IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 14:46
Podobno jakiś skandalik?
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysztof Re: Gala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 15:33
      jaki skandalik? coś wiecej może?
      • Gość: luiza Re: Gala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 23:36
        Ponoć jakiś poseł puścił wyjątkowo intensywnego bąka. Ale siedziałam
        daleko za vipami to nie wyczułam który:-(
        • Gość: bączek Re: Gala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 08:26
          A był przecież tylko jeden poseł.
    • Gość: ela żenada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 12:10
      I to ma być przegląd osiągnięć domu CKiS ? Pani Ewa Blankiewicz
      miała rację, że w tym domu kultury się nic nie dzieje i szkoda
      pieniędzy. Gogolewski i Siemion to przekazali swój zarobek na
      fortepian? I do tego Sarmatyzm to piwsko i kiełbacha? Przecież to
      jakaś akademia pierwszo-majowa.
      • Gość: Bantustu Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.09, 21:15
        Coś okropnego takie komentarze. I po co to unikać wyrażania wprost
        swoich naturalnych, emocjonalnych reakcji, do czego każdy ma prawo
        bez ograniczeń, i skrywać się za pozą obrońcy ludzkości. Przecież to
        były piękne erotyki (taki gatunek literacki, bardzo stary, wprost
        antyczny, uznany), i wielki artyzm w pisaniu (autor) i czytaniu
        (dwie osoby, w tym autor i przede wszystkim, wielka osobowość naszej
        kultury narodowej-fenomen już ponadczasowy). Niektórzy mogą w
        odbiorze tego artystycznego wydarzenia upatrywać jakichś zamachów na
        nasz zaścianek, ale też formę uznania, że tutaj, w Ciechanowie, jest
        dojrzały świat wartości humanistycznych, gotowy do przyjmowania
        treści i formy przynależnej liberalnej XXI-wiecznej formacji
        kulturowej. Jako liberał nie widzę skandalu w Gali, co najwyżej w
        komentarzach do tej Gali. Sarmatyzm to przecież wielka radość życia,
        przede wszystkim zmysłowego. A Morsztyn. Czy oni Morsztyna czytali?
        Niech żyje współczesność, wolność, i prawo ludzi do cieszenia się
        poezją o miłości. Współczuję niezdolnym do radości fizycznego
        kochania kobiety przez mężczyznę, mężczyzny przez kobietę. Oj. oj. j.
        • Gość: Gość Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 15:27
          Komentarze jak komentarze. Ale nazywać obleśne rozmamływanie się na scenie przed dwóch starych dziadków z pięknymi erotykami to chyba jakaś pomyłka.Fenomen ponadczasowy - o Siemionie jak mniemam, to chyba też gruba przesada. W każdym razie ich popisy były żenujące , fragmentarycznie tylko zrozumiałe (mnóstwo nowych słowotworów), nie na miejscu i oczywiście za długie. Chyba Bantusu nie czytał pięknych erotyków, a jesli te według niego były piękne - no to współczuję smaku.

          chyba, że weług niego
          • Gość: Bantustu Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 23:50
            Rzeczywiście. Piękne były. Dla znawców oczywiście.
            • Gość: gość Re: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 08:27
              jakże trafne, "dla znawców" i jak wiele o znawcy mówi....
              • Gość: dkn Re: Ale kicha! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 08:34
                Skoro Prezydent Miasta i Starosta Powiatu położyli laskę na dzamprezie
                to tylko świadczy o ich stosunku do Was Mieszkańców Ciehanofa.
                Wiersze jak wiersze widać większość zatrzymała się na 160znakach by wysłać smsa ;-)
                • Gość: djm Re: Ale kicha! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 08:49
                  e bo dziś trendy jest miłość do tej samej płci.
                  przecież najpiekniejszą parę w GALI tworzy dziś para gejów Tomasz Raczek i jego
                  mąż.
                  • Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 20:20
                    Minął tydzień od Gali, a ogólnie to temperament całej tej
                    dotychczasowej wymiany myśli o erotykach i artyzmie-erotyzmie to się
                    prezentuje u nas do dzisiaj tak samo jak u mumi egipskich albo figur
                    woskowych. Jedna wielka oziębłość i tyle. Szkoda gadać. Widać
                    wyraźnie, że powinno się u nas pilnie powołać Miejski Ośrodek
                    Przeciwdziałania i Leczenia Oziębłości (MOPiLO), żeby zaradzić złu
                    zawczasu, kiedy jeszcze nie jest za późno. Skutki oziębłości w
                    perspektywie długofalowej są wyjątkowo dokuczliwe i mają charakter
                    ogólnie aspołeczny. Powodują wyraźną zarówno deintelektualizację,
                    deemocjolizację i deerotyzację, a nawet deseksualizację miejskiej
                    wspólnoty lokalnej - szybko wzrasta ilość starych panien i starych
                    kawalerów, oraz tzw. singli i singielek, oraz (...) , itp. Problem
                    jest na prawdę poważny. A kto od razu powinien zgłosić się do nowego
                    ośrodka? Kto ...
                    • Gość: gość Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 08:37
                      Erotyzowanie się na scenie dwóch starych obleśnych dziadków miało wywołać euforię? a w ośrodku trzeba by leczyć również inne odchyły, czytajac obie Twoje wypowiedzi myślę, że byś się doskonale do leczenia nadawał
                      • Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 10:18
                        Oj, ile emocji. I po co aż tak osobiście do siebie te sprawy brać?
