Dodaj do ulubionych

osocze bogatoplykowe

06.03.20, 21:35
Czy ktoras z Was to robila? Albo widziala na wlasne oczy kogos, kto robil? Ostrzykiwanie wlasnym osoczem? Jesli tak, czy moze sie podzielic doswiadczeniem? Wnioslo to jakas widoczna zmiane? I jesli tak to jak dlugo po zabiegu? Boli czy nie boli. To chyba jedyny zabieg medycyny estetycznej, ktory wydaje mi sie miec jakis sens... Tzn raczej nie wyrzadzi krzywdy. Tyle ze nie jestem tez pewna, czy przyniesie jakies korzysci.
I tez widze na stronach klinik rozne mozliwosci: regeneris, angel i cos tam jeszcze - w bardzo roznych cenach.
Moze ktos cos powiedziec poprosze?
Obserwuj wątek
    • balbina99 Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 12:34
      Nikt nic nie wie? Zadna emama nie bylana zabiegu osoczem bogatoplytkowym? Zadna nie ma kolezanki, szwagierki, siostry, bratowej, sasiadki z klatki naprzeciwko, opiekunki bombelka, czy kogokolwiek, kto byl i wyglada obecnie jak miss swiata, ewentualnie wyglada tak samo jak przed, tyle ze jest teraz ubozszy o 1-2 tys.?
    • mama0208 Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 12:39
      Ja miałam dwukrotnie ostrzykiwany bark osoczem bogatoplytkowym . Miałam stan zapalny barku i pomogło w 60 procentach. Zabieg miałam w uśpieniu bo cholernie boli. Po zabiegu boli tydzień
      • balbina99 Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 12:57
        Dzieki. Nie mialam pojecia, ze to na stany zapalne dziala. Wiem, ze pomaga na zrastaie sie kosci, bo kiedys mialam, po zlamaniu, i ortopeda zarzadzil i wykonal. Bol byl tez straszny, mimo, ze to bylo tylko jedno uklucie i wstrzykniecie za kazdym razem.
        Natomiast pojecia nie mam na ile jest to pomocne estetycznie, czyli twarz i szyja, na odnowe skory. Wydaje mi sie, ze powinno dzialac. W kazdym razie sa szanse. Tyle ze, kurcze, nie znam nikogo, kto by to robil, zeby potwierdzic... No i wstrzykiwanie jest wtedy dosyc plytkie, wiec moze tak nie boli?
    • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 13:17
      Robiłam. Spektakularnych efektów nie zauważyłam. Raczej delikatne rozjaśnienie skory.
      Regularnie robię fibrynę. To pochodna osocza. Działa jak naturalny wypełniacz. Robię raz w miesiącu. Wyplycila mi bruzdy nosowo wargowe, przywróciła gęstość skory, no i jest tak jak osocze, 100% naturalna.

--
      frequenter.light: "....aha, jesteśmy osobami rzadko zmieniającymi auta, jedno - to które musimy zmienić jeździmy już 16 rok - a drugie, które kupiliśmy nowe już 7."
      • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 13:18
        Osocze tez powinno być robione w seriach.

--
        frequenter.light: "....aha, jesteśmy osobami rzadko zmieniającymi auta, jedno - to które musimy zmienić jeździmy już 16 rok - a drugie, które kupiliśmy nowe już 7."
        • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 14:33
          Nie pamietam ile kosztowało osocze. Mniej niż fibryna. Fibryna 800 zł za sama twarz.

--
          • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 14:34
            Z tym ze mam chyba zniżkę wiec w sumie nie wiem ile normalnie.

--
              • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 16:08
                Robię raz w miesiącu od pół roku

--
                • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 16:08
                  Traktuje jak zabieg pielęgnacyjny bardziej, niż estetyczny.

