ichi51e 18.05.14, 22:43 Pomocy - co to za wiazanie? Gdzie ten kawalek od nogi idzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
run_away83 Re: Pomocy chustowanie 18.05.14, 22:55 Obstawiam plecak z krzyżem w wersji bez węzła na klacie. W dużym skrócie: dzieciaka sadzasz na środku chusty, robisz tlumoczek i wsadzasz na plecy yak samo jak wiążąc prosty plecaczek, ale końce idą nie na ramiona tylko pod pachy, krzyżujesz je (lub wiążesz pojedynczy węzeł) na klacie i zarzucasz na ramiona, obie poły rozpościerasz pod pupą dziecka od kolanka do kolanka (jak w podwójnym X) i zawiązujesz z przodu. To moje ulubione wiązanie na plecy jest, bo jak dziecię zaśnie, to można mu przykryć łebek połą chusty. Z tym, że ja wolę wersję z węzłem, bo ta bez węzła masakruje moje karmiące piersi. Odpowiedz Link Zgłoś