21mada 07.05.20, 23:58 a raczej porównanie jakie usłyszałam właśnie w tv: Wolałbym żeby dziewczyna była ruda bo im bardziej zardzewiały dach tym bardziej wilgotna piwnica. 😂 No mnie zatkało. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trampki-w-kwiatki Re: A taki komplement? 08.05.20, 00:20 Nooo, kultura, nie powiem. Nie znam się na komplementach ludzi tej klasy, co autor tych słów, więc się nie wypowiem. Ja bym chyba zrezygnowała z całego savoir vivre i dała mu w ryj. Odpowiedz Link Zgłoś
etata Re: A taki komplement? 08.05.20, 00:25 "Ja bym chyba zrezygnowała z całego savoir vivre i dała mu w ryj." A nie lepiej w jaja? Odpowiedz Link Zgłoś
trampki-w-kwiatki Re: A taki komplement? 08.05.20, 00:37 Nie, totalnie nie. Mężczyzna tej klasy byłby w stanie bowiem uznać to za akt podrywu, niedajbóg. Odpowiedz Link Zgłoś
bominka Re: A taki komplement? 08.05.20, 07:18 Co to za tv??🙂🙂 Na szczęście w moim takich info nie nadaja😃 Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: A taki komplement? 08.05.20, 07:49 Kiedys czytalam ze w spoleczenstwie (najbardziej UK ale cala Europa polnocna) sa potworne uprzedzenia wobec rudych. Jedynym z nich jest wiara ze rude kobiety sa bardziej rozwiazle - podobno rude dziewczyny bardzo czesto sie spotykaja z zaczepkami na tle seksualnym (slynne angielskie dywan pasujacy do zaslon) - podobnie jak kobiety z tatuazami. wystarczy wrzucic "ginger" na yt i sie szambo wylewa Odpowiedz Link Zgłoś
1matka-polka Re: A taki komplement? 08.05.20, 10:13 Skąd to się bierze, może od Irlandczyków? Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: A taki komplement? 08.05.20, 13:27 Gen recesywny pojawia sie z nikad. Moze byc ze podejrzewali ze rude dziecko nie jest ojca wiec z puszczalskiej matki? Tak gdybam Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: A taki komplement? 08.05.20, 13:28 Tfu meza nie ojca! Ojca to mialo tylko kogo... jakiegos rozwiazlego rudego Odpowiedz Link Zgłoś
snakelilith Re: A taki komplement? 08.05.20, 13:47 Dziwne, to co piszesz. Tym bardziej, że akurat ten recesywny gen jest w Europie Zach- Półn. bardzo częsty. Rudych jest nie tylko pełno na Wyspach Brytyjskich, ale także w Holandii, Niemczech Półn. i w krajach Skandynawskich, bo było ich wielu wśród Wikingów, jak chociażby sławny Erik the Red. Uprzedzenia wobec rudych są raczej w krajach gdzie rudych nie ma zbyt wielu. Prawdopodobnie dlatego, że rudy tam mniej łączony był z celtyckim typem urody, a jest nierzadkim kolorem włosów spotykanym u wsch. -europejskich Żydów. Ale w krajach położnych na południe od Alpów tzw. wenecjański blond, czyli w chałupniczy sposób rozjaśnione ciemne włosy, co dawało rude efekty, był w czasach renesansu bardzo modny wśród bogatych elegantek. . Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: A taki komplement? 08.05.20, 14:10 „Gingerism” news.bbc.co.uk/2/hi/6725653.stm Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: A taki komplement? 08.05.20, 14:14 www.google.pl/amp/s/www.irishcentral.com/culture/entertainment/discrimination-against-redheads-very-real-says-author.amp Odpowiedz Link Zgłoś
nessy Re: A taki komplement? 08.05.20, 08:08 Czym ty się ekscytujesz? Ile ty masz lat? Mentalność małolaty. Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: A taki komplement? 08.05.20, 12:40 Komplement żenujący, ale skoro to był program "Miłość od kuchni" to nie ma się co dziwić. Tam zdaje się sama elita występuje. Odpowiedz Link Zgłoś
satur9 [...] 08.05.20, 13:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
saszanasza Re: A taki komplement? 08.05.20, 13:32 Jezzzuuu, kto jest takim idiotą, żeby coś takiego wymyślić, strasznie seksistowskie Odpowiedz Link Zgłoś
ajr27 Re: A taki komplement? 08.05.20, 13:40 Przypomina mi to komplement Szymona Majewskiego, fetyszysty zgrabnych nóg, cytowany (niestety) przez mojego męża: jakie tory taka stacja. Jest to grubiańskie, bywa jednak miłe Odpowiedz Link Zgłoś
chabry.polne Re: A taki komplement? 08.05.20, 14:02 No widać jak bardzo "zatkało", że aż wątek powstał - naprawdę rozbawia Cię takie szambo do łez? Emotikonek na to wskazuje. Odpowiedz Link Zgłoś