Dodaj do ulubionych

Lozko ikea leirsund

23.08.20, 22:56
Po roku narzekania na najgorszy materac swiata okazalo sie ze mamy stelaz ikeowski wlozony do gory nogami uncertain

Kto przebije?
Obserwuj wątek
    • kasiaakasiaa Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 00:13
      Od kilku mies ekspres do kawy strasznie buczy przy parzeniu kawy, doslownie nim rwlepie ale działa...zanioslam do serwisu.burknął 2,sek i zaczął pięknie cicho pracować. Glupio mi się zrobilo.wlaczalam go kilka,razy i za każdym bylo ok smile
      Przynioslam do domu i znowu jak odrzutowiec wydaje odgłosy
      • mikams75 Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 11:08
        ja jak wyjechalaam, to "zepsul" sie piekarnik. Maz wsadzil mrozone jedzenie do piekarnika i zorientowl sie po godzinie ze nie grzeje. Dzwoni do mnie i opowiada, ze cos tam miga. A jedzenie nadal zamrozone. Dobrze, ze nie wezwal serwisu jak mu kazalam tylko uznal, ze lepiej uzeranie sie z serwisem zrzucic na zone. Wystarczylo zegar ustawic.
    • berdebul Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 01:20
      Wezwałam serwis do ekspresu do kawy, okazało się że tabletka czyszcząca nie rozpuściła się do końca i piliśmy przez jakoś czas kawkę z tabletką odkamieniającą. Pan serwisant 100% profesjonalizmu, jeszcze dopytał czy nam smakowała. tongue_out
    • 1matka-polka Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 08:57
      Nowy samochod sie zepsuł. Wezwalismy mechanika, bo jest na gwarancji samochod. Mechanik myslal, myslal, myslal i odlaczyl na chwile akumulator, czyli reset zrobil, i samochod sie naprawil. Wot wspolczesna technika🙄
    • eliszka25 Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 08:58
      Przepaliła mi się żarówka w przednim reflektorze w samochodzie. Mąż był akurat na wyjeździe, a ja sama wymienić nie umiem, bo w naszym samochodzie to trochę grzebania. Potrzebowałam to na szybko, więc podjechałam do najbliższego warsztatu, żarówkę wymienili praktycznie od ręki, odebrałam samochód zadowolona. Wieczorem musiałam odebrać syna z treningu i okazało się, że jak włączę światła, to gaśnie mi wszystko w samochodzie i np. nie widzę, ile mam na liczniku. Przekonana, że w tym małym warsztacie coś mi skopali z elektryką podjechałam do serwisu naszej marki. Pan wsiadł do samochodu, odpalił, włączył światła po czym przekręcił takie pokrętło umieszczone po lewej stronie kierownicy mniej więcej na wysokości kolan i wszystko znów działało 🤦🏼‍♀️. Nawet nie policzył za usługę 😄
      • bovirag Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 09:16
        Rzecz sie dzieje w UL, kolezanka brytyjka, dwie lewe rece do wszystkich robotek, elektroniki etc. Kupila sobie nowiutkie auto z automatyczna skrzynia biegow. Jedzila tydzien tym autem do I zpracy, wszystko hulało jak talala. Nie powiem, troche jej zazdrościłam, bo moje auto juz troche lat i przydałby się jakiś nowy egzemplarz.
        Którejś nocy pod koniec czerwca dzwoni do niej jej syn z prośbą o odebranie go z pracy. No i kumpela wsiada do auta, auto nie jedzi. Normalnie zapala, ale nie jedzie. Rano przyjechało AA, pan pogrzebal, auto jedzi. Kumpela chce jechać do sklepu, auto normalnie jedzie. Jako, że nie pojechała syna odebrać poprzedniej nocy, jedzie teraz. Wsiada, auto pali ale nie jedzie! Znow AA, znow pan sprawdza, zapala silnik, rusza, no jedzie!
        Po wywiadzie z panią okazało się, że kumpela w nocy ustawiała skrzynie biegu na N, bo skoro D to day ride to N na pewno bylo night ride! Ze R to reverse to wiedziala!
        Posikalam sie podczas opowieści.
        • euro18 Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 12:05
          Kolega opowiadał, że kiedyś po dłuższej przerwie wsiadł do samochodu i zauważył że źle działa sprzęgło, nie da się go łatwo wcisnac do końca. Przekonany że coś się zapsulo podjechał do warsztatu, gdzie wezwany mechanik zajrzał pod kolumnę kierownicy i poprawił dywanik blokujący sprzęgło.
          • euro18 Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 12:09
            I jeszcze mi się przypomniało, jak kolega opowiadał (dodam że z wykształceniem technicznym), że poszedł reklamować do sklepu, zawor kulowy. Pokazuje sprzedawcy że dał mu wadliwy bo bez kulki... na co sprzedawca przekręcił taka wajchę w zaworze i powiedział mu - o już jest... Osoby które nie wiedza jak działa zawor kulowy proszę sprawdzić w necie🤪
    • asqe Re: Lozko ikea leirsund 24.08.20, 12:29
      Mnie w poprzednim iPhonie popękał ekran od dołu. Na początku to było ledwo widoczne, ale po jakimś czasie już nie wyglądało najlepiej i się jakby zaczęło rozprzestrzeniać. Partner mi nie dawał spokoju i ciagle tylko, ze musimy iść i wymienić. W końcu po paru miesiącach uległam i poszliśmy do Apple store. Tam się okazało, ze gwarancja tego nie obejmuje i muszę zapłacić £200 za wymianę. No szczęśliwa to z tego powodu nie byłam, ale co robić. Pan telefon obejrzał i poprosił o zdjęcie obudowy i szybki chroniącej ekran. No to zdjęłam i okazało się, ze na ekranie nawet ryski nie ma, tylko ochraniacz popękał. Czułam się jak kompletna idiotka
    • agata_abbott Re: Lozko ikea leirsund 25.08.20, 12:04
      8 lat temu wprowadziliśmy się do obecnego mieszkania, w spadku po poprzednich właścicielach została nam m.in. wielka szafa w sypialni, robiona na wymiar. Kilka tygodni temu, przed planowanym remontem, postanowiliśmy ja opchnac na olx. To, co od 8 lat uznawaliśmy za maskowanie pomiędzy szafą a ścianą, służące m.in. wygodnemu otwieraniu drzwi od szafy (kawałek dalej było okno i parapet, gdyby szafa była przesunięta do ściany, to drzwi nie otworzyłoby się całkiem, przez co nie można byłoby wysunąć szuflady), okazało się być sprytnym schowkiem na deskę do prasowania/suszarki do prania. Zorientowaliśmy się podczas robienia zdjec szafy...
    • agnes_gray Re: Lozko ikea leirsund 25.08.20, 12:22
      Nowa drukarka wielofunkcyjna w biurze przez jakiś czas czekała na uruchomienie. Kiedy pojawił się pierwszy użytkownik, czyli ja, okazało się, że drukarka nie działa. Po sprawdzeniu wszystkich kabelków wezwaliśmy serwis...
      Przyjechało dwóch panów, podchodzą do drukarki, podnoszą tą górną ruchomą część, a tam wielka kartka z wielkim napisem "Aby uruchomić pierwszy raz, naciśnij..."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka