alfa36
18.08.20, 11:07
W sytuacji obecnej będzie ważniejsza niż kiedykolwiek. I tak nastolatek od marca kataru nawet nie miał. Od mniej więcej maja treningi , intensywne. Wakacje sporo w wodzie. No i bach, teraz się przeziębił, a tu piękna pogoda i dzieć wyspany🤨 i na pewno nie jest zmęczony.