                        Przecież taki MOPiLO może też przydać się rozwodnikom i rozwódkom.
                        Teraz muszę już iść, napiszę coś miłego później. Pa.
                        • Gość: a Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 21:05
                          Obecna Gala to porażka :( Kiedyś był to przegląd tego co w ciągu
                          roku stworzyły zespoły tam działające. Czy w CKiS działa tylko
                          zespół ludowy? A co z Funny, rewią dzicięcą? Gale tematyczne to już
                          nie to samo.
                          • Gość: dalia Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 21:50
                            Wreszcie sensowne pytanie. Cały ten zespół ludowy to ostatnie co
                            zostało w tym CKiS a też parodia dla naiwnych. I gdzie te
                            osiągnięcia którymi tak się ciągle chwali dyrektor Kęsik ?
                            • Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 23:12
                              Gala to nie porażka. Przeciwnie. To emanacja pluralizmu
                              (uniwersalizmu kulturowego). A może nie? W swej strukturze to
                              spełnienie idei, o którą postulują od początku transformacji media i
                              intelektualne środowiska ogólnokrajowe, z całej Polski, i nie tylko
                              z Ciechanowa (a w ogóle czy tu ktoś poza obecnymi doktorami i
                              doktorantami jest umysłowo w stanie o co kolwiek postulować,
                              cokolwiek ogarnąć umysłowo w perspektywie więcej niż zap..., zaj...,
                              zap...(?) Może nie? Może w Ciechanowie to jakiś wyjątek, żeby ktoś
                              postulował o wartości kulturowe... Brrrrrrrr ....... . A Powiatowa
                              Gala jest przecież dla wszystkich dojrzałych wiekiem i umysłem,
                              także tych, o których tota władza by się nie spodziewała, że takie
                              byle kto to myślą. Przecież, wedle totej władzy, myślą tylko sami
                              swoi, a nie jakieś szaraczki ze wsi albo z ciechanówka. A Gala to,
                              taka zwyczajowo napuszona impreza dla starostów, wicestarostów,
                              prezydentów i wiceprezydentów, wójtów i wicewójtów, sekretarzy gmin
                              i wicesekretarzy gmin. Więc o co chodzi - o poziom umysłowy tej
                              Gali? Czy ktoś niebezpiecznie wykroczył poza poziom owych, onych,
                              etc.? Już niebawem wyjeżdżam, zanim mnie te owe, oni namierzą, Drogi
                              Guci, już wylecę. Mam szansę nie doczekać tutaj na wojska Federacji.
                              Dobrej Noczji. Przyślę Ci wtedy widokówkę z Grand Canaria. Pa.
                              • Gość: gość Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 08:52
                                Człowieku wysokopoziomowy robisz dokladnie to samo: "Przecież, wedle totej władzy, myślą tylko sami swoi, a nie jakieś szaraczki ze wsi albo z ciechanówka." Inni nie muszą koniecznie myśleć jak Ty, co nie znaczy że są niskopoziomowi.
                                Akurat zajmuję stanowisko z poziomu kobiety, która czuła się bardzo "niesmacznie" probując zrozumieć "na szybko" owe "Roznamięty" i widząć obleśnego capa na scenie.
                                • magik1985 Re: Ale kicha! 29.01.09, 20:14
                                  bardzo proszę- odświerzam wątek o gali/ fortepianie dla szkoły
                                  muzycznej/ erotykach.
                                  całkiem świeży, raptem dwa dni temu był ostatni wpis.
                                  pozdrawiam
                                  kid- kolejnych Twoich chamskich uwag tolerować nie będę.
                                  • Gość: sldfdfdc Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 11:11
                                    Czemu Magik skasował dwa wątki dotyczace GALI bez prezydenta i starosty i mizernych datkach naszych elyt.
                                    Czy cenzura szaleje by podnieść notowania PO/PSL o ich marnych rządach w dziedzinie kultury
                                    • magik1985 Re: Ale kicha! 01.02.09, 17:52
                                      a pewnie, że tak. dodatkowo magik wystartuje w przyszłych wyborach
                                      prezydenckich. bo przecież niemożliwe jest, żeby kasował
                                      powtarzające się wątki bezinteresownie! musi mieć w tym jakiś cel...
                                      to wszystko wina układu...
                                      pozdrawiam
                                • Gość: Bantustu Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 18:02
                                  Gościu, który jesteś kobietą! Ostatnio tu nie zaglądałem bo mnie nie
                                  było. Teraz wróciłem, ale najpierw się naczytałem o sprawie wójta z
                                  Sońska, bo to przecież najnowszy NEWS! Oj, to przerażające. Ciekaw
                                  jestem czy tamte wydarzenia moją to samo podłoże kulturowe co
                                  niechęć do erotyków, i czy to niechęć do erotyki wyzwala w ludziach
                                  to o czym czytamy w sprawie z Sońska. Może gdyby ludzie mieli w
                                  sobie więcej wrażliwości na miłość, to by nie dochodziło do takich
                                  sensacji jak tam? Ciekawe jak z pozycji kobiety widać związki
                                  oziębłośći z wydarzeniami w Sońsku? No jak ...
                                  • Gość: Kasia Re: Ale kicha! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 06:02
                                    "Może gdyby ludzie mieli w
                                    > sobie więcej wrażliwości na miłość, to by nie dochodziło do takich
                                    > sensacji jak tam? "

                                    Gościu, a gdzie tam miałeś miłość na tej scenie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka