Dodaj do ulubionych

TVP Karnowska.

24.03.21, 10:30
www.onet.pl/film/onetfilm/byla-szefowa-tvp-abc-wygrala-w-sadzie-z-nadawca-gorzka-satysfakcja/1104cn3,681c1dfa
Czytaliście? Nie jestem uczulona ani cięta na Karnowskich, bo nie obchodzi mnie, kto jest z jakiej partii politycznej. Zawsze uważałam ich za w miarę profesjonalnych jak na dzisiejsze czasy. Ale Justyna Karnowska jest jakaś dziwna. Doslownie rozwaliła publiczną telewizję dziecięcą. Za czasów poprzedniej szefowej nagrywałam to i owo z sentymentu, teraz pokazuję młodszym dzieciatym znajomym, i zawsze mają jedno pytanie: dlaczego teraz juz tego wszystkiego nie pokazują? Bo oni by to bardzo chętnie dzieciom wlaczali! Zamiast głupich Transformersów czy Trolii, które opanowały TVP Karnowska i nie niosą żadnego przesłania. Moje dzieci tez się wychowywały na dawnych programach, i "wszyscy żyją, nikt nie narzekal" wink Nie mówię nawet, żeby koniecznie pokazywać archiwum, które w czasach Tik Toka szybko się starzeje, ale zainwestować w aktorów, muzyków i naukowców, którzy stworzyliby atrakcyjny program (i bez błędów! - vide Szkoła z TVP). Naprawdę nic nie ma w tej tv nawet dla mniejszych grzecznych dzieci, programy są króciutkie i bez sensu, do tego przetykane masą reklam leków i chwilówek. A zapowiedzi były szumne - miala być masa programów edukacyjnych, nawet teatr tv dla dzieci.

Da się coś z tym zrobić, czy pozostało tylko modlić się, żeby przywrócono Mierzejewską?

P.S.: parę dni temu na TVP3 były rekolekcje "dla dzieci" - ktoś podmienił taśmy i zamiast Ziarna puszczono rekolekcje dla dorosłych o próbach samobójczych. Świetnie...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka