aadrianka Re: stare seriale 27.08.20, 07:45 Niebezpieczna zatoka, ukochany serial mojego dzieciństwa. I ta muzyka w czołówce! Odpowiedz Link Zgłoś
silenta Re: stare seriale 27.08.20, 07:59 Chciałabym obejrzeć Skrzydła ale nigdzie nie mogę znaleźć. Odpowiedz Link Zgłoś
jeszcze_blizniaki Re: stare seriale 27.08.20, 08:19 A Dynastia...? Moje dzieciństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
nenia1 Re: stare seriale 27.08.20, 09:30 Już sporo wymieniono, dorzucę jeszcze Strefę mroku, Ośmiornicę, Ja Klaudiusz, z komediowych Skrzydła, Allo, allo no i oczywiście Robin z Sherwood (który ładniejszy blondyn czy ciemny? ), ze świetną muzyką. Odpowiedz Link Zgłoś
kurt.wallander Re: stare seriale 27.08.20, 11:11 nenia1 napisała: no i oczywiście Robin z Sherwood (który ładniejszy blondyn czy ciemn > y? ), ze świetną muzyką. > Obejrzałabym TYLKO Michael Praed, żadnych blondynów, brr Odpowiedz Link Zgłoś
amast Re: stare seriale 27.08.20, 11:46 > TYLKO Michael Praed, żadnych blondynów, brr A w życiu, młody Connery i już. A ja jakiś czas temu oglądałam Autostradę do nieba, pamięta ktoś? Odpowiedz Link Zgłoś
ponis1990 Re: stare seriale 27.08.20, 12:33 Dr Quinn, Domek na prerii, Ptaki ciernistych krzewów, Jak poznałem Waszą matkę. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: stare seriale 27.08.20, 12:39 Uwielbiałam i nadal uwielbiam serial "Dom".Wszystko tam było świetne. Gra akrorska,kostiumy, fabuła, dialogi, scenografia,przepiękna muzyka w czołówce. Fajnie ze wciąż próbują mu chociaż trochę dorównać inne niezłe seriale np Czas honoru czy ostatni "Stulecie winnych",Od połowy września wchodzi nowy "Ludzie i bogowie" specjalnie dla niego uruchomie tv Odpowiedz Link Zgłoś
wrotek0 Re: stare seriale 27.08.20, 13:19 Polskie drogi - pierwszy serial wojenny, gdzie wojna nie była przygodą. Czterej pancerni i pies - film o przygodzie, z czasów, gdzie rosyjskich i niemieckich tekstów nikt nie tłumaczył (wyłapujemy babole produkcji). Wszystkie stworzenia duże i małe - piękny akcent + akcent ze Szkocji. I świadomość, że medycyna weterynaryjna poszła do przodu tak samo, jak ludzka. 07 zgłoś się - ze względu na muzykę i niektórych aktorów - warto osadzić to w czasie tworzenia serialu, był jak na te czasy dość odważny politycznie. Czeskie Żena za pultom i Nemocnice na kraji mesta - studium obyczajowe. W Labiryncie - pierwszy polski tasiemiec, oglądałam z zachwytem. Północ - Południe (USA przed, w trakcie i po wojnie secesyjnej, świetna obsada) Jak zdobywano Dziki Zachód Odpowiedz Link Zgłoś
magia Re: stare seriale 27.08.20, 17:59 na początku lat 90-ttch w sobote lecialy poranki Disneya - najpierw byla bajka a potem jakis serial dlacstarszych dzieci. W tym cyklu lecial serial ala Startrek - z Ziemii do gwiazd. Och jak ja uwielbiałam glownego bohatera. Z tamtego okresu cudowna tez byla Niebezpieczna zatoka - chyba kanadyjski Odpowiedz Link Zgłoś
yennefer.00 Re: stare seriale 27.08.20, 19:20 Zwariowany świat Malcolma, nie aż tak stary. Autentycznie zabawny, dobry niepoprawny humor Odpowiedz Link Zgłoś
bialeem Re: stare seriale 27.08.20, 20:03 bewitched - chyba najfajniejszy amerykański serial tamtych czasów. Uwielbiam Samante i jej mamusię Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett74 Re: stare seriale 27.08.20, 20:46 Cudowne lata Północ-południe Ptaki ciernistych krzewów (mama dostała kasetę w wersji anglojęzycznej, oglądałam z wypiekami na twarzy😍) Królowa Bona Dom Odpowiedz Link Zgłoś
bialeem Re: stare seriale 27.08.20, 20:51 Niepopularna opinia: cudowne lata były irytujące, a główni bohaterowie godni utopienia w przerębli. Wendy i ten drugi... ble Team Doogie Howser Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett74 Re: stare seriale 27.08.20, 20:54 Każdy ma swoje ulubione, ja mam takie , ty inne😉 Odpowiedz Link Zgłoś
mebloscianka_dziadka_franka Re: stare seriale 27.08.20, 21:30 Już wiele zostało wymienionych to ja dodam jeszcze Kroniki braciszka Cadfaela Odpowiedz Link Zgłoś