--
                • maja0026 Re: osocze bogatoplykowe 08.03.20, 22:31
                  Raz w miesiącu? Wow niby fibryna długo działa nawet do 1,5 roku. Mi się twarzy wygoiła po tygodniu dopiero to nie wiem jak bym miała co miesiac robić. Ale jak czytałam o fibrynie to wszędzie piszą że pierwsze efekty widoczne są po paru tygodniach, a ty co miesiąc robisz? Ile masz lat jeśli wolno spytać?
                  • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 09.03.20, 06:36
                    40. Już pisałam - traktuje jako zabieg kosmetyczny. Jak doczytasz, to wszędzie pisza o seriach. 4-5 serii w odstępie 3-4 tyg. Zamierzam mieć ostatni pod koniec marca i ponowić na jesień. Moim problemem była utrata gęstości po laserze, taka wiotkość. I widzę z miesiąca na miesiąc poprawę. Wiec sobie robię. Bruzdy tez się wyplycily. Chomiki w sumie zniknęły, ale to chyba bardziej nici pomogły.
                    Zabieg raczej dla mniej zniszczonej skory. Na głębokie zmarszczki chyba nie bardzo.

--
        • pani-nick Re: osocze bogatoplykowe 07.03.20, 18:01
          Dziwne uczucie rozpierania skory po zabiegu (preparat powiększa objętość), ale ostatnio dałam radę nawet bez emli (nie miałam czasu) i było ok.

--
    • konsta-is-me Re: osocze bogatoplykowe 08.03.20, 21:12
      Boli, jak kazde naklucie.
      Twarz bardziej wrazliwa niz tylek, of courseXD
      Mi troche wygladzilo blizny potradzikowe, chodzi o blizny zanikowe, nie zadne zaczerwienienia itp, zeby byja jasnosc.
      W miejscu podania.
      Ale trzeba umiec podac odpowiednio, nie liczylabym ze kosmetyczka po "szkoleniu\" potafi...
      I trzeba zwracac uwage czy podaja osocze , czy wlasciwie odwirowuja, a nie nabieraja krwi z ampulki np.
      Wiem jak wygladaja takie szkolenia.
      Ale efekt byl po 2-4 miesiacach.
      Na ogolne odmlodzenie-nie iwem, ja nie widzialam wielkiej roznicy.
      • mojave Re: osocze bogatoplykowe 08.03.20, 21:44
        Trzeba skonsultować z lekarzem bo nie dla każdego wskazane- ze to takie naturalnie a tymczasem na konsultacji lekarskiej okazało się ze przy mojej wrażliwej skórze, płytko unaczynionej niewskazane i może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego, rekomenduję wiec dobry gabinet lekarski a nie zadną kosmetyczkę

--
        ...
        • balbina99 Re: osocze bogatoplykowe 08.03.20, 21:54
          Nie no, kosmetyczek ja w ogolenie biore pod uwage. W rachube wchodzi jedynie lekarz dermatolog
          z dodatkowa specjalizacja z medycyny estetycznej, przynajmniej 10 latami doswiadczenia i mozliwie najlepszymi opiniami. Najlepiej kobieta, ktora sama przy tym ma rewelacyjna skore. I jak tak poczytalam o czynnikach wzrostu skory i tworzeniu sie kolagenu to na chlopski rozum wydaje mi sie, ze to musi dzialac. W sensie znacznego odnowienia, odswiezenia skory, znacznego poprawienia sprezystosci skoru. Znacznego = widocznego.
          A z tego watku wlasciwie wynika, ze to nic konkretnego nie wnosi. No i teraz probuje rozkminic, czy to, nic-nie-wnoszenie wyniklo z nieudolnosci/braku odpowiedzniego sprzetu osoby wykonujacej zabieg, czy tez moze przy jakims konkretny stanie skory to nie zadziala, czy moze to jest jednak z jakiegos powodu pic na wode, mimo, ze wydaje sie miec sens...
    • maja0026 Re: osocze bogatoplykowe 08.03.20, 22:26
      Ja robiłam parę miesięcy temu, osocze z fibryna. Efekt pokazał się dopiero po 1,5 miesiąca. Ja jestem zadowolona, nie spodziewałam się nie wiadomo jakich efektów ale widzę poprawę. Zrobiłam bo moja twarz zrobiła się w ostatnim roku taka szara, mniej jędrna, zmęczona. I tego już rzeczywistoście nie ma, jest promienna, bardziej elastyczna, jędrna. Ja na pewno powtórzę Za rok. Robiłam raz, bez powtarzania po paru tygodniach (ponosić zalecenia takie są)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka