nie wiem, pewnie jestem sto lat za murzynami, bo wszystkie ematki znają i korzystają
ja miałam dzisiaj pierwszy raz okazję i bardzo mi sie wynalazek podoba - głownie dlatego, że w sklepie w którym kupowałam ta opcja dostarczenia paczki była za darmo
paczkomat na stacji benzynowej (zauważyłam, że bardzo dużo ma taką lokalizację) więc nie miałam problemu z parkowaniem (jak pod pocztą zawsze bywa), na każdym etapie (nadanie, paczka w drodze, paczka czeka) byłam informowana mailem
potem bez kolejki odebrałam i już
polecam

weltbild na paczkomaty wysyła za darmo, przed swiętami może się komuś to przyda
pewnie, że kurier najwygodniejszy, ale 14zeta piechotą nie chodzi