marzeka1 02.02.12, 10:38 Ja rozumiem, że po śmierci pani Wisławy, wiele osób życia publicznego czuje potrzebę powiedzenia czegoś, ale dawać taki popis ignorancji? wpadki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krejzimama Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 10:44 To może są i błędy, ale tylko błędy. Wejdźcie na salon24 poczytać co prawdziwi polacy patrioci, katolicy tam wyrzygują. To już nie są błędy. Odpowiedz Link Zgłoś
abdullah_abdullah Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 11:45 no cóż, paradowanie w koszulkach "nie płakałem po..." już nie takie śmieszne ? Odpowiedz Link Zgłoś
krejzimama Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 11:48 Też nie będę płakać po Szymborskiej bo nie była to bliska mi osoba. Jednak napisanie czegoś takiego jak zacytuje poniżej jest objawem jakiejś choroby. "Był Towarzysz ,,Wiesław'', była i towarzyszka Wisława. Wisława, Wisława i po Wisławie. A zapomniałbym dodać - makao i po makale I tym sposobem kończę główny ciąg wpisów odnośnie tego babsztyla. Przynajmniej do czasu, aż jakieś oszołomy postanowią ją uhonorować pomnikiem, nazwą ulicy lub placu itp." Odpowiedz Link Zgłoś
iuscogens Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 11:57 To nie choroba, tylko zwykłe prymitywne chamstwo. Akurat dziwi mnie, że Ciebie krejzi dziwi obrażanie innych (szczególnie zmarłych), przecież sama jesteś w tym dobra. Odpowiedz Link Zgłoś
marzeka1 Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 12:21 Krejzi, mam wygaszoną, więc może dalej pełnić dyżur partyjny na forum, mi to lotto. Odpowiedz Link Zgłoś
nabakier Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 11:49 Ja rozumiem, że po śmierci pani Wisławy, wiele osób życia publicznego czuje potrzebę powiedzenia czegoś, ale dawać taki popis małostkowości, jaki dałaś własnie Ty? (tak, tak, Nowicka się zwyczajnie pomyliła, a Ty w obliczu Śmierci hajcujesz się czyjaś pomyłką) Odpowiedz Link Zgłoś
iuscogens Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 11:50 To nasza marszałkini nie ma humanistycznego wykształcenia, coś mi się z filologią kojarzyła. Odpowiedz Link Zgłoś
abdullah_abdullah Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 11:55 sorry, ale dzis humanistyczne znaczy kiepskie Odpowiedz Link Zgłoś
iuscogens Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 11:58 No ale ona raczej z tych czasów kiedy humanistyczne coś znaczyło. Odpowiedz Link Zgłoś
abdullah_abdullah Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 12:03 ja tam nie znam biografii, ale za komuny to za różne rzeczy się tytuły naukowe dostawało Odpowiedz Link Zgłoś
aneta-skarpeta Re: Po śmierci Poetki 02.02.12, 12:14 ja te wpadki traktuje jako masakryczne wpadki, wynikajace z pospiechu, nieuwagi niefortunne, ale zeby psy wieszac? zreszta jak sama nowicka napisala- z wislockiej szymborska jeszcze by sie zaśmiała kazdy z nas ma na sumieniu jakies gafy, omyłki i wpadki nie sadze zeby nowicka napisala wislocka, bo nie wie jak szymborska ma na nazwisko natomiast drazni mnie zupełnie cos innego te cholerne swieczki internetowe ale to tak generalnie Odpowiedz Link Zgłoś
krejzimama niezalezna 02.02.12, 17:23 Poczytajcie co piszą w komentarzach na niezalezna.pl niezalezna.pl/22738-wislawa-szymborska-nie-zyje Przypomnę, że tutaj tez bywają osoby, które uważaja to za żródło wszelkiej prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś