sobie więcej wrażliwości na miłość, to by nie dochodziło do takich > sensacji jak tam? " Gościu, a gdzie tam miałeś miłość na tej scenie? Odpowiedz Link Zgłoś